What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Wi-Fi ή Ethernet

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,300
Τα ίδια με τον Eaglos Δουλεύω από όπου θέλω στον πλανήτη με ένα κινητό κι ένα λάπτοπ. Βέβαια αυτό σημαίνει κι ότι με τρέχουν σε όλον τον πλανήτη, αλλά το νόημα δεν αλλάζει.
Τα όρια από κει και πέρα, τα θέτουμε εμείς. Εγώ μετά το 8ωρο, δεν απαντάω σε κανέναν ούτε κι ενοχλώ κανέναν αν δεν πρόκειται για ζήτημα ζωής και θανάτου και κέρδισα το να μην με ενοχλούν. Έχω όμως και συνάδελφο που είναι όλη μέρα στο τηλέφωνο και στις βιντεοκλήσεις επειδή ακριβώς δεν βάζει τα όρια του. Και έρχεται μετά να μου κλαφτει ότι η εταιρεία μας είναι διαβολική επειδή δεν τον αφήνει σε ησυχία.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
χμ... εμένα ο δικός μου τα πέρασε όλα σε ένα, αν και το cat 5 είναι shielded και όχι μέσα στον τοίχο (πλαστική σωλήνα στο υπόγειο από κάτω).
Φυσικά και το έκανε. Βασικά δεν μπορείς να φανταστείς τι ματσακονιές κάνουνε για να μειώσουν το κόστος.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,529
πφφφ... αφού πλήρωσα χωριστά τα υλικά, εμένα θα μου κόστιζε δεν του είχα βάλει και ταβάνι ακριβώς γιατί με αυτά δεν παίζουμε. Τεσπά, έτσι όπως είναι περασμένα μπορούν να χωριστούν στο μέλλον, αν αναβαθμίσω την υποδομή σε cat6 και νέο switch θα το έχω υπόψιν thanks!
 
Top Bottom