What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Τα 2 πρώτα δεν είναι και πολύ του γούστου μου αλλά το Stirring Abyss - μπράβο που το ξετρύπωσες - φαίνεται ομορφιά!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Demos που κατέβασα από το Steam Game Festival Autumn Edition:

Until the Last Plane

Operation Citadel

και last but not least, κάτι που είμαι σίγουρος, θα ξετρελλάνει τον κύριο Ναύαρχο, στο οποίο υποβάλλω ταπεινά τα σέβη μου:

Stirring Abyss

Πολύ ενδιαφέρον πράγματι! Thanks!
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Εντυπώσεις από το Hand of Merlin; Αν και το είχα βάλει wishilst, πρόσφατα πρόσεξα ότι είναι roguelite κι όχι κλασικό rpg.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Οι εχθροι μου οι χελωνες ερχονται στο SMITE Aν και δεν παιζω το συγκεκριμενο παιχνιδι θα επρεπε να ντρεπονται! Πρωτα τις εβαλαν στο Injustice 2 τωρα στο smite. Και ακομα να βαλουν εμενα στο Mortal Kombat 11.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Οι εχθροι μου οι χελωνες ερχονται στο SMITE Aν και δεν παιζω το συγκεκριμενο παιχνιδι θα επρεπε να ντρεπονται! Πρωτα τις εβαλαν στο Injustice 2 τωρα στο smite. Και ακομα να βαλουν εμενα στο Mortal Kombat 11.

κατάντια... battlegrounds of the gods σου λέει μετά.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Αρχικά και εγώ σκέφτηκα wtf αλλά βλέποντας το βίντεο είναι skins για 4 θεούς του παιχνιδιού. Γενικά τα skins είναι η κύρια πηγή εσόδων του game. Εγώ με 1200 ώρες κατάφερα να ξεκλειδώσω 65 skins χωρίς να δώσω δεκάρα.

Meanwhile, in Japanese mythology...
Kappa (folklore) - Wikipedia
Υπάρχει ήδη στο game.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
τσοζεν, ο χειρομαλαχτης παντως που λατρεψε το 1 κι αγαπησε το 2, εκανε ρεηκουι/ρεηανιστώ σε 10 λεπτα.

αλλά γουστα ειν αυτα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
κατάντια... battlegrounds of the gods σου λέει μετά.
Ειδες που καταντησαν οι χελωνες? Αν ειχαν λεφτα θα τις εβαζαν στα assanin creed και cyberpunk 2077 αλλα επειδη δεν εχουν τις βαζουν σε τετοια μικρα παιχνιδια.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Τουλάχιστον τις βάζουν σε γκειμς. Εσένα δεν σε έχουμε δει :/

Το σμαιτ είχα ψηθεί να το δοκιμάσω όταν έβαλαν σκινς από άβαταρ/κορα. Βέβαια στο τέλος δεν το δοκίμασα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Τουλάχιστον τις βάζουν σε γκειμς. Εσένα δεν σε έχουμε δει :/

Το σμαιτ είχα ψηθεί να το δοκιμάσω όταν έβαλαν σκινς από άβαταρ/κορα. Βέβαια στο τέλος δεν το δοκίμασα.
σκέψου το Lol να συναντάει τα WoW Battlegrounds. Εγώ γούσταρα όταν το είχα παίξει, αλλά πάει καιρός.
 
Top Bottom