What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

ΑΜD CPUs - Νήμα συζήτησης

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,275
Γενικά αυτές τις μέρες παίζουν πολύ καλές προσφορές ΑΜ4, αν είστε στην γύρα για 5ΧΧΧ έχει λουκουμάκια.

Αν δεν ήμουν σουπερ στενά θα τσίμπαγα έναν 5600G για το γραφείο και έναν 5500 για το σπίτι
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Έχει χεσθεί στο τάλαρο και έχει γίνει μέγας παπαρδέλας ή μου φαίνεται;

Προσπαθεί εδώ και καιρό να δώσει μια νότα lifestyle στο κανάλι και είναι κάπως cringe είναι η αλήθεια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,275
Ναι και δυστυχώς όλο και περισσότεροι ακολουθούν στον χώρο του pc hardware με κλιμπάιτ μαλακίες.

ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ Η AMD,
αν είχε κάνει αυτό και όχι αυτό που έκανε!
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Καλός είναι ακόμα ο Linus για παρουσιάσεις extreme tech ή enterprise-grade hardware, που τα αντιμετωπίζει σοβαρά και που δεν θα τα δεις και πουθενά αλλού. Για consumer grade, θεωρώ τις παρουσιάσεις του Hardware Unboxed σε GPU και του Gamers Nexus σε CPU (σε GPU το test suit τους είναι λίγο παράξενο και κατά τη γνώμη μου χρειάζεται ανανέωση), πολύ καλύτερες.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,422
Είναι κάπως cringy, αλλά βλέπεις πράγματα που δεν τα βλέπεις εύκολα αλλού, και πλέον, που έχει προσλάβει κόσμο, και δεν βασίζεται σε χορηγίες από εταιρείες τεχνολογίας ( τουλάχιστον όχι όσο παλαιότερα ) είναι πιο αντικειμενικός θα έλεγα. Φυσικά, όσο πιο πολλές απόψεις διαβάζει ή παρακολουθεί σε βίντεο κανείς, τόσο το καλύτερο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,275

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Μήπως να ανοίξουμε νήμα για AMD APUs;

Καθόλου κακή ιδέα, φαίνεται πως θα μας απασχολούν περισσότερο από εδώ και πέρα λόγω των handhelds και της έλλειψης ποιοτικών budget GPUs. Θέλεις να το ανοίξεις εσύ μιας και το πρότεινες ή να το κάνω εγώ;
 
Last edited:

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,669
Θέλεις να το ανοίξεις εσύ μιας και το πρότεινες ή να το κάνω εγώ;
Μάλλον μια καλή στιγμή για πρώτη ανάρτηση θα είναι όταν θα βγούνε επισήμως οι Phoenix.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,275
μπα, βάλτε τα στις AMD GPUs, αφού έχει βαλτώσει...
 
Top Bottom