What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Valentine's Day Appreciation Thread

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
σε ένα αμιγώς κεημινκ φόρουμ... Είναι κάπως στενάχωρο...

Στενάχωρο είναι που κάνω κλικ πάνω στις καρδούλες και δε γίνεται τίποτα!!!111!!! Τι κέημινγκ και λαλακίες...
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,315
δεκτη η αυτοκριτικη σου τωνη.
ποτέ δεν υπαινιχθηκα κατι τετοιο παντως, να ειπωθει αυτο.
Σε ευχαριστώ για τα μουαρεσει. Ελπίζω όταν φτάσω στο ύψιστο ηλικιακό σου εκτόπισμα. Να με στείλουν στην Αλεξανδρούπολη και να πίνω καφεδούμπες, παρέα με την φωνή μου, που τα λέει τόσο ωραία.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,564
αργεις ακομα.

αλλά εισαι σε καλο δρομο.
και μην εισαι απαισιοδοξος. μπορει να κανεις παρεες μεχρι τοτε.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Εμένα πάντως η ντουντλοπαπαριά της Γκουγκλ μού θύμισε αυτό:



Σε λίγο θα καταργήσουμε και το σεξ, τα παιδιά θα γεννιούνται στα εργαστήρια και όλα καλά.........
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,931
Εμένα πάντως η ντουντλοπαπαριά της Γκουγκλ μού θύμισε αυτό:
Οπως και να'χει οι γραφιστες εκει περα καναν υπεροχη δουλεια. Βασιστηκαν στη σχεδιαση με βαση τις αρχες Gestahlt (ομοιότητα, συνέχεια, κλείσιμο, εγγύτητα, σχήμα/εδάφους, συμμετρία και τάξη) για να περασει στον θεατη κατι, οτιδηποτε αναλογως τη ψυχοσυνθεση του καθενος, που να του κρατησει τη προσοχη.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,555
κοίτα δε θέλω να κάνω τον δικηγόρο του φραγκομπιφτεκά αλλά και μόνο που σε ενόχλησε η παπαρίτσα της google, θα έπρεπε να σε κάνει να αναρωτηθείς για τις προτεραιότητές σου. :p
Νομίζω ήταν Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς αλλά δεν είμαι και σίγουρος, η μνήμη με αφήνει σιγά σιγά
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,528
Ας μην δαιμονοποιήσουμε και την εξωσωματική τώρα, όπα λίγο κάπου.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,098
Σε ένα πχιο (όσο γίνεται) σοβαρό ύφος.
Δε πιάνω όλο αυτό τον προβληματισμό με το οτιδήποτε διαφορετικό με την πάρτη μας.
Οκ, σαφώς και η εκάστοτε εταιρία/πολυεθνική αναζητά το "τρεντ" της εποχής, αλλά εδώ μιλάμε για δικαιώματα που θα έπρεπε να γίνουν κομμάτι της παιδείας.
Από την ισότητα των έγχρωμων και την ισότητα της γυναίκας. Μέχρι την ένταξη της ομοφυλοφιλίας στο κοινωνικό γίγνεσθαι και πάει λέγοντας. Η κοινωνία θα πρέπει να μάθει να εξελίσσεται και να μην μένει στάσιμη στις περγαμηνές του Τζωνη του ΜΑΣΤΟΡΑ από τον Βαρδάρη.

Να πας να προωθήσεις την αντζεντα σου στο ριζετερα εσυ.
Εδω η φορουμαρα μας, εχει διαγνωσει το woke συνονθύλευμα σαν το ultimate final boss και θα το πολεμησουμε μεχρι τελους. 💪
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
@Norshgaath: Διαφωνώ για το ότι έκαναν καλή δουλειά οι γραφίστες. Πρόκειται για ένα θέμα τόσο εκτενές που ό,τι κι αν σχεδίαζαν, θα προκαλούσαν τις αντίστοιχες αντιδράσεις.

Ας μην δαιμονοποιήσουμε και την εξωσωματική τώρα, όπα λίγο κάπου.

Δεν αναφέρομαι στην εξωσωματική γονιμοποίηση αλλά στη γέννηση παιδιών εξολοκλήρου σε περιβάλλον εργαστηρίου (με τεχνητή μήτρα κ.λπ.). Άλλο το ένα άλλο το άλλο.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,678
@Norshgaath: Διαφωνώ για το ότι έκαναν καλή δουλειά οι γραφίστες. Πρόκειται για ένα θέμα τόσο εκτενές που ό,τι κι αν σχεδίαζαν, θα προκαλούσαν τις αντίστοιχες αντιδράσεις.
Ταπεινά συμφωνώ με τον Τιναπιώ(απόψεμετηνκοπελαμου). Ήταν τέρμα ουδέτερο αλλά αρκετά διαφορετικό ώστε να αφήσει τον αποδέκτη με τα δικά του/της αισθητήρια να το δει και να το ερμηνεύσει όπως πιστεύει.
Δεν αναφέρομαι στην εξωσωματική γονιμοποίηση αλλά στη γέννηση παιδιών εξολοκλήρου σε περιβάλλον εργαστηρίου (με τεχνητή μήτρα κ.λπ.). Άλλο το ένα άλλο το άλλο.
Brain New World καταστάσεις.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,564
μαγκιμουσου, ξερω την συμπαθεια που τρεφει ο μπιφτεκάς στο ατομο μου, εχει φανει απειρες φορες εξαλλου, αλλά αυτη την εποχη δεν δυναμαι.
δεν πρεπει να κλεινωμε πορτες ωστοσο. το μελλον αγνωστο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,315
Να σημειώσω ότι από τη στιγμή που ο Μπραδερ Μπρους σταμάτησε να γράφει, τα πράγματα έχουν πάρει την κάτω βόλτα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Ταπεινά συμφωνώ με τον Τιναπιώ(απόψεμετηνκοπελαμου). Ήταν τέρμα ουδέτερο αλλά αρκετά διαφορετικό ώστε να αφήσει τον αποδέκτη με τα δικά του/της αισθητήρια να το δει και να το ερμηνεύσει όπως πιστεύει.

Εντάξει, θα το δεχτώ μόνο και μόνο επειδή άλλαξες το άβαταρ.

Ωστόσο έχω μια απορία:

Η Εύη θα είχε την ίδια γνώμη;;;;
 
Top Bottom