What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder Kingmaker θρεντ το ορθοδοξο

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Τώρα που πήραμε και το kingmaker υποθέτω ότι είναι απαραίτητο να προστεθούν και τα dlc του πριν ξεκινήσει κάποιος να το παίζει?
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Και τα δύο τα παίζεις ως stand-alone, αλλά και τα δύο τα έχουν ενσωματώσει στην κεντρική ιστορία. Μάλιστα βρίσκομαι στο σημείο που πρέπει να παίξω το Varnhold dlc. Αυτό "ξεκινά" με το τέλος του 2ου chapter. Επίσης, έχεις άλλη ομάδα. Το Beneath the stolen lands εμφανίζεται νωρίτερα με κάτι σαν όνειρο. δεν μπορώ να πω παραπάνω. Αυτό δεν το ολοκληρώνεις αμέσως, αλλά σε κομμάτια καθώς προχωράς το main story.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Nα περάσεις τέλεια! Περιμένουμε εντυπώσεις.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Αγόρασα Pathfinder: Kingmaker. Θα τα ξαναπούμε κατά το 2022...

Τέλεια! κάπου εκεί θα τελειώσω και το unfair evil playthrough μου. Να ανταλλάξουμε εντυπώσεις :cool:

Θα πάμε και κατευθείαν στο WotR:love:
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Έφτιαξα έναν απλό Fighter Aldori Defender, οπότε το character creation μου πήρε μόνο μια ώρα.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
αν καποιος επαιξε αλφα γραφτε εντυπωσεις απο τα επιπεδα δυσκολιας, ειχαν πει οτι θα υπαρχει βελτιωμενη ΑΙ και επιπλεον τερατα ανα δυσκολια.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
με aldori επαιξα και γω, το χα καημο απο το bg2 να φτιαξω εναν swasbuckler ξιφομαχο.
ειναι ωραια κλαση με εμφαση στην αμυνα, αν δε βαλεις και ενα lvl monk και αυξησεις λιγο wisdom θα χεις πολυ καλο ac.
επισης υπαρχουν πολυ καλα aldori σπαθια, εχει καλο progresion απο +1 σε +5.
μια παγιδα στην κλαση αυτη ειναι το disarm, λειτουργει σε συγκεκριμενους εχθρους αλλα χανεις το αc απο το defencing fighing.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
καινουργια πορτρετα (δεν ειμαι σιγουρος αν θαναι ολα επιλεξιμα στην δημιουργια χαρακτηρα η καποια απο αυτα ειναι των npcs.


MbYq9iT.png
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Και φυσικά ελπίζω το mod που θα δίνει 1000+ επιλογές για πορτραίτα να είναι available day 1.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Το πιστεύεις πως αυτός είναι ο μόνος ενδοιασμός μου για το αν θα το παίξω με το που βγει (να, αυτά είναι τα μείζονα προβλήματα)?
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Εγώ με κάτι του στυλ Heroes of Stolen Lands Portraits θα είμαι απίστευτα ευχαριστημένος, Πανέμορφα, πολλά και για όλα τα γούστα. Και εννοείται ΚΑΙ nudity.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812

Θα κλείσω άνετα τριψήφιο αριθμό ωρών. Τουλάχιστον να έχω avatar που να με εμπνέουν. Καθείς με τις λόξες του.


Κάτω από τριψήφιο ούτε για speedrun, οπότε ετοιμάσου ψυχολογικά για πολλές εργατοώρες ;)
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Εγώ με κάτι του στυλ Heroes of Stolen Lands Portraits θα είμαι απίστευτα ευχαριστημένος, Πανέμορφα, πολλά και για όλα τα γούστα. Και εννοείται ΚΑΙ nudity.
Θεωρώ σχεδόν σίγουρο ότι τα portrait collections για το kingmaker θα λειτουργούν και στο WotR, οπότε ξεκινά να διαλέγεις από τώρα:)
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Θεωρώ σχεδόν σίγουρο ότι τα portrait collections για το kingmaker θα λειτουργούν και στο WotR, οπότε ξεκινά να διαλέγεις από τώρα:)

Έχω ηδη αγαπημένα στην άκρη εννοείται! Την πρώτη φορά που έτρεξα το mod και άρχισα νέα περιπέτεια, όση ώρα έφαγα να χτίσω χαρακτήρα και να σχεδιάσω το uprage/leveling path μου, άλλη τόση ώρα πρέπει να έκανα να διαλέξω πορτραίτο :p
Αλλά προφανώς, νέο παιχνίδι, νέα classes, mythic paths, περιμένω νέα πορτραίτα πάνω σε αυτά, για να ταιριάζουν, πχ όπως το νούμερο 4 στην 3η σειρά στη φωτό που έβαλε ο Γάιος.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Έχω ηδη αγαπημένα στην άκρη εννοείται! Την πρώτη φορά που έτρεξα το mod και άρχισα νέα περιπέτεια, όση ώρα έφαγα να χτίσω χαρακτήρα και να σχεδιάσω το uprage/leveling path μου, άλλη τόση ώρα πρέπει να έκανα να διαλέξω πορτραίτο :p
Αλλά προφανώς, νέο παιχνίδι, νέα classes, mythic paths, περιμένω νέα πορτραίτα πάνω σε αυτά, για να ταιριάζουν, πχ όπως το νούμερο 4 στην 3η σειρά στη φωτό που έβαλε ο Γάιος.
Εντυπωσιακό portrait σίγουρα :)

Εμένα μου άρεσε και η 2η για lich

Αυτή που μου άρεσε περισσότερο από όλες πάντως είναι η [2,5] με την οποία μάλλον θα αντικαταστήσω αυτό της Kanerah στο τρέχων playthrough μου
 
Top Bottom