What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Ε το είχαμε πει ότι κάποια fast travel είναι απαραίτητα.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,788
Ε το είχαμε πει ότι όπου υπάρχει fast travel καλό είναι να χρησιμοποιείται.
Fixed.
Το fast travel είναι φίλος μας και εχθρός των χασομέρηδων.
39 κατασκευαστές rpg το συνιστούν.
Απαλλαγείτε από το FOMO για dynamic/random events που απλά δεν υπάρχουν.
Πείτε όχι στον ψυχαναγκασμό που σκάβατε - κυριολεκτικά - όλη τη Hyrule για heart pieces... όταν ήσασταν 15 χρονών.
Ο Τσουρινάκης θα ήταν σύμφωνος.
Sign up now!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
Είπα να πιάσω το Blood and Wine και εκεί που έλεγα τι όμορφα που είναι εδώ προέκυψε λόγος να κλείσω άμεσα και το σκατόπραμα δεν με άφηνε... μόλις είχα τελειώσει από την αρένα και για να μου βγάλει το σκατομενού ήθελε να περάσω ΟΛΟ τον διάλογο στην αρένα, όλο τον διάλογο με τα victims και ποιος ξέρει τι άλλο, το έκλεισα με task manager...

Καλά σοβαρά τώρα; Και να πεις ότι είναι τίποτα μικρά stories που οκ τελειώνει και ανοίγεις το μενού...

Τι τους είπε το μυαλό τους ήθελα να ήξερα να πρέπει να τελειώσει το γαϊτανάκι από τεράστιους διαλόγους για να μπορώ να ανοίξω το μενού;
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Πείτε όχι στον ψυχαναγκασμό που σκάβατε - κυριολεκτικά - όλη τη Hyrule για heart pieces... όταν ήσασταν 15 χρονών. χθες

Για Hyrule ας πάει στο διάολο, αλλά όποιος στο παρακάτω σημείο στο Koholint δεν κλαδεύει τελετουργικά τα γρασίδια και δε σκάβει κάθε διαθέσιμο τετράγωνο, κάθε φορά που περνάει από εκεί, να βγει με απουσία.

1605469357471.png
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
προέκυψε λόγος να κλείσω άμεσα και το σκατόπραμα δεν με άφηνε...

Και πολύ καλά σου έκανε. Άκου κει να το κλείσεις. Λες και είναι τραπέζι στου Zonar's.

Αν πρέπει να σηκωθείς από το PC, το αφήνεις ανοιχτό ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ, μέχρι να επιστρέψεις.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Πάντως κι εγώ ήμουν αρκετά wtf ακόμα και για το 1 που ήθελα οπωσδήποτε, και μετά πρόσεξα πως κουβαλούσα πανάκριβα πράγματα (flawless diamonds ένα σωρό) τα οποία δεν είχα ασχοληθεί ποτέ να αξιοποιήσω ή πουλήσω. Δεν είναι και τόσο broken, απλά μέχρι εκείνο το σημείο δεν έχεις κανένα incentive να ασχοληθείς ουσιαστικά με το economy.
Τσέκαρα να δω τι παίζει στα alchemy ingredients. Όντως παίζει να βγάζω ολόκληρο σετ μόνο από εκεί...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
Πολύ μου αρέσει εδώ με τα Γαλλάκια πάντως, φτιάχνω και το τσαρδί μου σιγά σιγά :D
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
ξεκινησα για αλλη μια φορα, σε επιπεδο δυσκολιας "αγορι μου εισαι μαλακας?"
Οποιος βρει τι πακετο εφαγα θα του δωσω τον τιτλο Master Witcher

w3fof.png



Nitro κατι πινακες κτλ που θα βρεις, μην τα πουλησεις, εαν δεν το εχεις κανει ηδη.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
άσε ρε που να ήξερα, είχα έναν ενός τραγόπαπα και τον έχω πουλήσει, τουλάχιστον έχω κρατήσει έναν της Ίρις με τον παλικαρά της.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
χάνεις την μισή μαγεια αυτών των παιχνιδιών με fast travel :p

οσο για τους πίνακες παιρνεις εναν γαματο. δεν θα τον δειξω μιας και imgur και spoilers δεν με θελουν σημερα αλλα θα καταλαβετε ειναι απο quest line στο blood and wine :3
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
από την αρένα λες; φυσικά και πήρα φουλ τα πάντα και τα έβαλα display :p
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Φυσικά τον είχα κρεμάσει στον αμπελώνα μου με καμάρι xD

Είμαι σίγουρος ότι στο παρόν thread μάλλον το έχω ποσταρει παλιότερα το screenshot
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Πω, σίγουρα ναι, γιατί κατάλαβα ποιος είναι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,483
Με αυτο που γελασα, σαν ψυχοπαθης που ειμαι, ειναι το gold stick of joy. Απο τα ωραιοτερα τροπαια.
Τελικα το πακετο που εφαγα διορθωθηκε με restart.

Στο quest The nilfgaardian connection. Οταν τελειωσει το σκηνικο μεσα στο πανδοχειο, οι ανδρες του βαρωνου εχουν μια διαφωνια με εναν χωρικο και κλεινονται μεσα στο σπιτι του χωρικου. Προλαβα και τρυπωσα μεσα στο σπιτι πριν κλεισουν την πορτα και επαιξε καραντινα.
Δεν μπορουσα να βγω εξω.

To video ξεκιναει στο σημειο πριν κλεισουν την πορτα.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Την πήρα την Γκράντμαστερ Φίλαϊν και αισθάνομαι πολύ νίντζας. Θα ακολουθηθούν πολιτικές λιτότητας, ίσως γίνουν και κάποιες μεταρρυθμίσεις, αλλά ο CEO χρειάζεται τη Γκράντμαστερ Γούλβεν, γιατί κάτι κουτόφραγκοι εδώ πέρα τον αποκαλούν "γατάκι".

1605648964051.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
έφτιαξα και εγώ το Wolf σετάκι, ξεπαραδιάστικα :p
Ενώ είχα και πολλά materials εγώ.
 
Top Bottom