What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
Φιλαρακι, ας μην πιασουμε τα περι καυτηριασμων για να συνεχισουμε ηρεμα.
Να μην κολλησεις, απο οποιαδηποτε ασθενεια, ειναι τζογος και πιθανοτητες. Εχει αποδειχθει, επιστημονικα, οτι με τον εμβολιασμο μειωνονται οι πιθανοτητες να αρρωστησεις βαρια/πεθανεις. Αυτο ειναι ενα σημαντικο στοιχειο το οποιο απλα το προσπερνας. Ασε λοιπον την χειρουργικη διαθερμια στην ακρη.




Φιλαρακι, εσυ επιασε τις μυοκαρδιτιδες. Ηρθες με ενα βιντεο, που δειχνει εναν πολυ ανησυχο τυπο που λεει οτι οι μυοκαρδιτιδες σαρωνουν μεταξυ των εμβολιασμενων. Επιασες κι εσυ να αναλυεις τα ποσοστα στους 100.000 και οτι τελικα θα πεθανουμε ολοι. Τι οχι; Τελικα τα νουμερα δειχνουν 95, ο μεγαλος αριθμος. Τωρα θελεις να συζητησουμε για θρομβωσεις και παραλυσεις.
Καποιοι ανθρωποι αντιδρουν ασχημα σε εμβολια και φαρμακα, γενικα. Ειναι οι γνωστες παρενεργειες που αναγραφουν ΟΛΑ τα φαρκακευτικα σκευασματα. Στην Κορεα πεθαναν 95 απο μυοκαρδιτιδα και σου βαζω εγω αλλους 20.000 απο θρομβωση και βαζω αλλους 30.000 50.000 που παρελυσαν. 44 εκατομμυρια εμβολιασμοι εγιναν στην Κορεα.

44.000.000

Και για την Δανια σου ειπα. 5 εκατομμυρια εμβολιασμενοι και πεθαναν 19; θα σου βαλω 500 ανθρωποι.
Ο λογος που ειχα γραψει οτι περισσοτεροι ανθρωποι πεθαινουν επειδη επεσαν απο το κρεβατι τους, στην κυριολεξια.

Αγνοεις ακομα ενα σημαντικο θεμα, το οποιο το εχω αναφερει πολλες φορες. Το προβλημα ηταν οτι τα εθνικα συστηματα υγειας εφτασαν στα ορια τους. Στην Κινα εχτισαν νοσοκομεια για να ανταπεξελθουν. Αδιαφορο και αυτο.
Ξερεις να μου πεις ποσοι θα πεθαιναν, οχι απο κοβιντ, επειδη δεν θα ειχαν προσβαση σε νοσοκομεια;

Εγω εγραψα για το εμβολιο της γριπης με την ευκολια που μας λες οτι οι θανατοι απο το εμβολιο σαρωνουν. Δεν μπορεις να καταλαβεις οτι ο αριθμος των εμβολιασμενων ειναι εξωπραγματικα δυσαναλογος με αυτα που υποστηριζεις.
Ναι, εαν πεθαναν 300.000 απο τις παρενεργειες του εμβολιου αλλα σωθηκαν 5-6 εκατομμυρια, ειναι win.
Αυτο δεν θελεις να καταλαβεις επειδη θεωρεις οτι τα κοβιντ εμβολια ειναι αχρηστα και οσοι τα εκαναν πιαστηκαν κοροιδα.


