What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Τέρμα το campaign, τέρμα και τα side quests, τέρμα και αυτά τα μπλε με την νεκροκεφαλή.
Είμαι σε φάση τέλους συναυλίας, που φωνάζουμε όλοι για να ξαναβγεί η μπάντα για encore.

Θα αρχίσω να κάνω quickhacks στις Trauma Teams για να περνάει η ώρα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Ακόμα δεν έχω καταλάβει που είναι το πρόβλημα, γιατί μια τρανς γυναίκα δεν κάνει χαρακτήρα... γυναίκα;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
@nitro912gr το post της τυπισσας δεν λεει κατι αρνητικο. ισα ισα λεει οτι το παιχνιδι της επιτρεπει να κανει κατι που θελει και οτι εχει εναν ωραιο trans χαρακτηρα μεσα. και απορει γιατι λενε τρανσφοβικους τους τυπους της cdpr.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
όχι γενικά λέω που αναφέρει ότι μέχρι τώρα δεν μπορούσε να κάνει τρανς χαρακτήρα. δηλαδή οκ Roleplaying είναι τα παιχνίδια (όχι RPG γενικότερα το λέω) δεν χρειάζεται να δεις μαλαπέρδα (ή όχι αν έχει προχωρήσει σε επέμβαση) για να ταυτιστείς.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564




Είναι ενδεχόμενο να υπάρχει υποτυπώδες έστω Factions System μέσα στο παιχνίδι αλλά να μην τριγκάρεται σωστά, όπως και η αστυνομική ΑΙ.
 

mouthbreather

Commoner
Joined
Jun 27, 2017
Messages
38
"Θα πετάξω τα χάπια, σκέφτηκα. Και έτσι ίσως ανεπηρέαστος από τα blockers και με τη συνδρομή του Johnny, θα πάμε για βέλτιστο τέλος;"

Well, guess again χαχαχα, σήμερα load για εναλλακτική προσέγγιση.


Υπέροχα ανατριχιάστικο το "The Hunt" side job και ωραίο το σημείο που συναντάμε τον R***r για να ξεκινήσει η αποστολή, κρύβεται ο ουρανός από τις υπέργειες λεωφόρους και τις λοιπές κατασκευές.

Εκνευριστική η Lizzie-Grimes, θέλησα να τη γαζώσω ή έστω να την πετσοκόψω λίγο με τις λεπίδες του αλογακίου της παναγίας αλλά το παίγνιο δεν μου επέτρεψε να την κάνω aggro.

Ευτυχώς που ανακοινώθηκε DLC γιατί είμαι απαρηγόρητος, δε χόρτασα. Εντάξει, έχω κάμποσο side υλικό για σβήσιμο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Ευκαιρία για κάποιον επίδοξο modder να επαναφέρει το κομμένο content...
 

mouthbreather

Commoner
Joined
Jun 27, 2017
Messages
38
Ειλικρινά συγκλονιστικό το Hanako ending(s).

70 ώρες με main, side και λίγα gigs, όσα ήταν κοντά.

Αύριο και μεθαύριο τα άλλα δύο (; ) που βλέπω διαθέσιμα.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Δοκιμάστε να περάσετε τον συνοριακό σταθμό. Αν πάντως καταφέρετε να φτάσετε την άλλη πλευρά, μην χαίρεστε, μηδενίζει το health.
Τώρα έβαλα στόχο να πάρω όλα τα οχήματα, αλλά θέλει ΠΟΛΥ ρευστό.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ένα άρθρο σχετικά με το lore του παιχνιδιού, φαίνεται αρκετά αναλυτικό. Δεν το έχω διαβάσει ακόμα.
 
Top Bottom