What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563

ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΑΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΧΙΑ
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
-Δείξε μου πως ένα μέσο είναι σκουπίδι χωρίς να μου πεις πως είναι σκουπίδι.
-I got u fam:


FB_IMG_1630582533448.jpg
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
-Δείξε μου πως ένα μέσο είναι σκουπίδι χωρίς να μου πεις πως είναι σκουπίδι.
-I got u fam:


FB_IMG_1630582533448.jpg

Μπορεί να φαντάζει αστείο ή γελοίο σαν είδηση (άλλωστε έμεναν μόλις 4 χρόνια για να "μηδενίσει το κοντέρ" ο Μίκης), αλλά πόσο σίγουροι είμαστε ότι δεν επιδείνωσε την κατάστασή του; Εγώ, πάντως, είμαι 50-50.

Το πρόβλημα είναι ότι η κοινωνία μας έχει χωριστεί σε δύο στρατόπεδα, τους "εμβολιολάτρες" και τους "εμβολιομάχους", και αυτό είναι χειρότερο και από τον ιό τον ίδιο.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Θεωρω αδικο να πει καποιος οτι ο Λεβεντης ειναι κολοτουμπας

Δεν το θεωρώ καθόλου άδικο. Όχι επειδή δεν κατάφερε να φέρει την ανατροπή του κατεστημένου, αλλά επειδή δεν έκανε πράγματα που υπήρχαν στο πρόγραμμα του κόμματος, πράγματα για τα οποία γνωρίζω κόσμο που τον ψήφισε ακριβώς επειδή τα υποστήριζε, και για τα οποία υπεύθυνος ήταν αποκλειστικά και μόνο ο ίδιος.

Για να μην μιλάω αόριστα, εννοώ την αλλαγή των βουλευτών ανά εξάμηνο (και όχι χρόνια όπως αναφέρθηκε) και την άρνηση της κρατικής ενίσχυσης. Προσοχή, δεν έλεγε μόνο ότι θα ψηφίσει για την κατάργηση της, διατυμπάνιζε πως το δικό του κόμμα δεν θα την πάρει και ας τη δικαιούται. Ποιος φταίει που δεν τα έκανε αυτά, ο Μητσοτάκης και ο Βαρδινογιάννης; Κάπου εδώ μέσα είναι γραμμένα που το έλεγα πολύ πριν τις εκλογές με τις οποίες μπήκε στη Βουλή, ότι δεν γίνεται να τηρήσει τις συγκεκριμένες υποσχέσεις και πως δεν θα έπρεπε να τις δώσει ποτέ, και μου απαντούσαν ότι δεν ξέρω τι μου γίνεται, ο λόγος του Προέδρου είναι συμβόλαιο.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ναι ρε φιλαρακι, ηθικα εννοειται οτι εχεις δικαιο. Δεν ειμαι εντελως παλαβος.
Εγω ειπα οτι αυτος ο ανθρωπος, διασυρθηκε για αυτα που ελεγε, ενω ηταν σωστα. Δεν αναφερομαι στους αρκουδειδες. Βγηκε σωστος, ζησαμε την καταστροφη που ελεγε οτι θα μας οδηγησουν οι αρκουδειδες και δεν βγηκε καποιος να πει, ρε αυτος ελεγε αληθεια.
Συνεχισαν το δουλεμα. Με το ζορι μπηκε στην βουλη και τωρα λεμε, ΑΑΑΑ δεν εκανε αυτα που ειπε και ψηφισαμε Μητσοτακη, ενω μας προειδοποιουσε απο τον περασμενο αιωνα για δαυτους. Δεν ξερω αν βλεπεις την ειρωνια.
Η ερωτηση μου ειναι. Τι την εκανε την κρατικη ενισχυση;
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
ο λεβεντης δεν ηταν αυτος που εκανε τον λαγο σε διαφορα θεματα, πχ εκλαιγε λαιβ να κοπουν οι συνταξεις για να πεσουν οι μιζες να φανε οι κολλητοι θωρακιστει η αμυνα μας με τα φ-35?
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
ο λεβεντης δεν ηταν αυτος που εκανε τον λαγο σε διαφορα θεματα, πχ εκλαιγε λαιβ να κοπουν οι συνταξεις για να πεσουν οι μιζες να φανε οι κολλητοι θωρακιστει η αμυνα μας με τα φ-35?
Λίγο απίθανο να έχει τέτοιους κολλητούς ο Λεβέντης, είχε πει πάντως στην ψύχρα ότι θα προτιμούσε να κόψει συντάξεις για να πάρουμε τα αεροπλάνα για να μην μείνουμε πίσω από την Τουρκία, αν θυμάμαι καλά.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
και ποιος εκλαψε οταν πηραμε τα γαλλικα αεροπλανακια; ποιος θα τα πληρωσει; Οταν προκειται για την εθνικη ασφαλεια, κανενας δεν λεει τιποτα. Εαν συνορευαμε με το Λιχτεσταιν, το Βατικανο και την Ανδορρα, αυτο το σχολιο θα μας προκαλουσε μεγαλο εκνευρισμο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
σε τι χωρα ζουμε ρε φιλε!! 2 μικρες ειδησουλες της επικαιροτητας..
α, και καλο καλοκαιρι!