1)
Είχε «αποδειχθεί επιστημονικά» ότι αν κάνεις το εμβόλιο δεν θα κολλήσεις ή άντε να κολλήσεις πολύ δύσκολα. Γι' αυτό θα πάρεις και τη ζωή σου πίσω και θα μπορείς να κυκλοφορείς σε μπαράκια και μπουζούκια χωρίς τον κίνδυνο να μολυνθείς με COVID.
Τελικά δεν ίσχυε.
Είχε «αποδειχθεί επιστημονικά» ότι αν εμβολιαστεί το 70% (μετά 80%) του πληθυσμού θα δημιουργηθεί ανοσία αγέλης και δεν θα κολλάει ο κόσμος. Τελικά ούτε αυτό ίσχυε και όχι μόνο αυτό, αλλά με τον εμβολιασμό όταν ο ιός προσέβαλλε έναν εμβολιασμένο, έβλεπε ότι υπήρχαν κατευθείαν αντιγόνα και έδινε μεγαλύτερη μάχη για να ζήσει. Κατα συνέπεια κάποιοι επιστήμονες (αλλά και η λογική) λένε ότι μεταλασσόταν πολύ πιο συχνά σε εμβολιασμένους και είχαμε περισσότερες παραλλαγές αντί να πεθάνει ο ιός. Αλλά ας αφήσουμε αυτό αφού δεν θέλουμε υποθέσεις αλλά σίγουρα συμπεράσματα. Το «αποδεδειγμένο επιστημονικώς» λοιπόν ποσοστό, πάλι δεν ίσχυε (δες χώρες και κρατίδια όπως το Γιβραλταρ με απόυτα συντριπτικό εμβολιασμό) - τα χουμε συζητήσει και πολλάκις.
Είχε «αποδειχθεί επιστημονικά» πως η ανοσία από το εμβόλιο είναι πολύ ισχυρότερη από τη φυσική ανοσία.
Ούτε αυτό ίσχυε τελικά καθώς δεν υπήρχαν αντιγόνα IgA, ενώ στη φυσική παράγονταν.
Είχε «αποδειχθεί επιστημονικά» πως περισσότερες αναμνηστικές δόσεις = περισσότερη προστασία από τον ιό.
Τελικά αποδείχθηκε επιστημονικά (πειραματικά) πως με περισσότερα εμβόλια για τον ίδιο ιό το ανοσοποιητικό χάνει τη δύναμη που θα χε με 2 δόσεις μόνο , και γίνεται πιο επιρρεπής ο οργανισμός και σε COVID και σε λοιπούς ιούς.
Είχε «αποδειχθεί επιστημονικά» πως οι εμβολιασμένοι έχουν «πολύ μικρότερο ιικό φορτίο» και επομένως είναι λιγότερο πομποί μετάδοσης του ιού από τους ανεμβολίαστους. Νέα και ίσως μοναδική μελέτη που χρησιμοποίησε εργαλείο για να το μετρήσει αυτό, δείχνει πως δεν είχε καμιά διαφορά ανάμεσα στις 2 κατηγορίες :



Για τα ποσοστά της Ελλάδας που σου μίλησα και είχαμε 65% πλήρως εμβολιασμένους σε ΜΕΘ τον Ιούλιο του 2022 τι είπες δεν θυμάμαι; Όταν η φαρμακευτική σου πλασάρει ένα αόριστο «περίπου 95% αποτελεσμάτικότητα» «και ασφαλή και αποτελεσματικά εμβόλια» και συ έχεις 65% από αυτούς που είναι σε ΜΕΘ να είναι είναι πιστοί στην επιστημή και να χουν κρατήσει αυστηρά το πρόγραμμα εμβολιασμού τους για να ναι υγιείς , αλλά τελικά καταλήγουν διασωληνωμένοι, τότε κάτι πάει λάθος. Για σένα βέβαια όλα είναι αποτελεσματικά.

Τις «επιστημονικές αποδείξεις» λοιπόν κράτα τις για τον εαυτούλη σου μπας και κοιμάσαι ήσυχα τα βράδια πως «εμβολιάστηκα, άρα δεν θα νοσήσω βαριά».

