What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Με τόσες μαντήλες που φαίνονται στο παραπάνω βίντεο, δυσκολεύτηκα να πιστέψω ότι είναι στην Αυστραλία...
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
ναι ρε λελοκουνέλο.
η επιστροφη, σου εκανε καλο στο γραψιμο.
το πιο μπουκοφσκικο σου κομματι.
ειδικα το τελειωμα ειναι ατόφιος χανκ.
Ευγε απ τον θειο χειρομαλαχτη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
ναι ρε λελοκουνέλο.
η επιστροφη, σου εκανε καλο στο γραψιμο.
το πιο μπουκοφσκικο σου κομματι.
ειδικα το τελειωμα ειναι ατόφιος χανκ.
Ευγε απ τον θειο χειρομαλαχτη.
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καλα νοιωθω (σωματικα και ψυχολογικα) που γυρισα. Πατησα ποδι 03:00 και 06:00 επεσα για υπνο. μετα απο 5 ωρες σηκωθηκα και νοιωθω τρομερη ενεργεια. νοιωθω οτι φευγει μια ομιχλη απο το κεφαλι μου. Νοιωθω οτι μπορω να σκεφτω!!! δεν μπορω να το περιγραψω αυτο το πραγμα. Στην Αφρικη ενοιωθα λες και ειμαι 70 χρονων. Καθε μερα ενοιωθα ενα βημα πριν το κρυολογημα.


μαναρι μου με το στριγκακι σου, εχουμε να κανουμε πολλα παιχνιδια αποψε.
gc.jpg

μη κραζετε ρε μαγκες, απο το 2013 ειμαι εκτος.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καλα νοιωθω (σωματικα και ψυχολογικα) που γυρισα. Πατησα ποδι 03:00 και 06:00 επεσα για υπνο. μετα απο 5 ωρες σηκωθηκα και νοιωθω τρομερη ενεργεια. νοιωθω οτι φευγει μια ομιχλη απο το κεφαλι μου. Νοιωθω οτι μπορω να σκεφτω!!!

Μα καλά, τι "λαχανικό" είχε μέσα αυτό το σάντουιτς;;;...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Μα καλά, τι "λαχανικό" είχε μέσα αυτό το σάντουιτς;;;...
Τωρα θα παιξει λιγο overkill.

Στην ζωη μου δεν ηξερα τι παει να πει αντιβιωση. Τελευταια που ειχα παρει ηταν πριν απο κατι δεκαετιες. Οσο καιρο ημουν στην Ταιλανδη, Λαος κτλ ημουν μια χαρα. Μια μερα βρεθηκα στην Αφρικη και τον πρωτο καιρο ημουν κομπλε. Μετα απο καποιους μηνες ενοιωθα οτι η ενεργεια μου επεφτε και τοτε εγινε η ασχημη με την μαλαρια και οσο επαιρνα αγωγη για την μαλαρια επαθα και μια μολυνση στο στομαχι. Απο τοτε με πηρε η κατω βολτα και τα πραγματα πηγαιναν μονο προς το χειροτερο. καθε τρεις και λιγο τροφικες δηλητηριασεις, φυσαγε λιγο αερακι και νομιζα οτι θα παθω flu. επεφτα για υπνο και δεν φορουσα φανελακι; την αλλη μερα ετρεχε η μυτη μου σαν τον Σπυρο Λουη.
ειχα γινει πολυ ευθραυστος, κατι που δεν ημουν ποτε. Μηχανες και γκαζια στην βροχη και διαολε μεχρι και στα χιονια πηγα με μηχανη.
εντουραδες μονος μου κτλ αμασητος λεμε.

αυτη την φωτογραφια την τραβηξα χθες, πριν φυγω για το αεροδρομιο και ειναι τα φαρμακα που παιρνω (επαιρνα).
Σοβαρα.... λιγο πιο περα παιζουν και αλλα και στο δωματιο μου αλλα τοσα.
drgs.jpg

Σημερα σηκωθηκα μετα απο ελαχιστο υπνο, εκανα πολλα πραγματα και δεν μπορω να πω οτι εκανε ζεστη, βγηκα εξω με το φανελακι για να κοψω κατι ξυλα για το τζακι. Χθες το βραδυ εκανε ψοφο μεσα στο σπιτι. σκαρφαλωσα, κουβαλησα, καθαρισα, ετρεξα και δεν νοιωθω ιχνος κουρασης. δεν πηρα τιποτα απο τα φαρμακα και τα πεταξα κιολας, στο τζακι. Ξυπνησα αλλος ανθρωπος.
Τοσο καιρο ενοιωθα ενα μουδιασμα στον εγκεφαλο μου το οποιο με γοργους ρυθμους φευγει.
 
Last edited:

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
^ Wow & WTF μαζί...

Τι λε ρε Λέλο... πώς άντεξες εκεί κάτω ρε άνθρωπε... Καλά που πρόλαβες να γυρίσεις πίσω να λες...

