What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Ωραίος! Τώρα μένει κάποιο vehicle customization dlc για να τα μοντάρεις όλα 🤣
Btw λείπουν από το παιχνίδι choppers.. (εκτός αν μου διαφεύγει κάτι).
Θα ήταν ό,τι πρέπει για easy riding στα badlands 🤘🤘🤘
 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Ένα πολύ αστείο bug, ήμουν στην κορυφή ενός πύργου και πάτησα το κουμπί να καλέσω το όχημά μου.. Να το παραλάβω στην είσοδο, ή έτσι φαντάστηκα. Ξαφνικά το βλέπω να έρχεται προς τα πάνω, πετώντας!!
Καρφώθηκε μέσα στον πύργο και ύστερα εξεράγη :oops:
ncv9QAy.png

Δε πειράζει όμως. Παραμένουμε cool living on the edge!
T6CE342.png
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Όπου κι αν είσαι το όχημα σου θα σε βρει. Δεν έχει καμία σημασία από που προσπαθείς να το καλέσεις. Βρίσκω τη μηχανή μου συνέχεια μέσα σε άλλα οχήματα.

 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
ενδιαφερον το βιντεο του hellion. τελειώνει το παραμυθι "δεν ειναι rpg οπως ηταν το witcher 3".
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Εν τω μεταξύ φαίνεται πως υπάρχουν στα αρχεία του παιχνιδιού τα voice-overs για ρομάντζο της Judy και με αρσενικό V.



H Τζούντη εξακολουθεί να αναφέρεται στην όλη φάση ως "2 girls βέβαια", οπότε το γκεημ εξακολουθεί να τριγκάρει τις ίδιες ομιλίες όπως στο λέσμπιαν ρόμανς. Αλλά σε κάποια φάση τουλάχιστον, η Τζούντι φαίνεται πως ήταν διαθέσιμη για όλους.
 

mouthbreather

Commoner
Joined
Jun 27, 2017
Messages
38
Έλα ρε. :PANAM:



Επίσης στα σχόλια λέει ένας, ότι σε ένα δεύτερο playthrough κάποιος θα δει τη Τζούντι <3 να κάθεται δίπλα στην Έβελιν στο βάθος του μπαρ τη στιγμή που ρωτάμε τον μπαρ τον τέντερ για την Έβελιν!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Το ότι η PANAM, κατά το animation της, φαίνεται να βγάζει ένα μπουκάλι αλκοόλ μέσα από το παντελόνι της, δεν με εκπλήσσει καν.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
The Hunt (side job), υπέροχο quest. Εξαιρετική παρουσίαση, ατμόσφαιρα και από τα πιο όμορφα και σημαντικά που έχω κάνει για NPC. Άψογο character development.

Σε πιο σημαντικά θέματα, από την πρώτη στιγμή που ξαπλώσαμε στο παιχνίδι φαίνεται πως είναι σε τελείως άκυρη θέση. Η community προσπαθούσε να καταλάβει, πως διάολο κοιμόμαστε έτσι


Ήρθε το 3rd person mod και μάθαμε.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Just an update. Χθες μου κλειδωσαν το παιχνιδι στο Ps4 με refund. Προχωρησα λιγο μεχρι τωρα, Το κεντρικο quest αρκετα ενδιαφερον, ορισμενα side quests εξαιρετικα. Ο κοσμος ομορφος αλλα αρκετα ρηχος. Δεν ξερω αν μπορουν να διορθωσουν ai κτλ αλλα επιβαλλεται για να ανεβει επιπεδο το παιχνιδι.
Σε καποιους μηνες ξανα, ελπιζωντας σε ανανεωμενες συνθηκες
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Just an update. Χθες μου κλειδωσαν το παιχνιδι στο Ps4 με refund. Προχωρησα λιγο μεχρι τωρα, Το κεντρικο quest αρκετα ενδιαφερον, ορισμενα side quests εξαιρετικα. Ο κοσμος ομορφος αλλα αρκετα ρηχος. Δεν ξερω αν μπορουν να διορθωσουν ai κτλ αλλα επιβαλλεται για να ανεβει επιπεδο το παιχνιδι.
Σε καποιους μηνες ξανα, ελπιζωντας σε ανανεωμενες συνθηκες

Βελτιωμένη ΑΙ μόνο σε έκδοση αποκλειστικά για next gen consoles/pc.
 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Σήμερα έπεσα σε ένα ΄κάμποσο σοβαρό bug. Μετά από ένα interaction με κάποιον vendor, κόλλησα σε non-combat mode. Δηλαδή
δε μπορούσα να χρησιμοποιήσω όπλα, να σκαρφαλώσω και οι ζωτικές ενδείξεις δεν εμφανίζονταν.
Δοκίμασα διάφορα save/reloads, τελικά αυτό που το έφτιαξε ήταν να παίξει ένα cutscene.
Οπότε πήγα σε ένα joytoy και περάσαμε καλά!

Παρεπιτπόντως, είναι λίγο faceroll το παιχνίδι στο σημείο που είμαι. Πετάω contagion quickhack και ψοφάει κόσμος :/

Edit: Η ταξινόμηση στο inventory των vendors δουλεύει σε εσάς;
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931


εχω ηδη φτιαξει τον 2ο χαρακτηρα αλλα περιμενα τα patches για να το παιξω 2η φορα.

g6k9O6p.png
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
IMG_20210113_180906.jpg

Από τη στήλη του στο famitsu. Πρέπει να τσεκαρω σε κάποια φάση ποια είναι η αποδοχή του κόσμου εκεί.
 
Top Bottom