2)
Τώρα για την ασφάλεια που μιλάμε, σου μίλησα για μια χώρα (Δανία) που έχει αριθμούς.
Σου λέω σε ηλικίες 0-30 πέθαναν 21 άτομα από μυοκαρδίτιδα που προκλήθηκε από εμβολιασμούς και 29 άτομα αυτών των ηλκιών από COVID.
Σημείωση ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ, γιατί δεν θες να τα δεις. Τα 21 άτομα στη Δανία φύγαν μόνο από μυοκαρδίτιδα εμβολίων. Υπάρχουν κι άλλες παθήσεις που δημιούργησαν τα εμβόλια και σκότωσαν νέους αυτών των ηλικιών που δεν τους έχουμε βάλει (γιατί περιμένουμε τις αντίστοιχες ενδελεχείς έρευνες). Οι υπόλοιποι νεκροί δεν ξέρουμε πόσοι είναι, αλλά είναι παραπάνω από τις μυοκαρδίτιδες (βλέπε θανάτους από θρόμβους) και αρκετές παραλύσεις. Δεν θα βάλω όμως άκυρα νούμερα όπως βάζεις εσύ. Όταν έχω νούμερα θα μπω ξανά μέσα για να σε βουλώσω μια και καλή. Υπομονή μόνο.
Και από το 2021 (ουσιαστικά) που αρχίσαν οι εμβολιασμοί είχαμε ήδη παραλλαγή Α και Β και D που κυριάρχησε πριν αρχίσει η όμικρον. Μου λες λοιπόν ότι νέοι αυτών των ηλικιών ήταν προτιμότερο που κάναν εμβόλια γιατί το 2021 θα πέθαιναν από Δέλτα που ήταν ήδη πιο ήπια από την Wuhan έκδοση.
Στην εξίσωση βάλε ότι ο COVID προυπήρχε 1 χρόνο πριν τους εμβολιασμούς, οπότε είχε παραπάνω χρόνο δράσης.

edit :
Και κάτι τελευταίο : Που ακριβώς είπα ή υποννόησα ότι αν κάνουμε τα εμβόλια «θα πεθάνουμε όλοι». Απ όσα ποσοστά είχα βγάλει εσύ αυτό κατάλαβες; Αλλά προφανώς, γράφουμε μαλακισμένα πράγματα -πως και καλά εννοεί ο συνομιλητής- για να μειώσουμε τον συνομιλήτη και να δείξουμε πόσο άδικο έχει. Το μόνο που ήθελα να πω είναι ότι τα ποσοστά παρενεργειών (ειδικά ακραίων) των νέων αυτών εμβολίων, είναι πολύ περισσότερα (αλλά πάλι όχι τρομακτικά ποσοστά) από παλαιότερων που τελικά ακυρώθηκαν. Τα νέα εμβόλια περιέργως δεν ακυρώνονται, αλλά προωθούνται ακόμα και τώρα ως απαραίτητα για όλες τις ηλικίες Συγχαρητήρια όμως για τη σάπια λογική και τα τεχνάσματα που ανακαλύπτεις για να αποδείξεις πόσο δίκιο έχεις. Θα μπορούσες να δουλέψεις και για τον Μητσοτάκη με τόσα άλματα σκέψης.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Ρε @Epitaph, γιατι ρε μαν θελεις να κανουμε κυκλους, ωσαν τους γλαρους στην χωματερη;
Τα εμβολια μπορει να σε βοηθησουν να μην κολλησεις αλλα η βασικη τους ιδιοτητα ειναι να μειωνουν τις πιθανοτητες να αρρωστησεις ασχημα. Ξανα - ξανα - ξανα - ξανα λεω. ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες.
Μου λες οτι αδιαφορω οτι πεθαναν 21 ανθρωποι εξαιτιας του εμβολιου. Εσυ αδιαφορεις για τα 5 εκατομμυρια που εμβολιαστηκαν και δεν επαθαν μυοκαρδιτιδα, δεν εγινε παγος το αιμα τους. Ξανα λεω x100η φορα. ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες.
Στα 5 εκατομμυρια ειχαν ασχημες παρενεργειες τα 21.
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες


Δεν αποφευγω τα υπολοιπα. Αποφασισα να παω με την μεθοδο της αφομοιωσης.

