What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher TV Series

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,897
Η φάση ήταν dmg control για την συνέχεια της σειράς. Κλασικά, πετάμε λάσπη χωρίς αποδείξεις και παίζουμε με τις λέξεις ώστε να το φέρουμε τελικα στο "είχε κακή συμπεριφορά απέναντι στις γυναίκες".

Ακους εκεί, να του ζητούν οι γυναίκες να γδυθεί και να γ. κι εκείνος να αρνείται. Ο ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΟΣ!!!
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,289
Έτσι κυκλοφορώ κι εγώ τον χειμώνα μέχρι να πάρει μπρος η ξυλόσομπα, αλλά δεν είδα κανέναν να μου προτείνει τον ρόλο.
Στο κουνενα δεν θα γινόταν αυτά
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
εμ δεν εστειλες audition.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,678
Το καστ του Blood Origin απαριθμεί τους λόγους για τους οποίους κάποιος πρέπει να το δει:



tldr κυριότεροι λόγοι:

1. Έχει 2 άντρες να φιλιούνται,
2. Έχει τον πρώτο κωφό χαρακτήρα,
3. Έχει ωραία κοστούμια και κουρέματα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,502
όλοι το έχουν θάψει κάτω από την γη εν το μεταξύ. Ούτε καν η Μισέλ Γιον δε μπορεί να το σώσει λένε (όλοι την αγαπάνε πάντως).
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Ουτε το καστ δεν εχει λογους που μπορουν να πεισουν καποιον να δει την σειρα. Λειπει και ενα δοντι απο την πολυ κοντη.
Το κοινο δεν συγχωρει και δεν ξεχναει.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,838
To κακό είναι ότι με αυτές τις μαλακίες που βγάζουν, μειώνονται ολο και περισσοτερο οι ελπιδες για να δουμε κατι καλο στον κοσμο του witcher
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
Reread τα βιβλία για χριστούγεννα και είμαστε κομπλέ.

Στα σοβαρά όμως, είμαι κι εγώ ένας από τους πολλούς που έλπιζαν σε κάτι ποιοτικό, όμως τα σημεία των καιρών μας πρόδωσαν. Μετά το rings of power όμως έχω χάσει ελπίδες για ποιοτικές μεταφορές στην τηλεόραση (που για να είμαι ειλικρινής δεν το έχω δει επίτηδες για να μην μου μαυρίσει την εικόνα που έχω για την γκαλάντριελ)

Τι θαύμα πιστεύετε χρειάζεται να γίνει για να σωθεί η σειρά/το τηλεοπτικό franchise?
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,838
Τι θαύμα πιστεύετε χρειάζεται να γίνει για να σωθεί η σειρά/το τηλεοπτικό franchise?
Ίσως εάν το πάρει το HBO να γίνει κάτι καλό. Από Netflix/Disney/Amazon δεν περιμένω τίποτα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Τι θαύμα πιστεύετε χρειάζεται να γίνει για να σωθεί η σειρά/το τηλεοπτικό franchise?

Τα θαυματα τα δημιουργουμε εμεις.
3bvSNBshvHXjKufGm7S8IwLLy-2eIJ6-lydiT-ERaP8.jpg


Μετα την σφολιατα που εφαγε το witcher και την πλατη του κοινου, τριχωτη σε περιπτωσεις, που ειδε το witcher blood origin. Θελω να πιστευω οτι θα καταλαβουν οτι οι αποτυχιες κοστιζουν περισσοτερο. Επηρεαζουν και τις επομενες παραγωγες. Λεω θελω να πιστευω γιατι ακομα δεν ειδαμε κεφαλια να πεφτουν. Μονο του Χενρι ρολαρισε και ηταν το μονο που επρεπε να μεινει στην θεση του. Ειμαι ομως βεβαιος οτι εαν τον ακουγαν, θα ειχαμε μια πολυ καλη σειρα αλλα προτιμησαν να αναλωθουν σε μαυρους ηθοποιους, γκει σκηνες και σεκς χωρις προφυλαξη.
Οι ηθοποιοι στο βιντεο που ποσταρε ο @Hellion, ειναι ατομα που δεν εχουν καν δικια τους προσωπικοτητα.
Δεν υπαρχει μελλον, βρωμικη παγιδα ολη η κοινωνια.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,393
Δεν μιλάω ότι υπάρχει ελπίδα γιατί για πολλούς το θέμα είναι ιδεολογικό. Ξέρουμε από δηλώσεις των writers ότι δεν θέλουν να ακολουθήσουν το πρωτότυπο υλικό. Είτε επειδή θεωρούν ότι αυτοί είναι σύγχρονοι άνθρωποι και άρα ανώτεροι συγγραφείς από τον Σαπκόφκσι είτε επειδή βρίσκουν τα βιβλία προσβλητικά, μικρή σημασία έχει. Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, ότι το πρωτότυπο υλικό κατακρεουργείται.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,530
Ξέρουμε από δηλώσεις των writers ότι δεν θέλουν να ακολουθήσουν το πρωτότυπο υλικό. Είτε επειδή θεωρούν ότι αυτοί είναι σύγχρονοι άνθρωποι και άρα ανώτεροι συγγραφείς από τον Σαπκόφκσι είτε επειδή βρίσκουν τα βιβλία προσβλητικά, μικρή σημασία έχει

Τους στελνεις στα σπιτια τους, που ειναι το υπερτατο αντιβηχικο. απλα τα πραγματα. η ειρωνια ειναι οτι αυτοι οι ανθρωποι, δεν εγραψαν καποιο βιβλιο που να ειχε καποια επιτυχια πχ να δουμε σε trailer. απο τους σεναριογραφους που εγραψαν βιβλια με πωλησεις, που εγιναν παιχνιδι, που εγιναν σειρα. κλτρπδα ειναι με γαρυφαλο στο πετο.
Ολοι με ξενα κολλυβα.
Αλλα, ναι, συμφωνω 100%. το ξερω, σε καλομαθαινω.
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
Βλεποντας το τρειλερ του Blood origin καταλαβαίνω ότι είναι κατι που πραγματικά θα θελα να δω. Άλλη μια χαμένη ευκαιρία να αναπττύξουν το κόσμο του Witcher δηλαδή.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,325
Το Netflix πάει από παπάτζα σε παπάτζα, από half-assed προσπάθεια σε half-assed προσπάθεια. Την μέρα που θα μπλοκάρουν το account sharing θα ακυρωθεί και ο λογαριασμός.
 
Top Bottom