What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Youtube game reviewers/commentators

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,892
Μου εβγαλε μηνυμα το γιουτουμπη πως χρησιμοποιω αντμπλοκερ και ειναι κακο και πρεπει να πλερωσω αν δε θελω διαφημισεις επειδη εχω λεει το ublock origin.
Αμεσως ταραχτηκα τοσο, που κατα λαθος πατησα δεξι κλικ-->Block element--> επελεξα το μηνυμα-->Create. Εξαφανιστηκε!


1697134636774.png
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,809
Εντάξει της μιας ώρας οριακά παλεύονται, αρκεί να είναι και μεστή η παρουσίαση, όχι τάχα ιστορικό υπόβαθρο και hit or miss αστειάκια σαν του μάνταλου από τα λιντλ.

Και τώρα που είπα ιστορικό υπόβαθρο, τέλειο κανάλι για τέτοια είναι το ακόλουθο, αν και λογικά το ξέρετε οι περισσότεροι


Εξαφανιστηκε!
Βασική προϋπόθεση όμως να έχεις επιλέξει Χ στο ματάκι του Ublock (click to enable cosmetic filtering), διαφορετικά διαπιστώνω ότι ναι μεν δεν εμφανίζεται το παράθυρο που σε προτρέπει να απενεργοποιήσεις τα ad-blockers, αλλά είναι σα να βρίσκεται εκεί στο προσκήνιο και δε σου επιτρέπει να αλληλεπιδράσεις με τίποτα στη σελίδα...
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,892
Εντάξει της μιας ώρας οριακά παλεύονται, αρκεί να είναι και μεστή η παρουσίαση, όχι τάχα ιστορικό υπόβαθρο και hit or miss αστειάκια σαν του μάνταλου από τα λιντλ.

Και τώρα που είπα ιστορικό υπόβαθρο, τέλειο κανάλι για τέτοια είναι το ακόλουθο, αν και λογικά το ξέρετε οι περισσότεροι



Βασική προϋπόθεση όμως να έχεις επιλέξει Χ στο ματάκι του Ublock (click to enable cosmetic filtering), διαφορετικά διαπιστώνω ότι ναι μεν δεν εμφανίζεται το παράθυρο που σε προτρέπει να απενεργοποιήσεις τα ad-blockers, αλλά είναι σα να βρίσκεται εκεί στο προσκήνιο και δε σου επιτρέπει να αλληλεπιδράσεις με τίποτα στη σελίδα...
Yeap ισχυει! Μπορεις να αλληλεπιδρασεις ομως με τα ψιψιψονια του player και οταν πχ κανεις fullscreen και ξαναβγεις αλληλεπιδρας με τη σελιδα
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,285
Ισχύει. Κάνει tease και το θαμπνεηλ...
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,892
Εχετε κανενανε λετσπλεηερ που να εξηγει ομαλα και ομορφα με καμπανιες το HOI4 στο τωρινο meta του;
 

Getta Robo

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Nov 21, 2022
Messages
164
WilliamSRD, βίντεο σχετικά με TTRPG, Warhammer 40k και προερχόμενα από αυτά PC και video games

Ειναι απο τα αγαπημενα μου παιχνιδια και το ολοκληρωνω δυο φορες το χρονο.
Ρωτηστε με οτι θελετε.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,892


 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,809
Αν υπήρχε και ένας τρόπος να μεταφέρω συνδρομές, τα καμιά 800αριά βίντεο watch later (backlog και στα ακούσματα ΝΕΤΙ) και τα άλλα τόσα που έχω σε playlists, καλά θα 'ταν...

Προς το παρόν ρολάρουμε με Edge που το κοκομπλόκο δεν εμφανίζεται πάντα, κι όταν εμφανίζεται φεύγει με το γιατρικό του RQ (aka CTRL+F5) και βλέπουμε.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,892
Αν υπήρχε και ένας τρόπος να μεταφέρω συνδρομές, τα καμιά 800αριά βίντεο watch later (backlog και στα ακούσματα ΝΕΤΙ) και τα άλλα τόσα που έχω σε playlists, καλά θα 'ταν...



1699102981427.png
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,809
Εγώ στον Firefox δεν έχω θέμα. Έχω περάσει και το Sponsorblock.
Ούτε εγώ είχα... μέχρι σήμερα (α ναι δε σας το είπα, ξαναγύρισα στην αλεπού μετά από χρόνια).
Τελικά λένε ότι φταίει το ABP γιατί είναι ανιχνεύσιμο από το YT ορ σαμθιν. Τελικά δεν χρειάζονταν τα 2 ράμπερ, το έδιωξα το ένα και έμεινα με cockblock origin όλα 👌
 
Top Bottom