EDIT
Να στο ζωγραφισω κιολας ρε φιλε. Δεν εχω προβλημα.

para.png
 
Last edited:

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Ρε @Epitaph, γιατι ρε μαν θελεις να κανουμε κυκλους, ωσαν τους γλαρους στην χωματερη;
Τα εμβολια μπορει να σε βοηθησουν να μην κολλησεις αλλα η βασικη τους ιδιοτητα ειναι να μειωνουν τις πιθανοτητες να αρρωστησεις ασχημα. Ξανα - ξανα - ξανα - ξανα λεω. ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες.
Μου λες οτι αδιαφορω οτι πεθαναν 21 ανθρωποι εξαιτιας του εμβολιου. Εσυ αδιαφορεις για τα 5 εκατομμυρια που εμβολιαστηκαν και δεν επαθαν μυοκαρδιτιδα, δεν εγινε παγος το αιμα τους. Ξανα λεω x100η φορα. ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες.
Στα 5 εκατομμυρια ειχαν ασχημες παρενεργειες τα 21.
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες
ΟΛΑ τα φαρμακα μπορουν να δημιουργησουν ασχημες παρενεργειες


Δεν αποφευγω τα υπολοιπα. Αποφασισα να παω με την μεθοδο της αφομοιωσης.

EDIT
Να στο ζωγραφισω κιολας ρε φιλε. Δεν εχω προβλημα.

para.png
Ναι αλλά για τους 21 που έπαθαν μυοκαρδίτιδα στην Δανία δεν λες τίποτα
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,536
Νομιζω οτι το ερωτημα του Epitaph ειναι αν ειχε νοημα να εμβολιαστουν νεοι που δεν θα ειχαν ιδιαιτερο προβλημα και να ρισκαρουν τις οποιες παρενεργειες.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
Νομιζω οτι το ερωτημα του Epitaph ειναι αν ειχε νοημα να εμβολιαστουν νεοι που δεν θα ειχαν ιδιαιτερο προβλημα και να ρισκαρουν τις οποιες παρενεργειες.
αφού τις παρενέργειες θα τις έχουν και χειρότερες αν κολλήσουν. Και στατιστικά σίγουρα σε κάποια φάση θα κολλήσουν.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Νομιζω οτι το ερωτημα του Epitaph ειναι αν ειχε νοημα να εμβολιαστουν νεοι που δεν θα ειχαν ιδιαιτερο προβλημα και να ρισκαρουν τις οποιες παρενεργειες.
Το ερώτημα του @Epitaph είναι γιατί να εμβολιαστουμε και να πεθάνουν 21 από μυοκαρδιτιδα και μήπως είναι καλύτερα να μην εμβολιαστουμε και να πεθάνουν 5000 από κορωνοϊό (σόρρυ Εpitaph, είμαι τημ Λέλος)
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Νομιζω οτι το ερωτημα του Epitaph ειναι αν ειχε νοημα να εμβολιαστουν νεοι που δεν θα ειχαν ιδιαιτερο προβλημα και να ρισκαρουν τις οποιες παρενεργειες.

Η Δανια, την αναφερω επειδη την αναφερει ο φιλτατος @Epitaph, με τους 19; 21; νεκρους απο μυοκαρδιτιδα.
8.814 θανατοι απο κοβιντ. Επειδη αναφερουμε συνεχεια θανατοι απο μυοκαρδιτιδα αλλα δεν αναφερουμε ποσοι πεθαναν απο κοβιντ.
Ποσοι απο αυτους ηταν νεοι ανθρωποι;
denmarks.png


