What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
το παραξενο ειναι οτι ξεφλουδιζουν μονο τα πληκτρα Μ Ν και ειναι λιγο awkward
Mπορεί ο προηγούμενος ιδιοκτήτης να έβαζε account names στα διάφορα sites/mmo/dummy accounts, "bnmnbmnbmnbmnmbnm" αντί για "adasdasdasdasdasd".
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Πρεπει να φτιαχτει Ζηταω την δημιουργια ενος θεματος, κλειδωμενου θεματος, οπου θα μπαινουν οι πιο ευφανταστες απαντησεις.
πχ

Mπορεί ο προηγούμενος ιδιοκτήτης να έβαζε account names στα διάφορα sites/mmo/dummy accounts, "bnmnbmnbmnbmnmbnm" αντί για "adasdasdasdasdasd".
γελασα διαβαζοντας "bnmnbmnbmnbmnmbnm" και "adasdasdasdasdasd". εαν αυτο δεν αξιζει να μπει σε λιστα Best Of RQ τοτε δεν μας αξιζει τιποτα. Θεουλης.

Γενικά η υγρασία δεν βοηθά και πολύ σε κάτι τέτοια...
Πάντως το σύνηθες είναι να χαλάνε, αλλοιώνονται, πρώτα τα wasd
Η αληθεια ειναι τα ΜΝ ειναι επιρρεπη στην υγρασια. Τα WASD.... την αντισταση την εκανε ο Βελουχιωτης και οχι ο Ζερβας.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
PATSOK.jpg
Κάποιος κακοπροαίρετος θα το έβαζε στο Φάνι Στάφ. Εγώ το βάζω εδώ, μιας και αντιπροσωπεύει μια ολόκληρη κληρονομιά. Αμήν και εις χειρότερα
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Και λαμουστακ Αστερίξ
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
σημς λετζιτ, τωνη.
και το λεγε ο μπουμπουκος οτι ερχονται οι επενδυτες τρεχοντας και δεν τον πιστευα.

γνωμουλα μου? ----> προχωρα το.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
εχω κατακλεψει τον ΟΤΕ ναουμε, θα με πανε μεσα με ξυλοδαρμο.
ταχυτητα ενα πικ εξτρα απο το συμβολαιο και σημερα μου ηρθε ο λογαριασμος με 50 σεντς λιγοτερα.

speed3.jpg

speedinternet.jpg
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Αυτό το IS με κεφαλαία είναι που εμένα με πείθει ότι λέει αλήθεια. Μην αφήσεις τέτοια ευκαιρία να πάει χαμένη.

Έλα τώρα κι εσύ, ένα αθώο typo είναι... :Ρ

@Tony Corvus : Να της πεις της τυπισούλας ότι τα 17 μύρια είναι ψίχουλα για σένα και ότι δεν ασχολείσαι με ψιλικατζούδες.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Εγώ μπορώ να τα δεχτώ, αρκεί να μην τα καταθέσει ο @Tony Corvus στον λογαριασμό μου. Μόνο μετρητά. Υπάρχει και η άλλη περίπτωση, βέβαια, να με υιοθετήσει και κάνει γονική παροχή. :Ρ
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Το έπινα κι εγώ αυτό το πράγμα ως φοιτητής και επειδή έπινα πολύ το έβαζα σε βάζο από γλυκό του κουταλιού και ένωνα τρια τεσσερα καλαμάκια για να πίνω χωρίς να πρέπει να σηκωθώ.
Οι αναλογίες μου ήταν μία κουταλιά της σούπας καφέ και μισή κουταλιά ζάχαρη. Καφεδάρα δεν λέω, αλλά σκοτώνει, στην κυριολεξία και όπως λέει και το κείμενο, δεν μπορείς να πετύχεις αυτό το μπετό αφρού χωρίς αρκετή ζάχαρη, ώστε να το ξαναγεμίσεις με νερο στο τελος και να πιεις εναν καφέ ακόμα.

Οπότε το γυρνάς στον ελληνικό ή κάναν εσπρέσο, που πίνονται σκέτοι και είναι και κλάσεις ανώτεροι σαν καφεδες
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
εγώ ρίχνω 3 καφέ και 1,5 ζάχαρη, το ίδιο δεν βγαίνει με κουταλιά της σούπας το 3 του γλυκού;
 
Top Bottom