What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Die With Your Boots On

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Χρόνους μας άφησε και ο Malone, γνωστός ως μπασίστας των Cynic σε ηλικία μόλις 50 ετών :(
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418

Και όποιος ρωτήσει "ποια είναι αυτή ρε γκου και θα έπρεπε να την ξέρω", να μην ξαναμπεί στο ragequit πριν παίξει The Pandora Directive.

EDIT: Wtf, όταν μπήκα στο topic δεν έδειχνε τίποτα μετά το post του Chosen, κάνω δύο λεπτά να ποστάρω, βλέπω ότι με έχει προλάβει ο Hellion πριν μισή ώρα :giankos: .
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Άφωνος.
Τα προβλήματα υγείας που λέει πιθανόν να ήταν ο λόγος που σταμάτησε τη δραστηριότητα της η μπάντα πριν 2 χρόνια. Κρίμα, έφυγε πολύ μικρός.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
τι ν αυτα ρε? καλα που εφυγε το 20.
στα χρονια της ανθρωπινης ιστοριας παιζει να ειναι η πρωτη φορα που φευγουν μαζι σε μια μερα τοσοι "επωνυμοι".
rip, Gerry.
σ ευχαριστουμε για Τον Υμνο...








εντιτ: α ρε γκου, ποσο γερο μ εκανες να νιωσω.
εσεις ΟΙ ΝΕΟΙ την θυμαστε απ το παντορα, εμεις ΟΙ ΓΕΡΟΝΤΕΣ απ τους αγγελους του τσαρλυ...
 
Last edited:

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ο Laiho τελικά μας άφησε το '20 απλώς η οικογένειά του δεν ήθελε να δώσει άμεση δημοσιότητα στο θέμα.
Κωλοχρονια το κέρατό μου μέσα...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Ωχ. Κρίμα τι να πεις.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487

Και όποιος ρωτήσει "ποια είναι αυτή ρε γκου και θα έπρεπε να την ξέρω", να μην ξαναμπεί στο ragequit πριν παίξει The Pandora Directive.

EDIT: Wtf, όταν μπήκα στο topic δεν έδειχνε τίποτα μετά το post του Chosen, κάνω δύο λεπτά να ποστάρω, βλέπω ότι με έχει προλάβει ο Hellion πριν μισή ώρα :giankos: .
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ο θάνατος είναι μεγαλύτερη είδηση από την επιβίωση.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δε με νοιαζει τι μαλακιες εκανε στη ζωη του και ποιοι δαιμονες του ετρωγαν την ψυχη. δεν ειμαι δω ουτε για να καταδικαζω ουτε για να συγχωρω. αυτο που ξερω ειναι οτι η Μουσικη του και ειδικα αυτα τα 2'40'' του Be my Baby, θα με ανεβαζουν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ στ αστερια.
Αντιο, Φιλ.

 
Top Bottom