What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Υπέπεσα στον πειρασμό και το προπαρήγγειλα. Ελπίζω να μην κλαίω τα χρήματα μου!! (Ακους καθίκι Chris Roberts?? Kανόνισε την πορεία σου).
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Δεν έχει ούτε Τουφεξή, οπότε το έχω ακυρώσει ήδη.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Παραγγελνουμε μονο παιχνιδια που ειναι πολυη γνωστα. Οπως Doom Eternal, Resident evil 3 remake, Mafia remake και seriour sam 4 που ειναι τα πιο προσφατα που παραγγειλα εγω. Με τοσες αναβολες του cyberpunk 2077 δεν αξιζει σε καμια περιπτωση να τους δωσουμε 60 ευρω. Και τοσα ψεματα που ελεγαν οτι δεν θα το αναβαλουν αλλα τελικα ολο καθυστερουσε. Ετσι λοιπον θα παραγγειλω τα Ιαπωνικα Baland Wonderworld και Νier για να στηριξω την πατριδα μου την Ιαπωνια και το cyberpunk 2077 θα το παιξω και αυτο οταν μπει σε εκπτωση οπως κανω με την ubisoft! Συμφωνω μαζι σου Helion ακυρωσε το!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
o @tinapeis δεν μπορει να χωνέψει την τιμωρια μου xD δεν ξέρεις απο τιμωρίες :p
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Ευτυχώς έχω το Witcher 3 κι ασχολούμαι και δε χρειάζεται να τιμωρήσω
τον εαυτό μου με μία συλλεκτική στην τιμή των 2, pretty much :trollface:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Ευτυχώς έχω το Witcher 3 κι ασχολούμαι και δε χρειάζεται να τιμωρήσω
τον εαυτό μου με μία συλλεκτική στην τιμή των 2, pretty much :trollface:
καλα κανεις. απλα καποιοι ημασταν προβατακια. τι να κανουμε :p
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Παραγγελνουμε μονο παιχνιδια που ειναι πολυη γνωστα.

θα παραγγειλω τα Ιαπωνικα Baland Wonderworld
giphy.gif
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Τα Πλαίσια και τα Πάμπλικ πρέπει να άρχισαν να παίρνουν τηλέφωνα για επιβεβαιώσεις παραγγελιών.

Επίσης το Πλαίσιο έχει αφαιρέσει τελείως το Cyberpunk από το ονλάην κατάστημά του lol
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Με πήραν από public για να ρωτήσουν εάν ισχύει το preorder (απλό steelbox, όχι collectors) και με ενημέρωσαν ότι έχουν ήδη τα κουτιά, θα αρχίσουν να τα στέλνουν από Τρίτη και θα το έχω τέλος βδομάδας. Βέβαια με την κατάσταση στα courier με βλέπω να το παίρνω μετά το ΣΚ. Ευτυχώς που δεν σκόπευα να το παίξω day 1
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567


Το κάθε preorder σού δίνει κι από κάτι ξεχωριστό.

Μοναδική λογική λύση η προαγορά από παντού.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Θα θυμαστε οτι πριν απο μηνες καποιοι ειχαν προβλεψει οτι οταν θα πλησιαζει να βγει το Cyberpunk 2077 οι κορωνες θα κανουν μεγαλη επιεθεση στον κοσμο και ετσι θα ειχαμε παλι καραντινα. Και οντως ετσι εγινε! Απιστευτο ε?! Και το ειχα διαβασει αυτο σε διαφορα γνωστα φορουμ οπου διαφοροι ευχοταν να γινει ετσι ωστε να εχουμε ολοι ελευθερο χρονο να το παιξουμε και να το τερματισουμε!
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Σιγά μην μείνουμε μέσα για να παίξουμε Cyberpunk. Ούτε αυτοί που το αναπτύσουν δεν το ξέρουν. Ευτυχώς που έδωσε το Cave Story ο θείος Σουηνης και θα παίξουμε αυτό
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Με πήραν από public για να ρωτήσουν εάν ισχύει το preorder (απλό steelbox, όχι collectors) και με ενημέρωσαν ότι έχουν ήδη τα κουτιά, θα αρχίσουν να τα στέλνουν από Τρίτη και θα το έχω τέλος βδομάδας. Βέβαια με την κατάσταση στα courier με βλέπω να το παίρνω μετά το ΣΚ. Ευτυχώς που δεν σκόπευα να το παίξω day 1
Ποιο steelbook δίνουν τα public?
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Ποιο steelbook δίνουν τα public?
Πριν το καλοκαίρι που έκανα το preorder έδιναν αυτό , αλλά τώρα που μπήκα στο site τους δεν αναφέρουν τίποτα!
Ελπίζω να μην έπαιξαν π...ια! :mad:
Θα τους πάρω δεύτερα να ρωτήσω. Το πήρα retail αντί από GOG μόνο και μόνο για το Steelbook! Εαν είναι απλή, ρίχνω κατευθείαν άκυρο
Thanks @mruseyourbrain για την επισήμανση!
 
Top Bottom