What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Πόσα κλικ κάνεις εσύ στο Shadowrun Dragonfall και το Wasteland 3 δηλαδή; Να ξέρω αν παίζω σωστά δηλαδής.
Σπαμαρω Κλικι Κλικι μέχρι να φύγουν όλα τα κατεβατα από την οθόνη μου και να συνεχίσω το παιχνίδι.

Και ναααιιι ο Τσουρινακης θα ήταν αντίθετος με αυτό
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Τελικά είναι τόσο καλοφτιαγμένο το παιχνίδι στα γραφικά που από το medium με λίγα high που έπαιζα πριν την αναβάθμιση από 7850 σε 5500ΧΤ, δεν κατάλαβα μεγάλες διαφορές που τα έχω όλα τέρμα τώρα. Ένα ψάξιμο έδειξε ότι υπάρχουν, αλλά δύσκολα τις βλέπεις στο gameplay, καθώς έχουν κόψει από εκεί που δεν θα πέσει το μάτι σου εύκολα.

 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Τελικά είναι τόσο καλοφτιαγμένο το παιχνίδι στα γραφικά που από το medium με λίγα high που έπαιζα πριν την αναβάθμιση από 7850 σε 5500ΧΤ, δεν κατάλαβα μεγάλες διαφορές που τα έχω όλα τέρμα τώρα. Ένα ψάξιμο έδειξε ότι υπάρχουν, αλλά δύσκολα τις βλέπεις στο gameplay, καθώς έχουν κόψει από εκεί που δεν θα πέσει το μάτι σου εύκολα.


Αυτό δυστυχώς συνέβη γιατί έπεσε αρκετό πετσόκομμα λόγω της multiplatform κυκλοφορίας.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Αυτό δυστυχώς συνέβη γιατί έπεσε αρκετό πετσόκομμα λόγω της multiplatform κυκλοφορίας.
δυστυχώς; Εγώ νομίζω ότι απλά δείχνει πόσο versatile είναι η πλατφόρμα μας. Να και μια φορά που βγήκε κάτι καλό από τις κονσόλες.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Δεν γνωρίζω αν έχει ξανα αναφερθεί, μιας και δεν κοίταζα τα σποιλερ πριν, όταν βρίσκεις την ciri και σε λέει για τους κόσμους που επισκέφτηκε, αναφέρει και έναν κόσμο που ομοιάζει με αυτόν του cyberpunk, λέτε να έχουμε καμιά guest εμφάνιση?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Α, ώστε υπάρχουν και πιο καθυστερημένοι (με τη χρονική έννοια) από μένα. Εγώ το είχα ξεκινήσει πέρσι τα Χριστούγεννα και μου έμεινε μόνο το Blood & Wine.
παρεξήγησης. απάντηση στον @Myrmidonas ήταν περι cameo η reference στο cyberpunk 2077

εγώ το έχω παίξει 2 φορές για την ώρα.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Δεν μου λέτε ρε παιδιά. Στο Blood & Wine έτυχε σε κανέναν άλλο
ο ασπρος μονόκερος να μην υπάρχει πουθενά? Ειδα ένα σωρό βίντεο και εκτός του ροζ που παίρνει η άλλη υπήρχε και ένας άσπρος για σένα. Εφαγα καμιά ώρα να ψάχνω όλη τη περιοχή και τίποτα πουθενά, δεν τον βρήκα ποτέ:cry:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Τώρα που επικεντρώθηκα στο story το παιχνίδι μου αρέσει πολύ περισσότερο μπορώ να πω.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Δεν μου λέτε ρε παιδιά. Στο Blood & Wine έτυχε σε κανέναν άλλο
ο ασπρος μονόκερος να μην υπάρχει πουθενά? Ειδα ένα σωρό βίντεο και εκτός του ροζ που παίρνει η άλλη υπήρχε και ένας άσπρος για σένα. Εφαγα καμιά ώρα να ψάχνω όλη τη περιοχή και τίποτα πουθενά, δεν τον βρήκα ποτέ:cry:

Και εγώ δεν θυμάμαι να τον βρήκα.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Μυρμιδόνας αισθάνεται χαρούμενος στην περιοχή Toussaint!!!!
Ο Regis είναι ΖΩΝΤΑΝΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Για αυτό λέω ότι διαβάζοντας τα βιβλία το game είναι 10 φορές καλύτερο.
Αν δεν είχα διαβάσει τα βιβλία δεν θα είχα ιδέα ποιος ήταν ο Regis και δεν θα είχα κανένα δέσιμο με τον χαρακτήρα, και πραγματικά ήταν από τους αγαπημένους χαρακτήρες που ο θάνατος του με λύπησε πολύ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Επαιξε miss click και μπηκα στο video οπου η Ciri κανει επισκεψη στα κοριτσια. Τωρα με τρωνε τα δαχτυλα να ξαναμπω για να παρω το σπαθι της Ciri.

Edit
Εχω πεσει με την μουτρα στα video. σαρωνω αυτα με πραγματα που ΙΣΩΣ να μου διεφυγαν. το θεμα παει καλα γιατι οτι μου ξεφυγε (απο αυτα που εχω δει μεχρι τωρα), εχει να κανει με αλλαγες στην ιστορια που δεν τις ηθελα.
Προσπαθω με νυχια και με δοντια και με εσωτερικο ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΝΑΝΑ ΝΑΝΑΝΑΝΑΝΑ να σταματησω τυχον σκεψεις για κλικ στο witcher.
 
Last edited:

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Δεν είμαι σίγουρος ότι έχω καταλάβει τι παίζει με τα potions... Πλέον έχουν charges που γεμίζουν στο meditation (δηλαδή μια φορά craft και τέλος);
Επίσης, υπερτερεί το roll σε κάτι έναντι dodge/sidestep; Γιατί το 2ο απ΄ότι έχω διαπιστώσει με κρατάει πιο κοντά στον εχθρό και είναι πιο γρήγορη διαδικασία να ανταποδώσω.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Όχι, ορισμένες φορές το dodge/sidestep είναι σαφώς προτιμότερο για καλύτερο counter-attack. Δεν είναι τα Dark Souls σκηνικά με Quen-barrel rolls σε κάθε μάχη.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
Δεν είμαι σίγουρος ότι έχω καταλάβει τι παίζει με τα potions... Πλέον έχουν charges που γεμίζουν στο meditation (δηλαδή μια φορά craft και τέλος);
ναι, με ενα δυνατο αλκοολ γινονται αυτοματα ρεφιλ.
αν γουσταρεις αλχημεια οπως στο 1 παιχνιδι βαλε το μοδ primer
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Όχι, ορισμένες φορές το dodge/sidestep είναι σαφώς προτιμότερο για καλύτερο counter-attack. Δεν είναι τα Dark Souls σκηνικά με Quen-barrel rolls σε κάθε μάχη.
α δεν πήγαινε έτσι η φάση;... :gap:
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Στο μεταξύ τώρα θυμήθηκα ότι έχει slots για τις... passive ουσιαστικά, για τις οποίες παίρνω πόντους από τα lvl, place of power κλπ. λες και είναι εξοπλισμός ανά περίσταση. Facepalm και αντίο οποιαδήποτε υποψία power building (aka 1/3 στη μία, 2/5 στην άλλη κοκ και μόνο σε αυτές που ήθελα πολύ να τελίκιαζα). Εκτός κι αν κατάλαβα λάθος.
 
Top Bottom