What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

1 Ευρώ, 1 Ευρώ, Σήμερα Όλα Τζάμπα!

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Παρά το ότι με έχουν αποτρέψει όλοι, αισθάνομαι ότι θα κάνω καμιά βλακεία να το πάρω για το Nioh 2 και μετά θα μου σπάσει την χολή με την δυσκολία του.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,528
Παρά το ότι με έχουν αποτρέψει όλοι, αισθάνομαι ότι θα κάνω καμιά βλακεία να το πάρω για το Nioh 2 και μετά θα μου σπάσει την χολή με την δυσκολία του.
Εγώ το έψηνα πολύ πέρυσι τέτοια εποχή που έπαιζα το Wo Long.

Τώρα δεν είμαι και τόσο στη φάση να παίξω soulslike, αλλά σε χαμηλή τιμή, θα μπει και αυτό στο backlog όμορφα-όμορφα...
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Το σκεφτόμουν κι εγώ χθες, λέω δεν θα αντέξω άλλο souls-like. Εχω, διάολε, και καμιά 90+ games στην wishlist (οχι όλα souls like φυσικά, για όνομα του Θεού)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
δε ξέρω τι παίχτηκε αλλά στο steam, Command and Conquer 3, to expansion, το Red Alert 3, kai to expansion όλα έχουν πέσει 2€ έκαστο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,798
μετά θα μου σπάσει την χολή με την δυσκολία του.
Από τη στιγμή που μπορείς να καλείς revenants npcs ανά τακτά σημεία (και στη συντριπτική πλειοψηφία των bosses), έξτρα από τους ζώντες που σε συνοδεύουν σε κομβικά story events (και είναι unkillable), δε νομίζω ότι θα έχεις θέμα.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Εχω κωδικό από GoG για το Pillars 1 Definitive Ed. στα 5.19€. Υπάρχει πουθενά φθηνότερα, γιατί δε θυμάμαι να το εχω δει πουθενά αλλού φθηνότερα.

Επίσης, αυτο το Dark Souls 2 First Sin Ed. η τιμή του αντί να κατεβαίνει όλο κ ανεβαίνει. Ειδικά το DS3 εχει λίγο γμθ...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
αν έχει και τα dlc μέσα μην το σκέφτεσαι
 

mindraven

Hobgoblin Captain
Approval of the Admiral Order of Alucard
Joined
Jan 22, 2013
Messages
322
Επανέρχομαι μετά από καιρό για ενημερώσω πως το alpha protocol είναι και πάλι διαθέσιμο για αγορά μετά από τόσα χρόνια και με την ιδιαίτερη περιποίηση του gog για να παίζει απροβληματιστα σε καινούρια μηχανήματα. Το έπαιξα στον καιρό του και με είχε εντυπωσιάσει με τις επιλογές, τους διαλόγους και την ιστορία του. Φαντάζομαι το action κομμάτι που ήταν λίγο janky τότε, σήμερα θα είναι αρκετά χειρότερο αλλά ήταν πολύ μπροστα από την εποχή του.
Προσθήκη του link που ξέχασα Alpha protocol και με μικρή εκπτωσουλα
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Δεν είναι άσχημο και αυτό αλλά μόνο το Symphony of War έχω προσωπικά στο wishlist. Πάσο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,798
Αν το πάρει κανείς και δεν τον ψήνει το Hob's Barrow ή το Humankind, δε θα έλεγα όχι...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
μέσα για την κλήρωση Humankind :p
 
Top Bottom