4/7/2022 Ηλικιες 0-39. το κομπιουτερακι λεει 46 θανατοι. Δεν ειναι πολλοι αλλα η Δανια εμβολιασε το 80,19% του πληθυσμου.
Πηγη FYI εχει πολυ εξελοφυλλο με πολλα data.
Στην προηγουμενη σελιδα παιζει και η στατιστικη με τους θανατους των ΜΗ εμβολιασμενων να ειναι πολλοι περισσοτεροι απο τους θανατους των εμβολιασμενων.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544

IMG_20231102_190435.jpg

ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΥΦΛΟΙ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Μιλουσα με εναν συναδελφο του διαχειριστη του θεματος, περι ανεμων και υδατων. Απο το αν πρεπει να βαλει στις φακες γκουακαμολε, θεωρησε οτι ταιριαζει να μου πεταξει την ειδηση, δυο γνωστοι γιατροι πεθαναν απο καρδια και ακολουθησε η οχι αγαθη απορια, γιατι πεθαναν ετσι ξαφνικα απο καρδια; ηθελα να του ριξω μπαναγιες αλλα απαντησα δεν ξερω, οσο πιο βαριεστημενα μπορουσα, και ετσι τελειωσε το θεμα.
Τωρα θα πει καποιος, πολυ νευρικος εγινες ρε κουνελε. Ειναι το ταξιδι και οχι ο προορισμος. Αυτη η συζητηση ειχε ξεκινησει με το αν υπαρχει covid. Η αποψη του ηταν οτι εγω ενημερωνομαι απο την κυβερνηση ενω αυτος εχει δικια του ενημερωση, ανεξαρτητη. Ετσι, καλο ειναι να μην λεω πολλα ενω δεν ξερω.
Το επομενο βημα ηταν οτι δεν ξερει καποιον που πεθανε. Καλο ειναι να μην μιλαω επειδη δεν ξερω, μασουλαω σαν προβατο οτι μου λενε. Ναι, μου ειπε και για ηθοποιους στα νοσοκομεια. Δεν υπαρχουν ανθρωποι με covid στα νοσοκομεια κτλ και τα γνωστα σε ολους μας. Τελικα αρρωστησε καποιος που ξερει και την ακουσε και ασχημα ο ανθρωπος. Αυτο, δεν τον εκανε να αναιρεσει οτι ειχε πει και εγω ακομα μασουλαω σαν βιγκαν. Στην πορεια, αρρωστησαν πολλοι γνωστοι του αλλα λογος για μετρα δεν υπηρχε. Τωρα ξερω οτι θα ξεκινησει να με λιβανιζει. Πεθανε γνωστος ηθοποιος στα 90 του. Αυτος γιατι πεθανε απο καρδια; τοσα χρονια ηταν μια χαρα. Ειχαν πεθανει και οι δυο γιατροι και γιατι τωρα, ξαφνικα, οι ανθρωποι πεθαινουν απο καρδια;
Ο κουνελος δεν χαραμιζει μπαναγιες, δεν θελει να καει στην κολαση λογω σπαταλης.

