What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
Τρίτη μερα σήμερα και είμαι πολύ καλύτερα. Από την αρχή γενικά μέχρι 38 πυρετό έκανα, ελάχιστο βήχα συνήθως πρωί προτού σηκωθώ και το χειρότερο ήταν μακρά το μπούκωμα, από το φύσα φύσα έκανα πληγές στην μύτη. Γευση, όσφρηση και γενικά όρεξη κομπλέ

Σεξουαλική ορμή;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,476
περαστικά κιόλας, μπήκα, είπα την παπάτζα μου, το σημαντικό το ξέχασα.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,039
Ήδη σήμερα νιώθω πολύ καλυτερα, στην Γερμανία (ας πω κάτω σαξονια γιατι κάθε κρατίδιο έχει και τα δικά του) η καραντίνα είναι 10 μέρες και μπορείς να την κόψεις στις 7 αν κάνεις τεστ και βγεις αρνητικός
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,678
Ο μπαντζανάκης του αδερφού μου είχε κολλήσει, έκατσε τις 5 μέρες μέσα όπως λένε οι ειδικοί. Τώρα βγαίνει ακόμη θετικός και του λένε αφού τελείωσε η καραντίνα μπορείς να πας για δουλειά, κλάιν μάιν.
Ποιος δουλεύει ποιόν τώρα, χάθηκε η μπάλα απο την πρώτη στιγμή, απλά βάζουν μέτρα, περιορισμούς και ποινές για να κερδίσουν τις εντυπώσεις......

Όταν δεν ανακοινώνεις το όνομα της εταιρίας, ανακοινώνεις αέρα κοπανιστό.
 
Last edited:

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Ήδη σήμερα νιώθω πολύ καλυτερα, στην Γερμανία (ας πω κάτω σαξονια γιατι κάθε κρατίδιο έχει και τα δικά του) η καραντίνα είναι 10 μέρες και μπορείς να την κόψεις στις 7 αν κάνεις τεστ και βγεις αρνητικός
Με το Πακλογκ τί έκανες αυτές τις μέρες που ήσουν μέσα?
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
23SkitsaPetrl-12-960x600.png
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
Μπήκα κι εγώ στο κλαμπ εδώ και τρεις ημέρες. Είπα να κάτσω να λιώσω λίγο σαν άνθρωπος αλλά τις πρώτες δύο μέρες κοιμόμουν τουλάχιστον 20 ώρες/ ημέρα. Σήμερα που έκατσα στον υπολογιστή για να γράψω κάτι, με 20C στο σπίτι, δεν άντεξα από τις κρυαδες και ξαναπεσα στις κουβέρτες.
Ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα γιατί κατέβασα ξανά το Witcher 3 😍

Το μόνο θετικό είναι ότι έχω όσφρηση και γεύση, οπότε απολαμβάνω το νεροβραστο τραγί μου σαν σωστός χωριάτης. Παίζει να είναι και το μόνο που βοηθά στον πονόλαιμο. Κάτι βότανα και κάτι τζίντζερ δεν φάνηκε να κάνουν δουλειά
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,039
Μπήκα κι εγώ στο κλαμπ εδώ και τρεις ημέρες. Είπα να κάτσω να λιώσω λίγο σαν άνθρωπος αλλά τις πρώτες δύο μέρες κοιμόμουν τουλάχιστον 20 ώρες/ ημέρα. Σήμερα που έκατσα στον υπολογιστή για να γράψω κάτι, με 20C στο σπίτι, δεν άντεξα από τις κρυαδες και ξαναπεσα στις κουβέρτες.
Ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα γιατί κατέβασα ξανά το Witcher 3 😍

Το μόνο θετικό είναι ότι έχω όσφρηση και γεύση, οπότε απολαμβάνω το νεροβραστο τραγί μου σαν σωστός χωριάτης. Παίζει να είναι και το μόνο που βοηθά στον πονόλαιμο. Κάτι βότανα και κάτι τζίντζερ δεν φάνηκε να κάνουν δουλειά
Περαστικά σου Χρονομάντη, πανω κατω την ιδια μερα κολλήσαμε
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
@Myrmidonas Ευχαριστώ πολύ. Επίσης κι σε εσένα εύχομαι. Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι είχες ξεμπερδεψει με χτικιό.
Από τα λεγόμενά σου, αύριο είναι η μέρα μου!

@Dark Archon Σε ευχαριστώ πολύ
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,832
Ο μπαντζανάκης του αδερφού μου είχε κολλήσει, έκατσε τις 5 μέρες μέσα όπως λένε οι ειδικοί. Τώρα βγαίνει ακόμη θετικός και του λένε αφού τελείωσε η καραντίνα μπορείς να πας για δουλειά, κλάιν μάιν.
Ποιος δουλεύει ποιόν τώρα, χάθηκε η μπάλα απο την πρώτη στιγμή, απλά βάζουν μέτρα, περιορισμούς και ποινές για να κερδίσουν τις εντυπώσεις......

Όταν δεν ανακοινώνεις το όνομα της εταιρίας, ανακοινώνεις αέρα κοπανιστό.
Φήμες λένε ότι το μαθαίνεις στο σχολείο
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Περαστικα σου @Chronomancy αλλα τι παιζει;

απολαμβάνω το νεροβραστο τραγί μου

Τραγι; Τρως σουπιτσα ή κανεις τιποτα τελετες;

EDIT
Τωρα ειδα οτι το εβηξε και ο @Dark Archon, εκτος και αν το ειχα δει και καηκα.
Περαστικα.

Αφου κολανε και ατομα με μικρη κοινωνικη διαθεση αλλα με τεραστια ορεξη για μοναχικες στιγμες, τα πραγματα ειναι πολυ ασχημα.
 
Last edited:
Top Bottom