What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Epic Store : όταν o Gabe έφτιαχνε client, o Sweeney έτρωγε βελανίδια.

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,377
MANEATER, αυτο θα το παρω, οχι για τιποτα αλλο, μονο και μονο να νιωσω, εστω παιχνιδιακα, οτι ειμαι Μεγαλοκαρχαριας
Εχει και χελωνες να τις φας ολες!!! Το ευχαριστηθηκα παρα πολυ! Εχει και μιαπιστα πρεπει να φας ολες τις χελωνες! Ειναι και τρο μονο παιχνιδι με καρχαρια οποτε ναι ειναι κατι διαοφορετικο .
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Εχει και μιαπιστα πρεπει να φας ολες τις χελωνες
Εγω θα βαλω στο Hard την αλλη πιστα, αυτη που την πεφτεις στις παραλιες και τρως ολες τις κοπελιες με τα μπικινια
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,377
Εγω θα βαλω στο Hard την αλλη πιστα, αυτη που την πεφτεις στις παραλιες και τρως ολες τις κοπελιες με τα μπικινια
Μα σε ολες τις πιστες μπορεις να φας ανθρωπους δεν αλλαζει κατι.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,899
6μμ και... κατσίννν... 3 παίγνια δωρεάν από Επικομάγαζο. Δεν λέω ποια, για να έχετε τη χαρά και την ικανοποίηση να τα ανακαλύψετε μόνοι σας... Μη βαριέστε ρε. :Ρ
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,522
Μην τον ακούτε αυτόν ρε.. εγώ είμαι εδώ για σας! Θέλει να σας βάλει να ψάχνετε (γιατί ξέρω πόσο καίγεστε!), να γίνετε η ντροπή του Gabe και μετά αυτός να σας κόψει και τα δωρεάν στίκερς! Ο Gabe! Όχι το Bot! Το Bot θα συνεχίσει να δίνει!!! 🙃



 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,801


Και αυτή η επιτυχία οφείλεται φυσικά στο ότι πήγε αποκλειστικά στην μαγαζαρα του Sweeny μας!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
very positive λέει στο steam που έχει reviews, ας το τιμήσουμε.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,216

Πόσο πιο κάτω ρε Gollop;

giphy.webp
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,522
Μέχρι αύριο τ' απόγευμα! Τρέξτε να αποκτήσετε την δική σας καντίνα!
.
 
Top Bottom