What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Valentine's Day Appreciation Thread

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
για να αποδειξεις τι ακριβως?
οτι αρκει. Το:
ουτε ομοφοβικος ειμαι, ουτε με νοιαζει τι στον μπέο κανει ο καθενας με τα εξογκωματα/εσοχές του κορμιού του
καλυπτεται απολυτα με το:
ΕΤΣΙ ξεκινουν την προταση οι ομοφοβικοι κυρ παντεληδες
δε χρειαζεται να γραψει κανεις κατι αλλο. οτιδηποτε και να γραψεις, δεν αναιρει το:
ΕΤΣΙ ξεκινουν την προταση οι ομοφοβικοι κυρ παντεληδες
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
σ ευχαριστω για την αναλυση. εχεις να πεις κατι για την ουσια αυτου που εγραψα?
εχεις μια ταση ν ασχολεισαι με τα γυρω γυρω και ν αποφευγεις την ουσια, θα ελεγε κανείς..
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,615
κοίτα δε θέλω να κάνω τον δικηγόρο του φραγκομπιφτεκά αλλά και μόνο που σε ενόχλησε η παπαρίτσα της google, θα έπρεπε να σε κάνει να αναρωτηθείς για τις προτεραιότητές σου. :p
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,112
οτι αρκει. Το:

καλυπτεται απολυτα με το:

δε χρειαζεται να γραψει κανεις κατι αλλο. οτιδηποτε και να γραψεις, δεν αναιρει το:
Νταξ λαρωσε λιγο
Ουτε εμενα με ενοχλουν οι στρειτ αρκει να μην με ενοχλουν βεβαια
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Πώς καταλαβαίνει κάποιος οτι είναι αγοράκια τα δύο μπαρμπαδέλια; Έχει και φωτογραφία με τα πουλάκια τους;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
πουλακια δεν ειδα ειν η αληθεια.
και δεν ειπα οτι ειναι αγορακια. ειναι 2 ιδια μπαρμπαδελια. αυτο ειδα.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,866
κοίτα δε θέλω να κάνω τον δικηγόρο του φραγκομπιφτεκά αλλά και μόνο που σε ενόχλησε η παπαρίτσα της google, θα έπρεπε να σε κάνει να αναρωτηθείς για τις προτεραιότητές σου. :p
Ούτε και εγώ του μαλακτη, αλλά δεν είπε και τίποτα. Έβγαλε κάτι στον υπολογιστή ΤΟΥ και εξέφρασε την ενόχληση του. Ούτε έβρισε ούτε πλάκωσε κάποιον στο ξύλο, ούτε προέτρεψε σε αυτό. Πιστεύω ότι έχει αυτό το δικαίωμα.
Edit
Η Google αναφέρει ότι είναι 2 μόρια οξυγόνου πάντως. Αμέσως και εσείς να την κράξετε! :p
 
Last edited:

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Και για να είμαστε ειλικρινείς, χέστηκε η Google για αυτό που παρουσιάζει. Το κάνει καθαρά για λόγους PR, όχι γιατί το πιστεύει
Οπως και να'χει οι γραφιστες εκει περα καναν υπεροχη δουλεια. Βασιστηκαν στη σχεδιαση με βαση τις αρχες Gestahlt (ομοιότητα, συνέχεια, κλείσιμο, εγγύτητα, σχήμα/εδάφους, συμμετρία και τάξη) για να περασει στον θεατη κατι, οτιδηποτε αναλογως τη ψυχοσυνθεση του καθενος, που να του κρατησει τη προσοχη.

Οπως και να'χει εγω απλα ημουν δηκτικος στις πρωτες φρασεις που εγραψε ο αγαπημενος κατα τα αλλα μαλακτης. Κατι που οπως φανηκε το παρατηρησαν και αλλοι και χαιρομαι που δεν ημουν ο μοναδικος.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,339
Σε ένα πχιο (όσο γίνεται) σοβαρό ύφος.
Δε πιάνω όλο αυτό τον προβληματισμό με το οτιδήποτε διαφορετικό με την πάρτη μας.
Οκ, σαφώς και η εκάστοτε εταιρία/πολυεθνική αναζητά το "τρεντ" της εποχής, αλλά εδώ μιλάμε για δικαιώματα που θα έπρεπε να γίνουν κομμάτι της παιδείας.
Από την ισότητα των έγχρωμων και την ισότητα της γυναίκας. Μέχρι την ένταξη της ομοφυλοφιλίας στο κοινωνικό γίγνεσθαι και πάει λέγοντας. Η κοινωνία θα πρέπει να μάθει να εξελίσσεται και να μην μένει στάσιμη στις περγαμηνές του Τζωνη του ΜΑΣΤΟΡΑ από τον Βαρδάρη.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
σε οσο πιο σοβαρο μπορω σχολιο:

ειναι της μοδος ισως να ψαχνωμε αορατους εχθρους για να δειξωμε ποσο προχω και προοδεφτικοι ειμαστε. βεβαια περιμενα οτι καποιοι θα διαστρεβλωναν οτι διαβασαν ή απλα δεν θα καταλαβαιναν.

οπότε ξαναγραφω οτι λειπει κατι απ το σκιτσο. ειναι 2 ομοια μπαρμπαδελια και το μονο που ειπα, λεω και θα λεω, ειναι οτι λειπουν ΚΑΙ 2 διαφορετικα μπαρμπαδελια. τοσες δεκαετιες σε ολες αυτες τις παπαριες ειχε ενα αγορακι κι ενα κοριτσακι. προχωρησε ευτυχως η κοινωνια κι ειμαστε σε εποχη που το σκιτσο θα εχει δυο αγορακια χερι χερι, 2 κοριτσακια χερι χερι και ενα αγορακι κι ενα κοριτσακι χερι χερι. ολα αυτα να περπατανε χαμογελαστα στους καμπους. οταν λειπει κατι απ αυτα, μου φαινεται ελλιπες.

ελατε, μπρινγκ ιτ ον.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Θα μπορούσαν να είναι και δυο ερωτευμένα μποτάκια! :Ρ

Ο Έρως δεν έχει όρια!!!111!!!


Προσεχε μποτακη, γιατι πλεον υπαρχουν φιλοσοφικες ανησυχιες για το αν φλερταρεις με ΑΙ ειναι απιστια

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,339
Εν έτη χ-ψ ετών. Να γράφει κάποιο άτομο σαν αυτιστικό παιδί 14 ετών (νο οφενς στα αυτιστικά παιδιά) για να τραβήξει ολίγον τα βλέμματα, σε ένα αμιγώς κεημινκ φόρουμ που απλά πετάμε τις μαλακίες μας για να περάσουμε καλά. Είναι κάπως στενάχωρο...
(Been there, done that)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,615
οκ σε σοβαρό τόνο δεν λέω κάτι, αλλά μόνο το ναι μεν αλλά του πρώτου post φταίει που αμέσως μου ήρθε στο μυαλό αυτό.

denexeibutmonobutt.png

όταν λέω @@ είδα, εννοώ ότι δεν κατάλαβα τίποτα από την εικόνα, δεν μου έβγαλε κάποιο νόημα, σαν τυχαίο doodle μου είναι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
δεκτη η αυτοκριτικη σου τωνη.
ποτέ δεν υπαινιχθηκα κατι τετοιο παντως, να ειπωθει αυτο.
 
Top Bottom