What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
😂😂😂😂😂
σορυ, για το σχεδον νταμπλ ποστ, αλλά βρηκα αυτο και δεν γινεται να μην το μοιραστω. ΖΗΤΩ Η ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ, ΛΕΜΕ.

 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
Εντωμεταξυ, η εργασια στη ναυτιλιακη του κ.Αβερωφ-Υψηλαντη-Μαρινακη ειναι κατεργο. Να μην αναφερω δε και την ύπαρξη μερικων συμπαθεστατων φουσκωτων στην εισοδο και στις γωνιες του κτιριου...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
μερικων συμπαθεστατων φουσκωτων στην εισοδο

Έχουν βάλει μπρατσάκια στην είσοδο του κτηρίου? Για να μην βουλιάξει?
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Με την δικαιοσύνη στην Ελλάδα και να δικαιωθεί κάποιος δεν σημαίνει ότι είναι αθώος. Το είχες αναφέρει και ο ίδιος αν δεν κάνω λάθος σε κάποια αθώωση μέλους της αντίθετης πλευράς
 

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
Αρα με λίγα λόγια ενημέρωση απο δω κ πέρα μόνο από το sdna και γενικά μμε σαββιδη/συριζα. Θα ενημερωνόμαστε μόνο απο παπαθεοδώρου που κάνει κάθε σκ τον κόσμο να γελάει απο το κανάλι του οπεν τιβι.





Ακόμα περιμένω απαντήσεις γτ καττέρευσαν πανηγυρικά στα δικαστήρια οι σκευωρίες που διαφημίζουν εδω κ καιρό τα σαιτ του ρώσου που διαβάζατε με θρησκευτική ευλάβεια. Δλδ τόσο σανο που τρώγατε τόσα χρόνια τζάμπα πήγε; δεν σας πειράζει αυτό; λίγο εγωισμό δεν έχετε; :p
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Αρα με λίγα λόγια ενημέρωση απο δω κ πέρα μόνο από το sdna και γενικά μμε σαββιδη/συριζα. Θα ενημερωνόμαστε μόνο απο παπαθεοδώρου που κάνει κάθε σκ τον κόσμο να γελάει απο το κανάλι του οπεν τιβι.
δεν σου ειπαν αυτο
Ακόμα περιμένω απαντήσεις γτ καττέρευσαν πανηγυρικά στα δικαστήρια οι σκευωρίες
κατσε να γινει η δικη πρωτα.
τα σαιτ του ρώσου που διαβάζατε με θρησκευτική ευλάβεια
δεν διαβαζω sdna.

λίγο εγωισμό δεν έχετε;
εδώ δεν έχεις εσύ σε πειράζει αν έχουν η δεν έχουν οι άλλοι?


και ο χόντρος σε έβαλε υπερωρίες? τις πληρώνει τουλάχιστον η τζάμπα?
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
τελικα να ενημερωνομαι η οχι απ το fosonline??? δεν τα λεει καλα?
εγραψε τιποτα αντικειμενικο αποψε το fws??

καλα, για πισι γκειμς δε μας μιλας. να πιασουμε αλλο θεμα? η κυβερνησις καλα τα παει? ποια η γνωμη σου? εχεις αφισα και των 2 πρωθυπουργων πανω απ το κρεβατακι σου ή μονο του χοντρομουσάτου? θα μου πεις, δε χωραει και κατι αλλο διπλα του. γεμισε ο τοιχος κρέας.
εγω παντως σε στηριζω να ξες. καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη. με το ποστ σε πληρωνουνε ή με τη λεξη?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
ρουντ πες μας για τον ιο? μας λένε ψέματα? για το 5g κάποια άποψη? η γη είναι επίπεδη? είναι ο θεός ο ορθόδοξος ο ένας και μοναδικός? είμαστε τα αγαπημένα του παιδιά εμείς οι ελληνες? εν τέλη τλκ μας πολεμάνε όλοι?
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
ρουντ πες μας για τον ιο? μας λένε ψέματα? για το 5g κάποια άποψη? η γη είναι επίπεδη? είναι ο θεός ο ορθόδοξος ο ένας και μοναδικός? είμαστε τα αγαπημένα του παιδιά εμείς οι ελληνες? εν τέλη τλκ μας πολεμάνε όλοι?

Ο,τι πει ο χοντρος ρε, τι ρωτας και συ!
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Ωραία λογική, Bill. Είτε θα ενημερωνόμαστε από "μμε σαββιδη/συριζα" είτε από μμε ναρκ μαρινάκη. Το να ψάξεις να ενημερωθείς από αμερόληπτες πηγές και γενικά να είσαι φίλαθλος κι όχι οπαδός, σου έχει περάσει απ' το μυαλό;

Το ποιος τρώει σανό, δυστυχώς δεν το έχεις καταλάβει ακόμα και σ' το λέει κάποιος που χέστηκε για τις ομάδες.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Το ποιος τρώει σανό, δυστυχώς δεν το έχεις καταλάβει ακόμα και σ' το λέει κάποιος που χέστηκε για τις ομάδες.