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
ερχεται και ο εμφυλιος με τους Ελληνες αυτοχθονες ιθαγενεις....
εμεις, το υπολοιπο του πληθυσμου, ειμαστε παλαια ιμπεριαλιστικα καταλοιπα και κατα-λιπα.
Που ηταν ολη αυτη η τρελα κρυμενη; ειχαμε τους pure blood τωρα εχουμε τους αυτοχθονες και βλεπω απο πισω να ερχονται οι Λαπιθες και οι Περραιβοι αλλα ολοι αυτοι θα γνωρισουν την συντριβη απο την επιστροφη των Πελασγων που ο ισκιος της ασπιδας τους θα κανει τους υπολοιπους να μαραθουν ωσαν το χορταρακι χωρις τον ηλιο.

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Το χαρτί εμένα μου θύμισε κάτι χειρόγραφες αποδείξεις που δίναν παλιά τα μπακάλικα. Αφού να δείτε που αν το γυρίσει από την άλλη θα έχει στάμπα από μορταδέλα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Αυτο πως σας ξεφυγε;
Mars Field

Αυτη η περιφερεια (της Αττικης) πρεπει να κανει λιγη διαιτα απο την γλουτενη επειδη η γλουτενη συγκολλαει τις νευρικες αποληξεις με αποτελεσμα ο εγκεφαλος να χανει την διαυγεια του και να μην μπορει να σκεφτει σωστα.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Πόσο στόκοι ρε φίλε, γραμματική μηδέν. Μόνο το νηπιαγωγείο τελείωσαν αυτοί που έφτιαξαν τις πινακίδες;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

και για καποιο αγνωστο λογο, μου προεκυψε μια σκεψη που δεν μου ζητησε κανείς, αλλά εγω την εξωτερικευω πάραυτα: μηπως σ αυτη την νεα era του σούπρεμα, το βρακι πανω απ το παντελονι θα ειναι λιγο πιο παρτό (διαβαζεται δυνατα, συρτα, με φωνη ψινακη)????

στηριζω ωστοσο. και θα θελα να κανει κι η μάρβε, ναυαρχε, τετοια τολμηρα βηματα. μην ειστε οπισθοδρομικοι και συντηρητικουληδες κυρ παντεληδες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Βαρανε οι διαφορες βιομηχανιες στα τικ των καιρων μας. Αντε και Hulk με σιλικονες.
Τωρα αυτο δεν παει να διαγραψει την εως τωρα πορεια του σουπερμανε;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925

Δεμενοιάζει αν θα το διαγράψετε, αλλά εγώ θα το γράψω: ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΪ ΚΑΙ ΤΑ ΓΚΕΪ! ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΩΣ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ;;; ΕΛΕΟΣ ΚΑΠΟΥ!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
υπάρχει κάτι ποιο φυσιολογικό από την αγάπη;

also
howdareyou.jpg
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Τα μποτ δεν είναι gender bender neutral όμως; Που είναι η αδελφική αλληλεγγύη;

:trollface:

Συμφωνώ πάντως ότι έχει καταντήσει μαλακία όλο αυτό. Σαν υποχρεωτικές διαφημίσεις του youtube.
Οι απανταχού Αμερικάνοι Λαζόπουλοι-αριστεροχίπστερς έχουν αναλάβει το ρόλο του γονέα-υποβολέα-δικηγόρου με το έτσι θέλω.
Ας κοιτάξουν την καμπούρα τους πριν υποδείξουν στους άλλους πως πρέπει να βλέπουμε τον κόσμο γύρω μας Όλοι οι καλοί χωράνε στον πλανήτη, ο αλληλοσεβασμός πρέπει να είναι αυτονόητος. Δε χρειάζομαι τον ψευτοδιδακτισμό του κάθε πουθενά αυτιστή και του μπάι (προτιμώ Κόμπρα Κάι) Σούπραboi, που ούτως ή άλλως ξέρουμε ότι στο 99% των περιπτώσεων η αποτύπωση τους στην οθόνη είναι πυροτέχνημα.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Πόσο μουσχάρια δηλαδή;
 
Top Bottom