What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Valentine's Day Appreciation Thread

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,526
ποια κλήρωση; για τεχνητή μήτρα; εκείνα τα σιλικονάτα από το alibaba λέτε; σας έχασα λίγο με τα πούσι σας.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,820

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Ότι φοβάσαι το

View attachment 7409

Φίλος του Σουπλίν;;;



Προφανώς δεν είσαι. Οι ΓΚΕΗ δεν είναι φυλή. Οι Protoss είναι φυλή.

Εμένα με ανησυχεί περισσότερο η "σταδιακή απελευθέρωση αρώματος".
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,929
Enjoy responsibly fellow τιντεραδες

 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,841
Καλά τα λέω εγώ να καταργηθεί η γιορτή του αγ. Βαλεντίνου. Ορίστε, δημιουργεί πάθη και αντιδικίες! Να γλυτώσουμε και το άγχος τι δώρο να αγοράσουμε (Το "Εγώ είμαι το δώρο σου!" δεν περνάει πια δυστυχώς :( )
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,526
Καλά τα λέω εγώ να καταργηθεί η γιορτή του αγ. Βαλεντίνου. Ορίστε, δημιουργεί πάθη και αντιδικίες! Να γλυτώσουμε και το άγχος τι δώρο να αγοράσουμε (Το "Εγώ είμαι το δώρο σου!" δεν περνάει πια δυστυχώς :( )
σιγά ρε μλκ τι δώρο, πάρε εκεί μια εξάδα και 2 λουλούδια για να είσαι ωραίος και όχι θύμα του καπιταλισμού.

edit: όπα ρε εξάδα φερέρο όχι βεργίνα!
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,929
σιγά ρε μλκ τι δώρο, πάρε εκεί μια εξάδα και 2 λουλούδια για να είσαι ωραίος και όχι θύμα του καπιταλισμού.

edit: όπα ρε εξάδα φερέρο όχι βεργίνα!
Τι Βεργίνα ρε, πιάσε κει μια εξάδα Χάρμα να γουστάρεις
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,526
μόνο βεργίνα, όλα τα άλλα είναι κατρουλιά
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,841
σιγά ρε μλκ τι δώρο, πάρε εκεί μια εξάδα και 2 λουλούδια για να είσαι ωραίος και όχι θύμα του καπιταλισμού.

edit: όπα ρε εξάδα φερέρο όχι βεργίνα!
σιγα μην πεταξω λεφτα σε αχρηστα πραγματα. Για την 6αδα μεσα! (steam καρτες εννοεις φανταζομαι :p)
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Τι παθατε ρε συνταξιουχοι του καφενειου; Αυτο το θεμα ξεκινησε ψοφια το 2022 (1 σελιδα) και σημερα, του κουτρουλη ο γαμος ναπουμε.
Εγω δεν θα κανω τον δικηγορο κανενος, να καουνε ολα, δεν υπαρχει μελλον.
Μπηκα στην ταλαιπωρια να τραβηχτω μεχρι τον γουγλη, για να δω τι παιζει. Απο το σκρινσοτ του χεριακλη... τι γραφει εκει πισω; γκει; Τελικα ειναι ενα @ που μαγνητιζει ενα αλλο @.
Να εχουμε να λεμε η φαση. Επειδη πουλαει πολυ το θεμα και επειδη ειναι δωρεαν διαφημιση. Ακομα και η αρνητικη διαφημιση, δεν παυει να ειναι διαφημιση.
Κλικ στην εικονα κανατε; @@ κανατε. Παιζει μια chemistry φαση για να βρεις ταιρι χημικο. Η εικονα δειχνει δυο χημικα συμβολα, τον χαλκο και το παλλαδιο. και τι με αυτο; καθισα κι εγω να ασχοληθω με παπαριες-κουιζ προσωπικοτητας και αυτο ειναι προβλημα. Το ειδα, δεν καθισα να κανω ιντερνετικο κουιζ.

Επειδη το εμποριο λειτουργει με τον ανταγωνισμο, δεν υπαρχει ισοτητα. Ο Κουνελος λεει οτι η φαση εχει φτασει σε ενα σημειο οπου καποιοι ειναι περισσοτερο ισοι. Ο καθενας εχει τα δικαιωματα του αλλα καποιοι, μοιαζει να εχουν περισσοτερα. Για λογους εμπορικους-PR, καθαρα και ξαστερα.

Το ιδιο συμβαινει και με την συγκεκριμενη μερα. Οι ερωτευμενοι περιμενουν την συγκεκριμενη μερα για να κανουν κατι της προκοπης. Το ιδιο ισχυει και για τα χριστουγεννα. Ολοι περιμενουν τις γιορτες για να κανουν τους καλους ανθρωπους. Δεν υπαρχει μετρο και γκρι, ολα ασπρο μαυρο. Στην Ευρωπη μια λαθος λεξη να πεις σου κολλανε ταμπελα ομοφοβικου και στην Αφρικη, εαν εισαι γλυκο αγορι σε χωνουν μεσα ισοβια.
Πρεπει να μπεις και στο τριπακι να διαλεξεις πλευρα. Δεν σου αφηνουν περιθωριο για προσωπικη αποψη.

Παιζει η ανακριση για τα Τεμπη και ολοι ασχολουνται με τους γαμους. Ο κοσμος καιγεται και το νιμου χτενιζεται.
Βγηκαν και στους δρομους, ποιοι τωρα; οι σκατοψυχοι που ψηφισαν δολοφονους.
Ολα ειναι υποκρισια. Αυτοι που βγηκαν στους δρομους, βλεπουν ντατσο με λεσβιες, το ελεγε το γνωστο σαιτ με τα τσιτσιδια, πρωτη η ελλαδα στο ομοσεκς.

Βγαινουν ολοι τωρα και ζητανε "μονο φυσιολογικους" γαμους με "φυσιολογικο περιβαλλον" για τα παιδια.
Καθε μερα παιζουν ειδησεις με μαναδες που βγαζουν τις κορες στο κλαρι, μπαμπαδες που το μουλιαζουν στα παιδια τους.
ενδοοικογενειανη βια στο κοκκινο, εκτροχιασμενοι πιτσιρικαδες.
Αποτυχημενες κοινωνιες. της κοντης πσολης οι τριχες της φταινε.

 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ποιό πιθανό από το να τους νοιάζει τι κάνω εγώ με τον πάτο μου.
 
Top Bottom