What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Vampire Survivors

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Bro to φτιάξανε εδώ και μια βδομάδα. Αλλά ναι, ισχύει ότι για όσο κράτησε το exploit με βοήθησε να κάνω catch up σε items και heroes.
εμένα μου χάλασε την εμπειρία σε φάση που σταμάτησα να παίζω για μια εβδομάδα, μόλις είχα ξεκλειδώσει poe με το σκόρδο του και απλά τον τουμπάνιασα τόσο που τον άφησα μόνο το σε εντελώς idle φάση και καθάριζε... ε βαρέθηκα και ξενέρωσα.
Τα cheat καταστρέφουν το παιχνίδι.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
Δε θα έλεγα "καταστρέφουν", στη χειρότερη σε βοηθάνε να πάρεις achievements-unlockables πολύ πιο γρήγορα από όσο σου πήρε στο Steam. Ε και εφόσον δεν έχουν sync progress, δε το είδα σαν cheat.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
μα δεν είχα λόγο να παίξω αφού ήμουν μετά από 2 λεπτά σε god mode πλέον. που είναι το τσάλεντζ;
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Έλα, nitre παραδέξου. Ξενέρωσες που δεν το πήρες 75% έκπτωση στα 20 λεπτά και ρίχνεις λάσπη τώρα.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
μα δεν είχα λόγο να παίξω αφού ήμουν μετά από 2 λεπτά σε god mode πλέον. που είναι το τσάλεντζ;
Τα challenges στη πραγματικότητα έρχονται αργότερα, αφού ξεκλειδώσεις όλες τις βασικές συνταγές και πίστες. Ή έτσι πιστεύω βάσει του τι έχω δει, έχω ακόμα καμιά 20-30 πράγματα να ξεκλειδώσω.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
Tι τρελοχαρακτήρας ήταν αυτός!

Capture.jpg


56k gold, 342(!) level, 1.2m+ enemies defeated.
:journal:
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,779
Αν έχω καταλάβει το πως λειτουργεί ο θεσμός, από τους 5 που το πρότειναν 3 έβλεπαν Vampire Diaries, ένας True Blood κι ένας Buffy. Επίσης από έγκυρες πηγές μαθαίνω ότι τουλάχιστον ένας είναι σκυλόφιλος (άρα biased) και ένας την απέσυρε από το Elden Ring γιατί νόμιζε ότι το έφτιαξε το Studio Ghibli.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
Plague Tale κ μλκιες, ταινίες θέλουν αντί για παιχνίδια αυτοινοί?
Χαίρομαι ιδιαιτέρως για το Tunic, παρόλο που δηλώνω Stray fanboys.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Best British game πήγε στο Rollerdrome, το βάζω όμως εδώ γιατί στην παραλαβή του βραβείου οι devs αναγνώρισαν άλλη μια φορά το Vampire Survivors λέγοντας πως πίστευαν πως θα το κέρδιζε εκείνο.

 
Top Bottom