What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
610
Στα (ημι)υπόγεια είναι η θέα – Στο περιοδικό «Κ» αυτή την Κυριακή με την «Καθημερινή»

Τι γίνεται με τα ημιυπόγεια της Αθήνας;

340130086_594916476032632_6951877965124134513_n.jpg

Κάπως πρέπει να προωθήσουν τα σαπάκια που είναι προς πώληση με το νέο πρόγραμμα ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. Το 90% των ακινήτων θέλει ανακαίνιση και αν πάρεις δάνειο επισκευής έχει επιτόκιο euribor 3μήνου και 3% σπρεντ της τράπεζας. Πήγα να ρωτήσω λεπτομέρειες και έφυγα χωρίς μαλλιά.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Κάπως πρέπει να προωθήσουν τα σαπάκια που είναι προς πώληση με το νέο πρόγραμμα ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. Το 90% των ακινήτων θέλει ανακαίνιση και αν πάρεις δάνειο επισκευής έχει επιτόκιο euribor 3μήνου και 3% σπρεντ της τράπεζας. Πήγα να ρωτήσω λεπτομέρειες και έφυγα χωρίς μαλλιά.
και εμείς το κοιτάμε αλλά ναι, δεν βρήκαμε κάτι που να πεις έστω "μπαίνω και βλέπουμε".
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987

Fake news!!! Στον ΣΚΑΙ λέει ότι ήταν 94 ετών!!!111!!!

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Δε μου κάνει εντύπωση το παραπάνω. Θυμάμαι όταν ήμουν μεταπτυχιακός στο ΓΠΑ, μας είχαν φέρει για γευστικό έλεγχο κάτι μπισκότα από αλεύρι γρύλλου. Καμία διαφορά από "κανονικά" μπισκότα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Δε μου κάνει εντύπωση το παραπάνω. Θυμάμαι όταν ήμουν μεταπτυχιακός στο ΓΠΑ, μας είχαν φέρει για γευστικό έλεγχο κάτι μπισκότα από αλεύρι γρύλλου. Καμία διαφορά από "κανονικά" μπισκότα.
δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα όσο δεν ξέρω τι έχει μέσα. Δηλαδή ας πούμε και το αρνάκι μια χαρά το τσακίζω το πάσχα, αλλά μια φορά που βοήθαγα τον φάδερ να περάσει την σούβλα μέσα από το κεφάλι του αμνού... ιου.... έγινα vegan για 15 ολόκληρα λεπτά.

Ή όταν τρώτε μπριτζόλα σκέφτεστε το γουρουνάκι που σφάχτηκε για να γίνει μπριτζόλα;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
Δε μου κάνει εντύπωση το παραπάνω. Θυμάμαι όταν ήμουν μεταπτυχιακός στο ΓΠΑ, μας είχαν φέρει για γευστικό έλεγχο κάτι μπισκότα από αλεύρι γρύλλου. Καμία διαφορά από "κανονικά" μπισκότα.
Ο,τι είναι τίγκα στη ζάχαρη και το μπαχάρι, είναι σάπιο.

δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα όσο δεν ξέρω τι έχει μέσα. Δηλαδή ας πούμε και το αρνάκι μια χαρά το τσακίζω το πάσχα, αλλά μια φορά που βοήθαγα τον φάδερ να περάσει την σούβλα μέσα από το κεφάλι του αμνού... ιου.... έγινα vegan για 15 ολόκληρα λεπτά.

Ή όταν τρώτε μπριτζόλα σκέφτεστε το γουρουνάκι που σφάχτηκε για να γίνει μπριτζόλα;
Είναι περισσότερο θέμα συναισθηματικό. Ουτε εμένα με παίρνει να δω το ζωάκι να σφάζεται για να το φάω αλλά από το ράφι του ΣΜ μια χαρά το βάζω στο καλάθι μου. Ισως η δικιά μας γενιά να μην το δεχτεί σε 10-15 χρόνια που θα αρχίσει να εδραιώνεται αλλά οι νεότερες γενιές δεν πιστεύω πως θα έχουν πρόβλημα.
Από εμένα αν χρησιμοποιείται ως τροφή για τα ζώα, από μενα κανενα προβλημα. Ούτως ή άλλως οι κότες τρώνε σκουλίκια (pardon αρειανοί)
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Με ετούτα και με εκείνα η υπόθεση της 12χρονης έχει μπει τελείως στο περιθώριο.


"Ο Βασιλιάς του Τελεμάρκετινγκ"...


ALLEGEDLY. ΔΕΝ ΥΙΟΘΕΤΟΥΜΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Έγινε το πρώτο βήμα για να καταπέσει αυτή η βρωμερή σκευωρία των ξένων κατά ενός άξιου τέκνου της πατρίδας μας, αν είναι δυνατόν να πιστεύει κανείς ότι Έλληνας πολιτικός μπορεί να χρηματίστηκε. Μας ζηλεύουν γιατί δεν μπορούν να μας φτάσουν.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
O @Hellion φταίει για αυτό που θα ποστάρω παρακάτω γιατί έπεσε το μάτι μου σε αυτή την είδηση όταν μπήκα να διαβάσω για τον καναλάρχη...

Holy shit
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
It's over, Muskbros.


Ή, αλλιώς, "Πώς να κάψετε 3 δις δολάρια σε 4 λεπτά".

💃🕺💃🕺"Οι εργαζόμενοι στη SpaceX πανηγύριζαν ακόμη και μετά την έκρηξη του πυραύλου."💃🕺💃🕺
 
Top Bottom