What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Single Player RPGs

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,564
κριμα. δεν πανε καλα οι πωλησεις του black geyser και οι ντεβς εβγαλαν αυτο το απντειτ σημερα.
δεν ειναι καν σιγουροι οτι θα ξεκινησουν ενα κικσταρτερ για να συγκεντρωσουν τα λεφτα ωστε να ολοκληρωσουν το μισοφτιαγμενο dlc που θα εχει διαφορα πραματα που εχει ζητησει η κομιουνιτυ (καναγιες, ακομα να βαλετε dual wield μεσα? γι αυτο δεν πουλαει...) και να παρουν παλι μπρος οι πωλησεις.

ζητανε φηντμπακ, οποιος θελει/μπορει, ας συμμετεχει στο survey. απ οσο παρακολουθω, εχουν διορθωσει αρκετα πραγματακια και το dlc θα ηταν ουσιαστικα ενα γενικοτερο update του κειμ.

 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
κριμα. δεν πανε καλα οι πωλησεις του black geyser και οι ντεβς εβγαλαν αυτο το απντειτ σημερα.
Οντως κριμα, ειναι απο τα λιγα παιχνιδια που ειχα σκεφτει να αγορασω λογω μικρου στουντιο, ομως εψαξα το παιχνιδι και ειναι στη καλυτερη περιπτωση ρηχο...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,564
κι εγω δεν ειχα διαβασει καλα ρηβιους, αλλά ειχαν φιλοδοξια και οραμα οι τυποι και υπηρχαν ελπιδες οτι καπως θα διορθωθουν καποια πραγματα στο dlc. για να δουμε..
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Μακαρι να τους κατσει, διαβασα σε αυτο που ανεβασες πως αν οντως επιτυχει η προσπαθεια θα προσπαθησουν να δειξουν λιγο αγαπη και στο αρχικο...αν και δε ξερω πως μπορει να στρωσει το σεναριο και τα quests...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,564
το sweet spot που συναντιουνται οι μαρβελομαμμακυθοι και το ισομετρικ αρπιγκί κράουντ.
ρετροσπέκτι ρηβιού απ το κόντεξ για το λατρεμενο φρήντο φό:


17821.jpg
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,401
το sweet spot που συναντιουνται οι μαρβελομαμμακυθοι και το ισομετρικ αρπιγκί κράουντ.
ρετροσπέκτι ρηβιού απ το κόντεξ για το λατρεμενο φρήντο φό:


View attachment 5301

Το είχα κάνει review στο PC Master, καλό αλλά δυστυχώς RTwP οπότε δεν πρόκειται να ασχοληθώ ποτέ ξανά.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,564
ναι βρε, τα χουμε ξαναπει, μη στεναχωριεσαι.
ρουτουγουπου, ο διαολος ο ιδιος....
φαντασου να μην ειχε και pause δηλαδη.... :p:LOL:
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,620
το sweet spot που συναντιουνται οι μαρβελομαμμακυθοι και το ισομετρικ αρπιγκί κράουντ.
ρετροσπέκτι ρηβιού απ το κόντεξ για το λατρεμενο φρήντο φό:


View attachment 5301
είχα φτιάξει το Vegeta εκεί, OP και ακριβός, αλλά με το που τον ξεκλείδωσα στο campaign πήγε τρένο όλο.

To Big Bang και το Final Explosion σκάγανε fire, Final Flash ευτυχώς έσκαγε electricity, οπότε το boss το solαρε υπεράνετα, πολύ anticlimactic.
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,401
To demo που είχα παίξει μου είχε αφήσει την εντύπωση ότι θέλει πολύ δουλειά ακόμα.

Κι εγώ με την ίδια εντύπωση έμεινα. Είχαμε πρόσβαση στο Kickstarter demo και ήταν να κάνω preview αλλά το παιχνίδι είχε πάρα πολλές ελλείψεις σε εκείνη την φάση, ειδικά στο interface και σε βασικές λειτουργίες για RPG. Οι developers είχαν πει ότι σκόπευαν να διορθώσουν τα περισσότερα ζητήματα οπότε θα δούμε πώς θα είναι η τελική έκδοση.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,620
Black Geyser Couriers, ισομετρικό, θυμίζει Baldur's Gate 1 σε αρκετά κομμάτια του σεναρίου αλλά κρατάει το δικό του ιδιαίτερο χαρακτήρα. Αρνητικό σημείο είναι τα loading times από χάρτη σε χάρτη, κάτι που ειδικά στη πόλη το κάνεις συχνά, αλλά παραμένει ευχάριστη και απλή εμπειρία, μια καλή "δόση" αν ψάχνεσαι και έχεις ήδη παίξει BG, Pillars, Tyranny κτλ.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,536
Τι λένε αυτά, αξίζουν; Τώρα που έχω γίνει γιαπωνεζολάγνος τα ψάχνω αυτά.
Δεν έχω παίξει, αλλά γενικά θεωρούνται κορυφαία. Τα έβαλα και'γω στη wishlist, αν και πλέον έχω τις αμφιβολίες μου αν θα μπορούσαν να μας εντυπωσιάσουν σήμερα.

By the way, σου έφτιαξα και το νέο σου avatar:
animeadmiral.jpg
 
Top Bottom