What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,574
Επιτέλους, ξεκίνησε και στην Ελλάδα. Οι άνθρωποι που αρνούνται την υπαρξη της επιδημίας, άρχισαν να ξεφυτρώνουν και στην Ελλάδα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,321
Α ναι ε; Γιατί εγώ βλέπω να σκάνε κάτι κοινοποιήσεις για σχέδιο μείωσης του πληθυσμού, ατζέντα 21, Κίσσινγκερ κτλ.
Τουλάχιστον να σκάσει η απαγόρευση της κυκλοφορίας για να κάτσουμε κι εμείς λίγο στο σπίτι
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,564
Α ναι ε; Γιατί εγώ βλέπω να σκάνε κάτι κοινοποιήσεις για σχέδιο μείωσης του πληθυσμού, ατζέντα 21, Κίσσινγκερ κτλ.
Τουλάχιστον να σκάσει η απαγόρευση της κυκλοφορίας για να κάτσουμε κι εμείς λίγο στο σπίτι
δε νομίζω ότι θα γίνει ακριβώς αυτό που φανταζόμαστε, αν είναι να πας για δουλειά θα σε αφήνουν :p

meanwhile Ιταλία ρε μλκς τι γίνεται; κάθε μέρα 600-700;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,704
Στην Ιταλία είναι σκέτος εφιάλτης πλέον. Από τη στιγμή που έχουν και τον 2ο πιο γερασμένο πληθυσμό του κόσμου, με το 23% περίπου του πληθυσμού να είναι άνω των 65 (το οποίο αντιστοιχεί περίπου σε 14 εκατομμύρια κόσμο...).

Κι εμείς δεν πάμε πίσω, βέβαια. 5η πιο γερασμένη χώρα στον κόσμο, 22% του πληθυσμού, 2.33 εκατομμύρια σύνολο. Απλώς εμείς ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ πως θα έχουμε χαμηλότερα νούμερα, τόσο αναλογικά όσο και λόγω των πιο γρήγορων έκτακτων μέτρων. Αλλά θα δείξει.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,574
Α ναι ε; Γιατί εγώ βλέπω να σκάνε κάτι κοινοποιήσεις για σχέδιο μείωσης του πληθυσμού, ατζέντα 21, Κίσσινγκερ κτλ.
Τουλάχιστον να σκάσει η απαγόρευση της κυκλοφορίας για να κάτσουμε κι εμείς λίγο στο σπίτι
πρωτα εσκασαν μηνυματα οτι η επιδημια ειναι απατη και στο καπακι η μειωση του πληθυσμου που ανεφερες. Τα τοξικα εμβολια που θα κανουν τους ανθρωπους αβουλα πλασματα και ο αντιχριστος ακουει χεβι μεταλ.

no.jpg



νωριτερα εγω ειχα και αυτο, ολα τα ειχα, το update για το usb support στην κασα μου ελειπε.
wu.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,564
όλα τα είχαμε... αν είναι σκευωρία όλο αυτό, είναι από τους κωλόγερους για να μας κλείσουν σπίτι να κάνουν ήρεμοι αυτοί τις βόλτες τους...

Εγώ αυτό βλέπω, οι γέροι στα παπάρια τους, όχι ότι δεν φοβούνται ή ότι πιστεύουν ότι ήρθε η ώρα τους, απλά στα ΠΑΠΑΡΙΑ τους... ξέρουν αυτοί, δεν ξέρουν οι γιατροί... τα ίδια που λένε και για τα φάρμακα που παίρνουν και μετά όταν δεν μπορούν να πάρουν ανάσα, τότε έιναι καλοί οι γιατροί και τα παίρνουν ή μάλλον τους τα δίνουμε, αφού έχουν γίνει σπαράλια οι ίδιοι για να μπορέσουν να τα πάρουν μόνοι τους...
Γνωστός πήγε σε ΣΜ στην Αθήνα, όλοι ακολουθούν αποστάσεις και οδηγίες, οι κωλόγεροι στα παπάρια τους, πλήρη άγνοια κινδύνου, πλήρη έλλειψη σεβασμού στους υπόλοιπους, πλήρη αδιαφορία γενικά.
Ε ασταδιάλα άμα θέλετε να πεθάνετε εμείς τι φταίμε;

