What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Νομίζω η DC έκδοση προσθέτει κάποια έξτρα segments που ελέγχεις τη Nicole. Το πόσο εκτενή είναι αυτά, κι αν δικαιολογούν από μόνα τους έξτρα πλέηθρου, ας μας πει κάποιος ειδήμων.

Πάντως συνειδητοποιώ πως έχω πάνω από 20ετία να ρίξω playthrough στο πρώτο Broken Sword. Ίσως ήρθε η ώρα.
 

rikimaru

Umber Hulk
Joined
Jan 24, 2014
Messages
959
Δεν είναι τίποτα το φοβερό αλλά δεν παύει να είναι έξτρα υλικό. Το αν αξίζεις είναι συνάρτηση του πότε είχες παίξει το og, πόσο νοσταλγικά το βλέπεις και τι επαφή έχεις με το είδος εκτός από αυτό. Είναι πασιφανές ότι υπάρχουν καλύτερα adventures αλλά ήταν ίσως το πιο ποιοτικά ευπεπτο και το ίδιο θα έλεγα ότι παραμένει και τώρα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Εγώ αν θυμάμαι καλά δεν το είχα τελειώσει όταν το πρωτοέπαιξα οπότε ευκαιρία να κλείσει κάποια στιγμή η εκκρεμότητα.
 

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
Νομίζω η DC έκδοση προσθέτει κάποια έξτρα segments που ελέγχεις τη Nicole. Το πόσο εκτενή είναι αυτά, κι αν δικαιολογούν από μόνα τους έξτρα πλέηθρου, ας μας πει κάποιος ειδήμων.

Πάντως συνειδητοποιώ πως έχω πάνω από 20ετία να ρίξω playthrough στο πρώτο Broken Sword. Ίσως ήρθε η ώρα.

Κακώς, τα Broken Sword είναι τα παιχνίδια που με μύησαν στο είδος των Adventure, το BS2 ήταν από τα πρώτα παιχνίδια που αγόρασα. Και τα δύο πρώτα είναι φοβερά παιχνίδια!
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Ξεκοκάλισες καλα καλα τις γαλοπούλες σου τα Χριστούγεννα και μας πετάς εδώ τα κόκαλα.

pIPoBKX.png
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,667
Είπα να περιμένω λίγες ώρες και δοκίμασα τώρα την τύχη μου. Κάποιος το έχει ήδη πάρει (όχι εγώ)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Εγώ το πήρα, ευχαριστώ @Sephir . Το ήθελα να το αγοράσω ως "το blacksad που μας αξίζει, όχι αυτό που μας έδωσαν", αλλά μετά τα reviews και την αντίδραση των γιδέων που το έφτιαξαν, ξενέρωσα.

@lucinos sorry, ας μην με μάθαινε αυτό το φόρουμ στις ρετροπιξελούμπες :p
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ρε φαταούλα Νίτρε, δε σου φτάνει το 50άρικο που τσάκωσες από τον Τόνυ; Ήθελες να πάρεις και το τζάμπα παίγνιο και να το στερήσεις από το παιδί;

Με τέτοια συμπεριφορά, ο Άι Βασίλης δεν θα σου στείλει τίποτα φέτος!!!111!!!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Ρε φαταούλα Νίτρε, δε σου φτάνει το 50άρικο που τσάκωσες από τον Τόνυ; Ήθελες να πάρεις και το τζάμπα παίγνιο και να το στερήσεις από το παιδί;

Με τέτοια συμπεριφορά, ο Άι Βασίλης δεν θα σου στείλει τίποτα φέτος!!!111!!!
το 50άρικο δεν πάει για games, θα προσπαθήσω να βάζω 10-20€ κάθε μήνα στην άκρη να μαζέψω για το steam deck :p
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Αν διάλεγες την κουρτίνα 2 και έπαιρνες ευχές αντί για το 50άρικο, τώρα μπορεί να είχες ήδη κερδίσει το τζόκερ και θα έκανες κυριολεκτικά μπάνιο μέσα στα steam deck.

Επιλογές και επιπτώσεις.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Επισης πειτε αν θελετε κανενα απο αυτα:



STAR WARS - Knights of the Old Republic

Terrain of Magical Expertise

DOOM (1993)

Do Not Feed the Monkeys

Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth™

American Fugitive

RIOT - Civil Unrest

1954 Alcatraz

DOOM 64
Hidden Object Bundle 5 in 1 ( :gap:)
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
prime members, έβαλαν μερικά παιχνίδια ακόμα για αυτό τον μήνα.

Τσεκάρετε έχει και Dishonored 2 για gog
 
Top Bottom