What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Baldur's Gate 3

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,948
Ντροπή σας κύριοι.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Πωπώ, μου θύμισε τις λαμπρές πνευματικές συζητήσεις με τις καθηγήτριες των Ουρσουλίνων στα νιάτα μου :D

Λοιπόν, πειραματίστηκα με το Greedfall, τίποτε, έφαγε τρίτο και οριστικό uninstall από το tutorial, σκληρότατο jank. Τώρα κατεβάζω ξανά το DA:I να διαπιστώσω το μέγεθος της αλλεργικής μου αντίδρασης στα φάνταζι σκηνικά.

Δεν ξέρω ρε παιδιά, ειδικά στα γεράματα και όντας στα βαριά από τα 12, πλέον βλέπω μυτερό αυτί και τριγκάρω, δεν μπορώ, θέλω να το κλείσω να δω φαβορίτα και μπεκρομυτόγκα Χάρι Ντυ Μπουά να έρθω στα ίσια μου.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,450
Άσε μας ρε Ποράτσο που κατά τα άλλα δεν μπορείς τους χωρικούς που γουστάρουν Τέσλα. Ξέρεις ποιες είναι οι ρίζες σου και ποια είναι η μοίρα σου, δεν πείθεις κανέναν με τις δήθεν αλλεργίες σου.

Η Φαερούν είναι πάντα εδώ και σε περιμένει.

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,457
Ο Ποράτσος τώρα κάνει σαν τη Χριστίνα που είχε βγει στην Σια Λιαροπούλου.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Είμαι σσσσσουβαρούς και ντρουπαλούυυυς Τόνεχ, δεν κάμω ζάφτια μ'αυτά τα φέριζ τα πως τα λέτ και τσου Δρακονειανούς (ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΕΙ Ο ΓΚΟΥ;;;111ΕΝΑ ΕΡΟΤΙΣΥ ΚΑΝΟ ΣΥΝΑΙΛΥΝΑΙΣ) δεν ξίρου. Πάου να ρίξου σκατά απ' τα 'γρν στου Τέσλα του γείτν'.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
Από πλευράς χρησιμότητας και μόνο, Lae'zel ή Karlach;
Και οι δυο ειναι το ιδιο χρησιμοι npc, εχουν επισης ισσοροπημενα σαιντ κουεστ, βεβαια μπορεις να τους αλλαζεις καθως εξπαρουν ολοι μαζι. Ειναι τελειως προσωπικη προτιμηση!
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,450
Αισθάνομαι ότι αυτό το ξέραμε και πριν το Baldur's Gate 3.

Τι είστε σεις ρε, τόσο καιρό παλεύω να κάνω επιτυχημένο infiltrate στο Steam για τον αφέντη μου, Tim "I'm human, honest" Sweeney τον Σαυροπρεπή, και βαλθήκατε να με ξεμπροστιάσετε λίγο πριν φτάσω τα 5.000 games και κερδίσω πρόσκληση σε mud bath παρέα με τον Εχθρό.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,457
Μα νόμιζα πως λέγαμε για μια απάτη και ότι ποτές δεν θα έβγαινε από την early access :trollface:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,948

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,948
Καμία ντροπή μας. Ούτε προσπάθεια κάναμε. Μόνος σου ήθελες και απλά το έπαιζες δύσκολος στον εαυτό σου. Όλοι ξέρουν ότι γουστάρεις μυτερά αυτιά και παίζεις τσοντοπαιχνιδα με ελφακια.
 
Top Bottom