What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Amazon prime έχει Neverwinter Nights: Enhanced Edition με GoG κωδικούλη, ευκαιρία να το τσεκάρω πάλι, αν και θυμάμαι είχαν φάει πολύ κρά για την μέτρια μεταφορά. Αν έχει βελτιωθεί ίσως καταφέρω άραγε να τελειώσω το NWN που έχω ξεκινήσει και παρατήσει και εγώ δε ξέρω πόσες φορές από τα '00s?
Αν δεν την παλέψεις να βγάλεις το main game που είναι αρκετά μέτριο είναι η αλήθεια, σου προτείνω να πας στα expansion. Είναι πολύ καλά.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Μωρέ τρώγεται, αλλά έχω ξεκινήσει κοντά 10 φορές το παιχνίδι, τις πρώτες περιοχές τις ξέρω σαν το σπίτι μου και μου είναι πολύ πολύ βαρετό να τις ξαναφάω στην μάπα. Έχω φτάσει μέχρι τον επίλογο του 2ου chapter και εγώ δε ξέρω πόσες φορές, πραγματικά είναι λες και έχω εγκλωβιστεί και εγώ στο time loop στο χωριό του chapter 2.

Φυσικά κάθε φορά που θυμάμαι να ξαναπαίξω δεν έχω τα saves και φτου και από την αρχή.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Πάλι στο prime έχει κλειδάκι για το Prey στο GoG. Το έχει δώσει το epic, αλλά σαν το GoG δεν έχει.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
αρχισαν τα σαμερ σέιλς του gog.
μην ειστε καρμιρηδες τωρα, αγοραστε τιποτα να βοηθησουμε τα παιδια.

δινουν φρη μεχρι τη δευτερα το beholder 2, δυστοπικο, ζοφερο, σκοτεινα κωμικο, "paperspleasικό" διαμαντακι. κατι μου λεγε το ονομα, εψαξα (μπραβο ρε ZqZ7bUD (2).png, χαρη σε σενα δουλευει το σερτς του ρεηκουί, κι ας λενε οσοι σε ζηλευουν...) και βρηκα οτι τοτενες παλια ειχε ενθουσιασει ο προκατοχος του, οσο κι αυτο (σε πρηβιου) τον αγαπημενο καουτσούκο..
παρτε κι ενα τρειλερ γιατι ξερω ποσο βαριεστε τα πολλα κλικς σαββατιατικα.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
στο επικομάγαζο είναι τζαμπέ το homeworld remaster
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Άλλο είναι το οφίσιαλ νήμα του Τίμαρου του τρισμέγιστου! Το νήμα που πλερώνει! Εδώ μπορούμε να προμοτάρουμε το υπερεπικομάγαζο απ' την καλή μας την καρδιά! ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΟΥΙΝΑΡΟ ΜΑΣ!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Αν έχετε amazon prime, έχει σήμερα κωδικούλη για GoG το Quake 4!
Ότι πρέπει για μετά το Q2 remaster!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
Έχω επίσης διαθέσιμα κλειδιά για τα Tin Can και Hot Brass από το τελευταίο Humble Choice για όποιον ενδιαφέρεται.

@Crusader θα σου στείλω personal message εδώ στο forum με το κλειδί.
 
Top Bottom