(Δηλαδή πέταξες τα φάρμακα σε αναμμένο τζάκι; Εμ έτσι πες μου. :Ρ)
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546
γουαου, λελος, ακομα κι η γιαγια μου που επαιρνε ΠΟΛΛΑ, λιγοτερα απο σενα επαιρνε...
απ την αλλη, μη χανεις το θαρρος σου, στα 96 εφυγε...

εγω στο χα πει απ την αρχη με ξεχωριστο θρασος. δε φταιει η αφρικη. ο γαμος φταιει.


εντιτ: τι την ποτιζεις την καρτα με τα στρινγκοκαλαμακια βρε? αγιασμο να φυγει ο κορόνας?
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Από την χαρά μου που έχω κάρτα γραφικών, που κουμπώνει ξεκουμπωνει.
Μετά από πολύ καιρό και χρόνια, άνοιξα το pc και κάτι πάει σκατα. Τα χρώματα είναι κάπως και τα εικονίδια στο desktop δείχνουν κάπως... Αιχμηρά; Ίσως να συνήθισα την θολούρα του laptop.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Πόσταρε κάνα screenshot να δούμε κι εμείς οι προνομιούχοι που είμαστε συνηθισμένοι στις discreet GPU...
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Μετά από πολύ καιρό και χρόνια, άνοιξα το pc και κάτι πάει σκατα. Τα χρώματα είναι κάπως και τα εικονίδια στο desktop δείχνουν κάπως... Αιχμηρά; Ίσως να συνήθισα την θολούρα του laptop.

Ευκρίνεια λέγεται... :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Φιλαράκι, δεν είναι ευκρίνεια. Αργότερα θα τραβήξω screenshot και θα δεις εικονίδιο Firefox που είναι με ξεπλυμενα χρώματα και μια ενοχλητική φωτεινότητα πουβδεν έχει λόγο ύπαρξης.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Φιλαράκι, δεν είναι ευκρίνεια. Αργότερα θα τραβήξω screenshot και θα δεις εικονίδιο Firefox που είναι με ξεπλυμενα χρώματα και μια ενοχλητική φωτεινότητα πουβδεν έχει λόγο ύπαρξης.

Αν θυμάμαι καλά από τη φωτογραφία των χαπιώνε, η οθόνη σου πρέπει να είναι Dell, σωστά; Για τσέκαρε λίγο τις ρυθμίσεις της...

Επίσης, δοκίμασες να τρέξεις κάνα παίγνιο για να δεις συμπεριφορά;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Όταν επιστρέψω θα δώσω φωτογραφικό υλικό και πληροφορίες.
Προς το παρών ήρθα να αλλάξω λάδια στο αυτοκίνητο επειδή τελευταία φορά τα άλλαξα το 2013 και ο μηχανικός ξέρει ότι ήρθα από Αφρική. Νομίζει ότι έφερα έμπολα στη χωρα. Έχει παίξει γενικός πανικός με τις αρρώστιες.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Προς το παρών ήρθα να αλλάξω λάδια στο αυτοκίνητο επειδή τελευταία φορά τα άλλαξα το 2013 και ο μηχανικός ξέρει ότι ήρθα από Αφρική. Νομίζει ότι έφερα έμπολα στη χωρα. Έχει παίξει γενικός πανικός με τις αρρώστιες.

Εφόσον το όχημα ήταν σε ακινησία τόσα χρόνια, προτείνω να κάνεις ένα γενικό σέρβις και, επίσης, να αλλάξεις φίλτρα λαδιού, καμπίνας και κλιματισμού, καθώς και υγρά φρένων. Αλήθεια, πώς και δεν έμεινες από μπαταρία;;;...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ο Ιάπωνας είναι σκυλί. Την μπαταρία την φορτισα και έπαιξε μπαλιτσα.
Έχεις δίκιο αλλά προς το παρών μόνο λάδια.
Έχω ένα Α χρηματικό ποσό το οποίο πρέπει να το κρατήσω μέχρι να ανοίξει η κινεζική αγορά και οι τράπεζες στο Hong Kong, χωρίς πλάκα.
Η οικονομική αγορα έχει φάει χοντρή πίεση από την επιδημία, δεν λένε παπατζας όπως στην περίπτωση με τις μάσκες.
Κλαίνε οι εφοπλιστές κλαίνε και οι μικροεπενδυτές.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Αν θυμάμαι καλά από τη φωτογραφία των χαπιώνε, η οθόνη σου πρέπει να είναι Dell, σωστά; Για τσέκαρε λίγο τις ρυθμίσεις της...

Επίσης, δοκίμασες να τρέξεις κάνα παίγνιο για να δεις συμπεριφορά;
προσπαθησα να τραβηξω screenshot αλλα δεν επαιξε οπως θα ηθελα. το παλεψα με ICC profiles και επαιξα λιγο με το gamma και βελτιωθηκε η κατασταση, οχι οσο θα ηθελα. ειναι θεμα ρυθμισεων τελικα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,664
Top Bottom