What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Elden Ring

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
το uninstall το εφαγε μετα απο κανα 20ωρο οταν σε καθε boss fight ειχα δεν ξερω και εγω ποσα stutter απανωτα. λογικα εχουν διορθωθει αυτα οποτε οταν μου ερθει ορεξη θα ξαναδοκιμασω. αλλα για την ωρα ορεξη 0.

Screenshot_20230121_141310.png
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Ρε παιδιά αυτό το dungeon στην αρχική περιοχή με τις φωτιές που είναι το παιρνάς μόνο με τρέχοντας πρωτού σε βρει η φωτιά η έχει κανά άλλο κόλπο?

Από το 8:30 και μετά
EDIT: Μεχρι και σε μένα βγάζει video unavailable αλλά μπορείς να πατήσεις να το δεις στο utube. Με Kunena αυτά δε...
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Πάντως οποίος νιώθει μοναξια όταν παίζει να μου στείλει για coop
Τα θελει ο κωλος σου.
Μακρια. Μονοι και rush main, its the only way
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Να βοηθησω τους αλλους εννοουσα αν δεν τους ενδιαφερει να το παιξουν σολο. αλλο εγω. εγω ναι προσπαθω σολο
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ρε παιδιά αυτό το dungeon στην αρχική περιοχή με τις φωτιές που είναι το παιρνάς μόνο με τρέχοντας πρωτού σε βρει η φωτιά η έχει κανά άλλο κόλπο?

Χμ, αν είναι ένας πύργος που βγάζει φωτιές προς 4 κατευθύνσεις σε σχήμα σταυρού, τότε όταν σταματήσουν οι φωτιές τρέξε με φόρα πάνω του και χτύπα τον πύργο, θα κατέβει και θα σταματήσει να βγάζει φωτιές οριστικά (ή μέχρι να το ξαναχτυπήσεις)

Αν όχι καήκες κοιτάς κλασσικά δεξιά-αριστερά για ανοίγματα να πάρεις ανάσες.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Οπως πολυ σωστα λεει η @kara , αν παρατηρησεις απο εκει που ερχονται οι φωτιες θα δεις οτι τις ξερναει ενας πυλωνας σκαλιστων γκομπλινοαγαλματων. Αν τα βαρεσεις κατεβαινουν (σε επομενα dungeons μπορεις επισης να το χρησιμοποιεις προς οφελος σου: ανεβαινεις πανω στο πυλωνα και να τον χτυπησεις και να πηγαινεις σε αλλους οροφους)
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Να βοηθησω τους αλλους εννοουσα αν δεν τους ενδιαφερει να το παιξουν σολο. αλλο εγω. εγω ναι προσπαθω σολο
Δεν φταίς εσύ το παραπληγικό multi του παιχνιδιού φταίει.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Mε κωδικό μια χαρά καλείς όποιον θες πάντως ανεξαρτήτου level gap όπως ήταν και στο Dark Souls III
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Nα ενημερώσω και κάτι άλλο που νομίζω αξίζει ξεχωριστό post. Παλιότερα είχα κάνει ένα κανάλι για soulsborne/souslike στο discord το οποίο και διέγραψα πρόσφατα καθώς ανάλυψα πως υπάρχει ένα άλλο υπέροχο ελληνικό με πολύ κόσμο μέσα Join the SoulsborneGR Discord Server!
Οπότε μιας και είχα κάνει και steam group κάποτε είπα να τους βοηθήσω στη προώθηση Steam Community :: Group :: Soulsborne GR
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Mε κωδικό μια χαρά καλείς όποιον θες πάντως ανεξαρτήτου level gap όπως ήταν και στο Dark Souls III
Δεν μιλάμε για το ίδιο πράγμα μάλλον. Σαν open world θέλεις να παίξεις coop και να εξερευνήσεις λίγο. Nope το game σου βάζει τοίχους. Πάνω κάτω δεν έχουν αλλάξει και πολλά από τα dark souls θα έλεγα στο coop aka summons.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Πίεσε το πλήκτρο "X"...
Λάθος wording. Περισσότερο σε φάση αν θέλεις να παίξεις coop. Αλλά ναι γιατί να μην εξερευνήσεις παρέα. Πήγα να το δοκιμάσω με τον ξάδερφο μου και βλέπαμε άσπρους τοίχους στον κόσμο.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Ασε ρε μουγρη που εβρισκες ασπρους τοιχους, εισαι τερμα εγκαθετος και φαινεται. Σε λιγο θα μας πεις οτι ειχες κρασαρισματα και disconnects.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Προσωπικά η παρείστικη περιπλάνηση έρχεται μετά το πρώτο playthrough και αυτό για το yolo περισσότερο. Εγώ θέλω το πρώτο παρθενικό ραν να το παίρνω μοχανός μου. Αντε ίσως και NG+. Το coop έρχεται απλά για την φάση με τα invades και τα team pvp.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Προσωπικά η παρείστικη περιπλάνηση έρχεται μετά το πρώτο playthrough και αυτό για το yolo περισσότερο. Εγώ θέλω το πρώτο παρθενικό ραν να το παίρνω μοχανός μου. Αντε ίσως και NG+. Το coop έρχεται απλά για την φάση με τα invades και τα team pvp.
100% this!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
100% this αφού στην τλκ από αυτό που λέει εδώ

IMG_20230123_194510.jpgμονο το asynchronous online element δουλεύει απροβληματιστα εντιτ: το οποίο και το είχα κλείσει μιας και έβλεπες χαζά μηνύματα στο τέλος.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887
Praise the cat!

1-24-2023_6-33-26_PM-2qsk0vuv.png

Υπέροχο, αλλά με προβλήματα και αγκυλώσεις που κάποτε πρέπει να ξεπεραστούν..
Τα είπε ωραία ο Βόρειος
 
Top Bottom