What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Baldur's Gate 3

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
Νομίζω πλέον πρέπει να μιλάμε για την κορυφαία δουλειά της larian και φυσικά για ένα από τα κορυφαία rpg στην ιστορία του gaming.

Έτσι, να τουμπέρνουνε όλοι.
Μόνο Λάριαν.-
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
Από πλευράς χρησιμότητας και μόνο, Lae'zel ή Karlach;

Ανάλογα πώς θα τις χτίσεις προφανώς. Ποια θες να είναι η χρησιμότητά τους;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,861
Ωραία μάγκες το πήρε και ο Ποράτσος, αποστολή εξετελέσθη. Μόλις περάσουν οι ώρες που μπορεί να το κάνει refund κόβουμε το παραμύθι περί παιχνιδάρας κτλ και αποκαλύπτουμε την πραγματικότητα του πόσο γτπ παίγνιο είναι.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,450
Τώρα εσύ για ποιο λόγο το πήρες; Εξήγησέ μας.

Μάλλον για τον ίδιο λόγο που πήρα εγώ το Elden Ring. Ο σωστός ο hater πρέπει να έχει skin in the game (και τουλάχιστον εφτά playthrough για να δικαιούται άποψη).
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,948
Μάλλον για τον ίδιο λόγο που πήρα εγώ το Elden Ring. Ο σωστός ο hater πρέπει να έχει skin in the game (και τουλάχιστον εφτά playthrough για να δικαιούται άποψη).
Α βλέπω σου άρεσε και εσένα το ελδεν ρινγκ.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Ευελπιστώ να σιχαθώ τη ζωή μου πριν το δίωρο και να κάνω ρηφάντ με βδελυγμία.

Πολύ φοβάμαι όμως ότι το επόμενο πόστ θα είναι μετά από 26 ώρες και θα ανταλάσσω στρατηγικές για ομπσκούρ προαιρετικά πόσ πάτολς με τον Μπάθορι. Μετά δεν μου έμεινε και τίποτε άλλο, μπορώ να γραφτώ στο φαν κλάμπ των Μπλίντ Γκουάρντιαν και να βάζω σπυράκια με ρουζ για να ολοκληρώνω το λουκ.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
Μάλλον για τον ίδιο λόγο που πήρα εγώ το Elden Ring. Ο σωστός ο hater πρέπει να έχει skin in the game (και τουλάχιστον εφτά playthrough για να δικαιούται άποψη).
Κάτσε να ξεπεράσουμε το εικοσάλεπτο και βλέπουμε
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
Αυτό με το Blind Guardian δεν το καταλαβαίνω που λες συνέχεια, αν απευθύνεσαι σε μένα δηλαδή, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχω ακούσει νότα τους ποτές.
Μόνο Bathory ακούω, deal with it
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131
Λογικά περισσότερο από ό,τι στον @Bathory
ba-dum tsss
Εγώ το τελείωσα βέβαια το έλδεν ρινγκ, οπότε ό,τι έγραψα για εκείνο είναι τελειωμένο και 200+ (πλαζματικές σίγουρα, να είναι καλά το αριστουργηματικό online του) ώρες
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,131


Κρίμας να μην αντιλαμβάνεσαι πλήρως τα νοήματα του Ποράτσου. Μορφώσου λίγο.


Δεν καταλαβαίνω τι εννοεί, πραγματικά. τεσπα, δεν με πολυενδιαφέρει κιόλα. 🤷‍♂️
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Αυτό με το Blind Guardian δεν το καταλαβαίνω που λες συνέχεια, αν απευθύνεσαι σε μένα δηλαδή, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχω ακούσει νότα τους ποτές.
Μόνο Bathory ακούω, deal with it
Στοχοποιώ το αρχέτυπο του μινάρα μεταλλά -που σαφέστατα υπήρξα στη χείριστη δυνατή εκδοχή- που ακούει μόνο ΤΡΟΥ ΕΠΙΚ ΜΕΤΑΛ, ζει με τη μαμά ως τα 65+ και ασχολείται μόνο με 'άιρις, βίκινγκ, μέταλ, σπαθιά, οτιδήποτε επικό φίλε' μένοντας προσκολλημένος σε μια γλυκά 12χρονη κοσμοθεωρία.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,450
Καλά, δεν μπορώ να απαντήσω για τον Στέφανο, αλλά δεν νομίζω να αναφέρεται σε εσένα, αλλά στα μουσικά κολλήματα της εφηβείας του, την οποία προσπαθεί να μας κάνει να πιστέψουμε ότι έχει ξεπεράσει.
 
Top Bottom