What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Solasta: Crown of the Magister

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Από τα παραπάνω ποστ κατάλαβα ότι σενάριο/χαρακτήρες/ιστορία συνοψίζονται στην εξής φωτογραφία

Λες και δεν τα λέμε κανά χρόνο+ τώρα, απ' τα παραπάνω ποστς τα κατάλαβες εσύ. Να πας να σε κοιτάξουνε για μπορατσίαση και σένα όσο είναι νωρίς ακόμα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Τι λες για ένα review Pathfinder: Wrath of the Righteous?

Ωραία ιδέα, ελπίζω να σας στείλουν κωδικό αυτήν τη φορά, ποιος θα το κάνει;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ψήσου εσύ ρε Bathory.

Θα υπάρξουν αντιδράσεις που θα πέσει βαθμός πάνω απ' το Wild Hunt, επίσης θέλω να το τερματίσω και να το φχαριστηθώ 🤟
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Επίσης ένα φρέσκο survey απ' το studio για το τι θα θέλαμε και περιμένουμε από νέο content/επόμενα updates.

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
ΧΑ! Ποιος παίζει παιχνίδια για να τα ευχαριστιέται? :ROFLMAO:
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Θα υπάρξουν αντιδράσεις που θα πέσει βαθμός πάνω απ' το Wild Hunt, επίσης θέλω να το τερματίσω και να το φχαριστηθώ 🤟

Μπορεί να μην είναι review αλλά special σε μέρη.
Wrath- Part 1: Οι πρώτες 100 ώρες, όπου θα μας παρουσιάζεις το character creation (δε θα έχεις κάνει και τίποτα άλλο στο παιχνίδι).
Wrath- Part 2: Επόμενες 100 ώρες/Πρόλογος
κλπ
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δηλαδη αμα δεν εδινε ρηβιουκόου η cdpr δε θα βλεπαμε ΕΚΕΙΝΟ το ρηβιου του Κανενα/Κουνένα για το γουιτσε 3???

τωρα συνειδητοποιω οτι δεν εχωμε ρηβιου ρεηκουιτικο για το πρωτο παθφαιντε. του χω σουρει, το χω ξεκινησει 2-3 φορες και παντα φευγω, αλλά διαολε θα θελα να δω ρηβιου δικο σας.
στο φιναλε, οκ, αυτο το θεμα με το ρηβιου κοουντ να το προσπερασω. δωστε κει χαμω σε καποιον γιουζερ μια στηλη να γραψει δικο του ρηβιου για το κειμ. νομιζω ειχε ξεκινησει παλιοτερα μια τετοια στηλη. τα χει γραψει βεβαια ο μπαθορης στο θρεντ του γκειμ, αλλά θα ταν ωραιο να ειναι μαζεμενα.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Μπορεί να μην είναι review αλλά special σε μέρη.
Wrath- Part 1: Οι πρώτες 100 ώρες, όπου θα μας παρουσιάζεις το character creation (δε θα έχεις κάνει και τίποτα άλλο στο παιχνίδι).
Wrath- Part 2: Επόμενες 100 ώρες/Πρόλογος
κλπ
Σιγά μην ασχοληθεί τόσο σύντομα με το prologue!
Wrath -part 2: επόμενες 100 ώρες. Βόλτες με το mount
;)
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
τωρα συνειδητοποιω οτι δεν εχωμε ρηβιου ρεηκουιτικο για το πρωτο παθφαιντε. του χω σουρει, το χω ξεκινησει 2-3 φορες και παντα φευγω, αλλά διαολε θα θελα να δω ρηβιου δικο σας.

Τώρα που το παιχνίδι κατέστη playable με την προσθήκη του turn-based mode δεσμεύομαι να γράψω ένα late to the party όταν έρθει η ώρα να το παίξω.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αστο βρε ναυαρχε. ειναι και καμμια 200αρια ωρες το κειμ,. θα παιξεις και τερμπέι, μεχρι να καμεις το ρηβιου, δε θα σαι λειτ του δε παρτυ, θα μαστε λέιτ εμεις οι γεροντοτεροι.... :cool::p:LOL:
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
10 γίγα το update της Σολαστάρας μας. Sorcerer class (<3), ironman mode, και πολλές όμορφες αλλαγούλες.



 

Kargios

Gelatinous Cube
Joined
Jun 26, 2021
Messages
68
παιδια ειμαι DM απο τα 13 μου, ειμαι 52, το baldur's gate 1 το θεωρω κορυφη, το 2 οχι και τοσο, κυριως επειδη ενα σημειο και μετα μετα το λβλ 12 στο pnp γινεται οτιναναι, επαιξα μεχρι την second edition με το περιφημο Thac0 οταν καταργηθηκε απλα ξενερωσα και το αφησα. οσοι θελουν να παιξουν στο παρτυ μου μονο με σεκοντ ενστισιον. τα απλουστευμενα ειναι για ντιντηδες. Με τη δημιουργια και μονο των χαρακτηρων στο solasta ενιωσα παλι 13. δεν ξερω τι και πως, κανενα ΚΑΝΕΝΑ αλλο rpg δε μου εδημιουργησε τετοια συναισθηματικη φορτιση. το αγορασα full price και εδωσα αυτο το εξτρα ποσο οτι και καλα ημουν μπακερ, ενω δεν ημουν. ερωτας με την πρωτη ματια.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Σου δημιούργησε συναισθηματική φόρτιση το διαδικαστικό Solasta, αλλά όχι το υπόδειγμα γραψίματος BG2.
Εχμμ. Ναι. Ok.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Πάθορι, έλα πες, δεν παρεξηγούμε : είσαι στην ομάδα ανάπτυξης του Unity demo για το RPG plugin Solasta; Δεν παρεξηγούμε, #μόνο_κοροϊδεύουμε.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167


SOLA; ASTA....
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Πάθορι, έλα πες, δεν παρεξηγούμε : είσαι στην ομάδα ανάπτυξης του Unity demo για το RPG plugin Solasta; Δεν παρεξηγούμε, #μόνο_κοροϊδεύουμε.

Σόρρυ, δεν διαβάζω καν τι γράφεις γενικά.
Πάρε ένα 12λεπτο βίντεο με Buffy - TV References να γλυκαθείς, μην νομίζεις ότι σε αποπαίρνω κιόλας.

 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Είδα και τα δώδεκα λεπτά και εικοσιπέντε δευτερόλεπτα, και τώρα θέλω Buffy+Angel rewatch. Thanks for nothing, Bathory :adamjensen:.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
50% off για όποιον ενδιαφέρεται, παράλληλα με το FREE dlc update που μεταξύ άλλων, χώνει Druids και Barbarians και ανεβάζει το λέβελ καπ στο 12.

 
Top Bottom