Καποιος, προσφατα, ειχε αρρωστησει με covid. Ηταν αρρωστος τρεις μερες αλλα πηγε για δουλεια. Ενοιωθε κομμενος αλλα την παλεψε. Λεω, δηλαδη πηγες και τους κολλησες ολους. Δεν κολλησα κανεναν. Εγω ξερω τι να τρωω και πως να το αντιμετωπισω αυτο το πραγμα. Αυτη την απαντηση πηρα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Μιλουσα με εναν συναδελφο του διαχειριστη του θεματος, περι ανεμων και υδατων. Απο το αν πρεπει να βαλει στις φακες γκουακαμολε, θεωρησε οτι ταιριαζει να μου πεταξει την ειδηση, δυο γνωστοι γιατροι πεθαναν απο καρδια και ακολουθησε η οχι αγαθη απορια, γιατι πεθαναν ετσι ξαφνικα απο καρδια; ηθελα να του ριξω μπαναγιες αλλα απαντησα δεν ξερω, οσο πιο βαριεστημενα μπορουσα, και ετσι τελειωσε το θεμα.
Τωρα θα πει καποιος, πολυ νευρικος εγινες ρε κουνελε. Ειναι το ταξιδι και οχι ο προορισμος. Αυτη η συζητηση ειχε ξεκινησει με το αν υπαρχει covid. Η αποψη του ηταν οτι εγω ενημερωνομαι απο την κυβερνηση ενω αυτος εχει δικια του ενημερωση, ανεξαρτητη. Ετσι, καλο ειναι να μην λεω πολλα ενω δεν ξερω.
Το επομενο βημα ηταν οτι δεν ξερει καποιον που πεθανε. Καλο ειναι να μην μιλαω επειδη δεν ξερω, μασουλαω σαν προβατο οτι μου λενε. Ναι, μου ειπε και για ηθοποιους στα νοσοκομεια. Δεν υπαρχουν ανθρωποι με covid στα νοσοκομεια κτλ και τα γνωστα σε ολους μας. Τελικα αρρωστησε καποιος που ξερει και την ακουσε και ασχημα ο ανθρωπος. Αυτο, δεν τον εκανε να αναιρεσει οτι ειχε πει και εγω ακομα μασουλαω σαν βιγκαν. Στην πορεια, αρρωστησαν πολλοι γνωστοι του αλλα λογος για μετρα δεν υπηρχε. Τωρα ξερω οτι θα ξεκινησει να με λιβανιζει. Πεθανε γνωστος ηθοποιος στα 90 του. Αυτος γιατι πεθανε απο καρδια; τοσα χρονια ηταν μια χαρα. Ειχαν πεθανει και οι δυο γιατροι και γιατι τωρα, ξαφνικα, οι ανθρωποι πεθαινουν απο καρδια;
Ο κουνελος δεν χαραμιζει μπαναγιες, δεν θελει να καει στην κολαση λογω σπαταλης.

Καποιος, προσφατα, ειχε αρρωστησει με covid. Ηταν αρρωστος τρεις μερες αλλα πηγε για δουλεια. Ενοιωθε κομμενος αλλα την παλεψε. Λεω, δηλαδη πηγες και τους κολλησες ολους. Δεν κολλησα κανεναν. Εγω ξερω τι να τρωω και πως να το αντιμετωπισω αυτο το πραγμα. Αυτη την απαντηση πηρα.

Η φρίκη μου πήγε στο σπόιλερ...

Κάνεις δεν κάνεις εμβόλιο, άμα έχεις τέτοια νοοτροπία, τη αμήσαμε...
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
Συνάδελφος στην δουλειά δεν έκανε κανένα εμβόλιο κατά την διάρκεια της πανδημίας αλλά το έκανε τώρα
Περίμενε να μπει το τελευταίο πατς. Σιγά μην φάει το μπετα τεστινγκ στην μάπα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Οσο περιμενει ο @Epitaph να ανεβει ο αριθμος των μακαριτων.
θα πεθανουμε ολοι και θα παρουμε τις γατες μαζι μας.

meanwhile
doh.png


Αναμενω κινημα, οχι εμβολια στις γατες. Θελουν να τις σκοτωσουν για να μην προστατευουν τα σπιτια μας απο τα κακα πνευματα. Να υπενθυμισω οτι στον Μεσαιωνα, οι γατες ετυχαν κακομεταχειρισης εξαιτιας μια συνωμοσιας οτι ειναι μεταμορφωμενες μαγισσες. Στις υποπτες γατες χαραζαν ενα σταυρο που ειχε ως αποτελεσμα να πεθαινουν τα ζωντανα απο αιμορραγια. Αυτη η συνηθεια βελτιωσε τον τροπο ζωης των τρωκτικων με αποτελεσμα να εμφανιστει η πανουκλα που θεριζε τον μεσαιωνα.
Τι αλλο να πω για να με πιστεπσετε; Θα ζησουμε μεγαλες αρρωστιες.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,668
ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ
 
Top Bottom