Άρα αποδεικνύεις με τα λόγια σου ότι είσαι κι εσύ φερέφωνο του Σαββίδη και του ΣΥΡΙΖΑ.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138
Ο Ρουντ δεν είμαι, αλλά 5 πραγματάκια τα ξέρω.
Πάμε στις απαντήσεις.

πες μας για τον ιο? μας λένε ψέματα?
ναι, σας λένε ψέματα για να σας τσιπάρουν στο τέλος
για το 5g κάποια άποψη?
δεν είναι βιολογικά επικίνδυνο, είναι εργαλείο mind control
η γη είναι επίπεδη?
σε κάποια σημεία ναι
είναι ο θεός ο ορθόδοξος ο ένας και μοναδικός?
θεός, θεός
ο θρύλος κι ο χοντρός
είμαστε τα αγαπημένα του παιδιά εμείς οι ελληνες?
μόνο οι γαυροι
εν τέλη τλκ μας πολεμάνε όλοι?
44 μόνοι μας - 39 όλοι σας.


για οποιαδήποτε διευκρίνηση στη διάθεσή σας.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Ο Ρουντ δεν είμαι, αλλά 5 πραγματάκια τα ξέρω.
Πάμε στις απαντήσεις.


ναι, σας λένε ψέματα για να σας τσιπάρουν στο τέλος

δεν είναι βιολογικά επικίνδυνο, είναι εργαλείο mind control

σε κάποια σημεία ναι

θεός, θεός
ο θρύλος κι ο χοντρός

μόνο οι γαυροι

44 μόνοι μας - 39 όλοι σας.


για οποιαδήποτε διευκρίνηση στη διάθεσή σας.

Ποιο είναι το νόημα της ζωής;
 

billakos90

Gelatinous Cube
Joined
Jul 19, 2020
Messages
76
...και πάνω που τα είχαμε δει ολα στο ποδόσφαιρο τα τελευταία χρόνια με την γνωστή συμμορία σαββιδη/συριζα/μελισσανιδη/μπεου/νδ και η λίστα τελειωμό δεν έχει έρχεται κ άλλο σκάνδαλο.
Χωρίς επιτροπή εφέσεων το ελληνικό ποδόσφαιρο με τις ευλογίες των απο πάνω μέχρι τον οκτώβριο κ βλέπουμε. Γιατί άραγε; μήπως περιμένουμε κάποια δικαστική απόφαση που εκκρεμεί απο την επιτροπή εφέσεων; μήπως είναι η υπόθεση της πολυιδιοκτησίας; μήπως όλο αυτό γίνεται γτ ο παοκ είναι αθώος τελικά; μήπως το sdna έχει δίκιο τελικά;
Τι άλλο θα δούμε απο την συμμορία; δεν θέλουν επιτροπή εφέσεων για να μην γίνει η δίκη με την πολυιδιοκτησία. Είναι απίστευτο πως κόντρα σε τέτοιο οργανωμένο σύστημα ο ολυμπιακός πανηγύρισε πρωτάθλημα. Το πιο μάγκικο στην ιστορία του παγκόσμιου ποδοσφαίρου.


Κατι που δεν θα διαβάσετε στο sdna ΠΟΤΕ.
Αφιέρωμα απο το μεγαλύτερο ειδησεογραφικό πρακτορείο για τα 10 χρόνια στον θρύλο του Βαγγέλη Μαρινάκη. Ευρωπαϊκές βραδιές, φιέστες τίτλων,για την κοινωνική προσφορά του στους πρόσφυγες,για την προσφορά του στους πληγέντες της Μάνδρας και άλλα πολλά σε ένα βίντεο.


(αλλα ναι ξέχασα δεν είναι αντικειμενικό, είναι γνωστό άλλωστε οτι το συγκεκριμένο κινεζικό πρακτορείο ανήκει στον Μαρινάκη :p μόνο sdna)
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
εγω παντως σε στηριζω να ξες. καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη. με το ποστ σε πληρωνουνε ή με τη λεξη?
Υπάρχουν και κάποιοι χρήσιμοι που κάνουν την δουλειά οικειοθελώς νομίζοντας οτι συμβάλλουν θετικά, έχοντας μάλιστα και την σιγουριά οτι εχουν δίκιο σε συνδυασμό με την μηδαμινή αξιοπρέπεια και την παντελή έλλειψη προσωπικής άποψης είναι και σίγουροι οτι έχουν πετύχει με αποτέλεσμα να απορούν και για το ποιον του Έλληνα ψηφοφόρου. Είναι ευεργετικό το έργο αμα το δεις με ψυχραιμία, από την μια νιώθουν καλύτερα οι αμοιβάδες από την άλλη δεν χρειάζεται να πληρώνει και ο πρόεδρας 100 καραπαπαρες.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

σχεδον στεναχωριεμαι που στο κανω αυτο μπιλακο μου, αλλά απ την άλλη μ αρεσει να σε σκεφτομαι εστω και στιγμιαια να ιδρωνεις καπως στο εσωτερικο του εγκεφαλου σου κι εστω για 2-3 δευτερολεπτα, να ενσαρκωνεις το γνωστο επικο τηλεφωνημα στον ξεδοντιαρη...

(ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ?????)



απ την αλλη, οπως λεει κι ο χαβοκ, οταν φορας παρωπιδες XXXXXL και θες να πιστεψεις γαμωτο, ολα τα κατεβαζεις αμασητα και μαλλον δεν καθεσαι ουτε ενα νανοσεκόντ να τα επεξεργαστεις. Λοιπον:

1. δεν βλεπω απο χτες στα λινκς σου το fws και το fosonline. μα γιατι? μονο το 10 το καλο βλεπω. δεν ηθελα να σου κανω ζημιά. βαλε κι απ αυτα να μορφωθουμε, δεν θα ξαναπω τιποτα. και βεβαια

2. θα σου δειξω τωρα τη διαφορα ενος τυπου σαν τον μπιλακο μ εναν τυπο που συχναζει εδω μεσα (εμενα π.χ.. Για παραδειγμα με χρησιμοποιω. το 95% εδω μεσα, ετσι σκεφτεται...). ακουω λοιπον τετοια θριαμβολογια για το αφιερωμα του τεραστιου κινεζικου πρακτορειου. ωπα λεω εδω ειμαστε, ντάνα ιντερνάσοναλ ο χοντρός. εχω δει πολλα τοσα χρονια, δεν αμφιβαλλω οτι με τα καταλληλα κονε, με λιγο λαδωματακι, μπορει να σου κανει αφιερωμα ακομα και το bbc κι ο χοντρος αν μη τι αλλο, λεφτα και κονέ εχει. αλλά βεβαια η πρωτη μου δουλεια ειναι να κανω αυτο που δεν σκεφτηκες εσυ η καποιος αλλος σανοφαγος του καλου του 10, να κανει, μπιλακο μου. δεν ειναι δυσκολο. ελα, παμε, το γκουγκλ ειναι φιλος σου.


ελα, παμε μαζι, μιας και συχναζεις εδω, ισως τουλαχισοτον να μαθεις τιποτα για πισι κι ιντερνετ. χρησιμο θα ναι. εκει που εχει λοιπον ενα κουτακι μ εναν μεγεθυντικο φακο βαζεις οτι θες. marinakis, olympiacos, thrilos, οτι γουσταρεις εσυ. κοιτα να δεις τωρα που το ερμο το ξινχουα δεν τα χει ξανακουσει αυτα, it's greek to it...
ενταξει, υπερβαλλω για να γινω χαριτωμενος οπως συνηθως. οντως αν βαλεις olympiacos, σου βγαζει καποια αποτελεσματα αγωνων μπασκετ και μπαλας. αλλά υψηλαντης, τιποτα.

καταλαβαινεις τωρα μπιλ, σαν σαβιδοσυριζαιος που ειμαι, η περιεργεια μου εχει φτασει στα κοκινα. μπαινω στο βιντεο, κρατωντας μυτη και στομα κλειστα, μην αναγουλιασω κι εχουμε αλλα και ξεκιναω το βιντεο. εκει αρχιζουν τα πρωτα τρανταχτα γελια. ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ, καμια εισαγωγη, κανενα δειγμα οτι το ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ το χει φτιαξει καποιος αλλο περα απ τον στενο κυκλο του καραπαπαρωφ. μπαινει η φωνη. τα γελια γινονται σχεδον κραυγες, ο τυπος που κανει το σπηκαζ δεν ειναι κινεζος που μιλαει αγγλικα, δεν ειναι κινεζος που μιλαει κινεζικα, γενικοτερα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ κινεζος. ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ βλαχοελληναράς που ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΓΓΛΙΚΑ.
μα εδω εχουμε σπαρταριστο πραμα. συνεχιζω λιγο το ψαξιμο, (δε θα σου πω κι ολα τα μυστικα μου) και καταληγω οτι το σπηκαζ κανει καποιος Γιαννης Μουτσος (ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΜΑ ΛΕΜΕ) που δουλευε στο one tv και τωρα, κατα πασα πιθανοτητα στο ΜΕΓΚΑλο καναλι της καρδιας μας... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:


ρε ουτε αυτο? ρε κι εκει πουστιά και λαμογιά?? ρε, βαλατε μουσαντενιο αφιερωμα απο κινεζους και καλα στον υψηλαντη τον ευσωμο, που το φτιαξατε μονοι σας στα στουντιο του μεγκα και των παραπολιτικων? βαζω το βιντεο για αρχειακους λογους. εισαι λατρεια ρε μπιλ. πραγματικα δεν ξερω, αν καποιος γραψει ενα μειλ στο ξινχουα, τι θα γινει μετα, γιατι οι κινεζοι δεν αστειευονται με κατι τετοια. ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΟΥΝ ΑΜΑΣΗΤΑ. φιλιά, μπιλ, και να καθεσαι στην σκιά. φιλε. καυσωνας εξω. βαραει.


 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
καταλαβαινεις τωρα μπιλ, σαν σαβιδοσυριζαιος που ειμαι, η περιεργεια μου εχει φτασει στα κοκινα.

Ακόμη κι εκεί ο Θρύλος σας προκαλεί εφιάλτες.
 
Top Bottom