What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Tuesday 21/06: Pressure between eyes gone but itchy. Hungry and eat doggy food. Itchy itchy Scott came. Ugly face so killed him. Tasty.

Friday 24/06: Itchy. Tasty.
2084d0793bf556d1a044bf70f4b4e704.jpg
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
Είχε κανείς από σας απώλεια όσφρησης; Και αν ναι για πόσες μέρες;

Ο φίλος μου (σημείωση: τριπλά εμβολιασμένος) που την άρπαξε στην ίδια συναυλία που πήγες κι εσύ, έχασε γεύση/όσφρηση εντελώς για κάνα 2ήμερο max.
Σήμερα μου είπε ότι η όσφρηση/γεύση έχει επανέλθει στο 80%. Πέρα από αυτό, το μόνο σύμπτωμα που έχει αυτή τη στιγμή είναι μια περιστασιακή αίσθηση "κάψας" στο κεφάλι, σαν κούραση από ξενύχτι. Ίσως μοιάζει με το δικό σου σύμπτωμα (του περίεργου πονοκεφάλου που περιγράφεις).

Ακόμα βγαίνει θετικός πάντως.

Υπομονή...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ

Ναι αλλα στις ΜΕΘ δεν εχεις προβλημα. Τωρα με την κλιματικη αλλαγη που θα εχουμε 40 μηνες καυσωνα καλοκαιρι, δεν θα μας νοιαζει τιποτα!!!
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
Αυτό πώς το μέτρησε; Έκανε τέστ γευσιγνωσίας τύπου μάστερ σεφ;

Εμπειρικά, φαντάζομαι. Μάλλον γλείφοντας τα δάχτυλά του; Θα σε γελάσω. :Ρ
Η αλήθεια είναι ότι απέφυγα να τον ρωτήσω. Γενικά, είναι τύπος που ασχολείται πολύ με τα μιαμιά και μπαίνει στην κουζίνα για να μαγειρέψει, το γουστάρει δηλαδή το άθλημα, οπότε αρκέστηκα στο ποσοστό που μου είπε.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Σήμερα ψιλοάρχισε να έρχεται κάπως η όσφρηση μου. Πολύ αμυδρά όμως. Για να προσδιορίσω το ποσοστό έκανα 3 γλειφοκώλια (το 1 σε γάτα). Μου βγαλε 7% όσφρηση. Θα πρέπει να επαναλάβω το τεστ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,503
η γατα ηταν το πιο "καταλληλο" να υποθεσω, γι αυτο το ανεφερε.
κλεισε τα ματια τωρα, συφορουμιτη και φαντασου τα άλλα 2....
το γατί ηταν δικο σου μπρο ή απλα κυκλοφορουσε stray στη γειτονια? αυξανει τον βαθμο μερακλοσυνης σου, γι αυτο ρωτω.

α, εννοειται ΜΗ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ.
ΑΝΩΜΑΛΕ!!!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Μην ξεχνιόμαστε.


Οι διασωληνωμένοι είναι χαμηλά πάντως ακόμα. Οπότε ίσως η φάση να είναι υψηλής μετάδοσης αλλά χαμηλής θνησιμότητας.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
Μην ξεχνιόμαστε.


Οι διασωληνωμένοι είναι χαμηλά πάντως ακόμα. Οπότε ίσως η φάση να είναι υψηλής μετάδοσης αλλά χαμηλής θνησιμότητας.
Περίεργη η μετάδοση. Είχαν έρθει το ΣΚ η αδερφή της γυναίκας μου οικογενειακός και βγήκε αυτή και το μικρό θετική την Δευτέρα και όλοι οι άλλοι είμαστε κλάιν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,333
Ενας φιλος που προσεχε αλλα ο περιγυρος του εκανε τα παντα για να τον αρρωστησουν, την αρπαξε. Λιγα δεκατα για 1-2 μερες και μετα στην πουδρα.
Τωρα δεν προσεχει. Το παρατησε το αθλημα επειδη τα πηρε στο κρανιο. Μου ειπε οτι μια φιλη του, δεν ξερω εαν η γυναικα του γνωριζει την υπαρξη της, μου ειπε οτι την αρπαξε δυο φορες σε 20 μερες.
Κανενας δεν μπορεσε να πει με σιγουρια εαν ηταν η πρωτη φορα σε δυο δοσεις ή εαν την αρπαξε δυο φορες.
Το θεμα ειναι οτι αυτοι που προσεχουν ειναι σχεδον ανυπαρκτοι. Ευτηχως, καποιοι συνεχιζουν να φορανε μασκες σε κλειστους χωρους γιατι θα νομιζα οτι οποιος φοραει μασκα θα πληρωνει προστιμο.
Καποιοι hardcore φορανε και σε εξωτερικους χωρους. Υπαρχουν και αυτοι.
 
Top Bottom