What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Με τοσους ελληνες που εχει η Σουηδια θα επρεπε να βαλουν και την Ελληνικη σημαια.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Aπό τα βίντεο που δικαιολογούν πλήρως τον τίτλο του θρεντ.


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Μπορει να μου λυσει καποιος μια απορια; Γιατι οσοι κατεβαινουν στις εκλογες δεν περνανε απο ενα απλο ψυχολογικο τεστ; Θα θιξει τα θεμελια της δημοκρατιας; Οπως πας σε οφθαλμιατρο-παθολογο πριν παρεις το διπλωμα οδηγησης, να περνας ενα απλο ψυχολογικο τεστ πριν ξεκινησει η αφισοκοληση.
Απλα πραγματακια, οπως μια ημιωρη κουβεντουλα με ψυχιατρο και αν ο υποψηφιος δεν ειναι για δεσιμο, να του κανουν και ενα απλο IQ τεστ.
Δεν εννοω πολυπλοκα πραγματα αλλα περναει ο κυβος, οχι ο knorr, απο την τρυπουλα;
Δεν μιλαω για πραγματα απο την NASA. φτηνες λυσεις υπαρχουν, οπως ενα ζαρι και ενα καλαμακι-αυτο που ρουφανε.
Περναει το ζαρι μεσα απο το καλαμακι ρε;
Αν ειναι περναει περναει η μελισσα κατασταση, να τον στελνουν σπιτι του με την καταλληλη φαρμακευτικη βοηθεια και οχι στην βουλη.
φτηνες και γρηγορες λυσεις.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Δεν μιλαω για πραγματα απο την NASA. φτηνες λυσεις υπαρχουν, οπως ενα ζαρι και ενα καλαμακι-αυτο που ρουφανε.
Περναει το ζαρι μεσα απο το καλαμακι ρε;

Ναι, περνάει!

9a6e260d-2139-46d2-b255-c3a2957d90f2.jpg

Τι εννοείς είναι ζωγραφιστά τα ζάρια;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Φιλαρακι, αυτο το δεχομαι και ειναι pass για το τεστ. Το προβλημα θα ειναι εαν οι γνωστοι των media προσπαθησουν να περασουν το καλαμακι απο το πλαι/κατω.

EDIT
θα μπορουσα να το εχω διαβασει στο κουλουρι, ισως και να ειναι απο το κουλουρι/καποιο αναλογο site.
 
Last edited:

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
EDIT
θα μπορουσα να το εχω διαβασει στο κουλουρι, ισως και να ειναι απο το κουλουρι/καποιο αναλογο site.

Με κάτι τέτοιες ειδήσεις, το μυαλό μου πάει πάντα σε ΑΥΤΗΝ την ταινία. Ποιος Νοστράδαμος...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Μπορει να μου λυσει καποιος μια απορια; Γιατι οσοι κατεβαινουν στις εκλογες δεν περνανε απο ενα απλο ψυχολογικο τεστ; Θα θιξει τα θεμελια της δημοκρατιας; Οπως πας σε οφθαλμιατρο-παθολογο πριν παρεις το διπλωμα οδηγησης, να περνας ενα απλο ψυχολογικο τεστ πριν ξεκινησει η αφισοκοληση.
Απλα πραγματακια, οπως μια ημιωρη κουβεντουλα με ψυχιατρο και αν ο υποψηφιος δεν ειναι για δεσιμο, να του κανουν και ενα απλο IQ τεστ.
Δεν εννοω πολυπλοκα πραγματα αλλα περναει ο κυβος, οχι ο knorr, απο την τρυπουλα;
Δεν μιλαω για πραγματα απο την NASA. φτηνες λυσεις υπαρχουν, οπως ενα ζαρι και ενα καλαμακι-αυτο που ρουφανε.
Περναει το ζαρι μεσα απο το καλαμακι ρε;
Αν ειναι περναει περναει η μελισσα κατασταση, να τον στελνουν σπιτι του με την καταλληλη φαρμακευτικη βοηθεια και οχι στην βουλη.
φτηνες και γρηγορες λυσεις.
τεστ; εδώ έβαλαν τον Τραμπ οι Ρεπουμπλικάνοι γιατί ήταν outsider τρελό και είδαν ότι θα έτρωγε ψήφους από τον δικό τους και θα έβγαινε η Χίλαρι, με τεστ θα ασχοληθούν όταν έχουν τέτοιο σκεπτικό;
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Φιλαρακι, αυτο το δεχομαι και ειναι pass για το τεστ. Το προβλημα θα ειναι εαν οι γνωστοι των media προσπαθησουν να περασουν το καλαμακι απο το πλαι/κατω.

EDIT
θα μπορουσα να το εχω διαβασει στο κουλουρι, ισως και να ειναι απο το κουλουρι/καποιο αναλογο site.


Πώωωωωω πωωω, κάποιος πέρασε χρόνο για να πληκτρολογήσει αυτό το κείμενο;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Εδω ρε υπαρχει κοσμος που καθεται και ψαχνει για να διαβασει οτι το εμβολιο εχει μεσα μικροσκοπικα 666 που κανει αδιαβροχο το δερμα στον αγιασμο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
"...He slowly unbuttons, maintaining intense eye contact as his soft chest hair and hard pecs come into focus. “I’m ready,” he says, confidently removing his shirt. He leans back and waits…"

ενταξει, κλάμα στο νετ με τον ανέμελο. στην επομενη λιστα θα πρεπει να βαλει μεσα και την evening standard και τους ταιμς. μονο με σκαι και σταρ δε γινεται δουλεια. λεφτα υπαρχουν ομως. δεν τον φοβαμαι..
ακολουθει το πετσόκομμα:


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Αυτο, μολις μπηκε υποψηφιο για το καλυτερο facepalm του 2021.

επειδη δεχτηκα το challenge...

Ας κερδισει ο καλυτερος.
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
συγκρινεται λελο μου το αραρατ με τον λοφο σκουζε?

GrimLeafyIriomotecat-max-1mb.gif
 
Top Bottom