What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
και δεν έχουν καμία σχέση με το Grip ή το NFS :p
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Δυο ακόμα που δεν τα έχω αλλά φαίνονται ενδιαφέροντα:




Το Horizon το είχα βάλει πέρσι κ με έπιασε ζαλάδα. Είναι από τα αυτά τα 80´s racing. Πιστεύω θα ικανοποιήσει τους παλιούς.

Το Art of Rally....η τιμή του απλά δε πέφτει!
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,701
Το Art of Rally....η τιμή του απλά δε πέφτει!
ναι έχεις δίκιο, τα θυμήθηκα επειδή τα είχα σταμπάρει αλλά είναι εντελώς άκυρα για το νήμα.

Καμμία σχέση με racing αλλά από προσφορές βλέπω bundles στο fanatical

το δίσεκτο, ίσως υπάρχουν διαμαντάκια μέσα::

και στο platinum
βλέπω ziggurat 2. έχω το πρώτο και αν το δεύτερο είναι ακόμα καλύτερο τότε αξίζει πολύ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Το art of rally έχει δοθεί πάντως, αλλά δεν θυμάμαι αν το έδωσε ο Τίμαρος ή το amazon gaming με ενεργοποίηση στου Τιμ.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ο Τίμαρος το έδωσ, μέσα στα Χριστούγεννα και είναι το μόνο παιχνίδι που έχασα.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Καλά που μου το θύμισες!! Μου θυμίζει πολύ το Rally Championships, στην Amiga!!!!!

Όχι ρε γαμώτο! Στην Amiga δεν το είχα ποτέ αυτό, αλλά δεν υπήρχε σε βελτιωμένη έκδοση σε arcade (ίσως δεύτερο μέρος), που είχε την κλασική μικρή καμίπνα αλλά με τιμόνι, πετάλια και ταχύτητες;

Το έλιωνα αυτό.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Όχι ρε γαμώτο! Στην Amiga δεν το είχα ποτέ αυτό, αλλά δεν υπήρχε σε βελτιωμένη έκδοση σε arcade (ίσως δεύτερο μέρος), που είχε την κλασική μικρή καμίπνα αλλά με τιμόνι, πετάλια και ταχύτητες;

Το έλιωνα αυτό.

Σύμφωνα με το Mobygames, μόνο σε PC/Amiga είχε βγεί αυτό και όχι στα Arcade!!!! Μάλλον εννοείς το SEGA Rally Championship, που είναι διαφορετικής προοπτικής!!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Όχι, αυτό έλεγα τελικά.

 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Όχι, αυτό έλεγα τελικά.


Μοιάζει, δε λέω!! Αλλά το έφτιαξε, άλλη ομάδα!!
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,528
Αυριο στο Choice θα εχει Nioh 2, WH 40000 Realms of Ruin, Saints Row (το τελευταίο)...
Αν ισχύει, θα το τιμήσω κυρίως λόγω Nioh 2, δεν πέφτει με τίποτα κάτω από 20€.
 
Top Bottom