Επίσης διαβάζω η οδική συμπεριφορά του ελληνάρα δίνει ρέστα σε φουλ ρεσιτάλ αυτές τις μέρες... μπράβο παιδιά, αν δεν πάμε από τον ιό, να πάμε από μλκ που παραβιάζει το φανάρι.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,684
@nitro912gr
Περιόρισε τη γλώσσα. Κάθε post και βόθρος. Μπορείς να εκφράζεσαι πολύ καλύτερα. Είναι η τελευταία νήξη που κάνουμε στο θέμα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,564
Κάθε post και βόθρος; Καλά ρε παιδιά οκ μπορεί να ξεφεύγω λίγο στην περιγραφή από τα νεύρα μου αλλά βόθρος;

in other news κάτι έμαθαν από μέσα φαίνεται οι του Μαρινάκη στο in.gr

 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,745
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,321
Εν τω μεταξύ χθες, για πρώτη φορά μετά την βάρδια, είπα κι εγώ να πάω μία βόλτα να πάρω λίγο καθαρό αέρα. Κάνω παράκαμψη λοιπόν και βγαίνω στην ακροθαλασσιά. Με το που απομακρύνομαι από το αυτοκίνητο σκάει ένα περιπολικό.

Και που πας τέτοια ώρα και μήπως έχεις μαζί σου κάτι που δεν πρέπει και ένα σωρό μαλακίες. Και εκεί που λέω την γλιτώσαμε αρχίζει ο πολισμανος. Ελπίζω να μην κάνουμε και βόλτες μέσα στο χωριό. Απαγορεύεται ο συνωστισμός. Και ξεκίνησε το κήρυγμα για να με νουθετήσει επειδή ήμουνα κακό παιδί.

Αν με χώσουν μέσα να μου φέρνετε λαθραίες κασσέτες για το Gameboy και μπαταρίες
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,564
Εν τω μεταξύ χθες, για πρώτη φορά μετά την βάρδια, είπα κι εγώ να πάω μία βόλτα να πάρω λίγο καθαρό αέρα. Κάνω παράκαμψη λοιπόν και βγαίνω στην ακροθαλασσιά. Με το που απομακρύνομαι από το αυτοκίνητο σκάει ένα περιπολικό.

Και που πας τέτοια ώρα και μήπως έχεις μαζί σου κάτι που δεν πρέπει και ένα σωρό μαλακίες. Και εκεί που λέω την γλιτώσαμε αρχίζει ο πολισμανος. Ελπίζω να μην κάνουμε και βόλτες μέσα στο χωριό. Απαγορεύεται ο συνωστισμός. Και ξεκίνησε το κήρυγμα για να με νουθετήσει επειδή ήμουνα κακό παιδί.

Αν με χώσουν μέσα να μου φέρνετε λαθραίες κασσέτες για το Gameboy και μπαταρίες
εμείς εδώ ποιος θα το επιβάλει όλο αυτό δε ξέρω, τα 2 περιπολικά που έχει όλη η Αιγιάλεια;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,574
βγηκε ο αρχηγος να ενημερωσει για το ΧΧΧ large guantanamo και λιγο μετα βγηκαν και οι λεπτομερειες στα ειδησαδικα.
http://forma.gov.gr/ ειναι το κλειδι για την πορτα..... εχει πεσει και δεν το βλεπω να σηκωνεται ουτε με το μπλε χαπακι.
αυριο θα εχει παρανομη εξοδο απο το σπιτι και χεβι μεταλ μουσικη.

διαβασα την φαση με το sms. υπαρχουν κατηγοριες για τους λογους που μπορει να βγει καποιος και η καθε κατηγορια εχει εναν κωδικο, τον οποιο τον βαζουμε στο sms μαζι με τα στοιχεια μας, τουλαχιστον ετσι καταλαβα. τον κωδικο θα τον βρουμε στο... http://forma.gov.gr/ που δεν λειτουργει.
πανε να μας φανε τα 150αρια, ξυπνηστε ελληνες.


edit
πριν λιγο εσκασε το ninja μηνυμα-alert. το αφησα να παιξει ολο, κατι μου ελεγε αφησε το. Η "φωνη" οταν εφτασε στα Αγγλικα "στει σαφε" σαφε ρε γαβγαβ, τι δεν καταλαβαινεις;
 
Last edited:

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Με ιούς δεν κάνεις αποτελεσματικά μια τέτοια δουλειά.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,491
Εγώ γενικά είμαι αρκετά σκεπτικιστής, αλλά μου φαίνεται περίεργο να έχουμε τέτοια άμεση κινητοποίηση σε όλες τις χώρες με τις ακριβώς ίδιες εντολές.
Δεν λέω ότι ο ιός είναι ανύπαρκτος, απλά μου φαίνεται σαν ένα πείραμα για το πως ο κόσμος σε όλες τις χώρες θα αντιδράσει σε έναν «κίνδυνο» ή τίποτα δυνητικά κάτι άλλο πιο «κακόβουλο» (από πλευράς κυβερνήσεων), γιατί εδώ πες ο λόγος είναι ευγενής.
 
Top Bottom