What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,669
Διάβασα το νέο ρουφώντας μια γουλιά από την φρεντοεσπρεσάρα μου με μαύρη ζάχαρη, κουνώντας το κεφάλι (1/4 του tempo του φίλου του Σρε) για την κατάντια του Πλανήτη των Πιθήκων Ανθρώπων.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα ο Superman να γουστάρει και τα δυο φύλα.

Να σημειωθεί ότι δεν αλλάζουν καν την ιστορία, γιατί πρόκειται για τον γιο του Καλ-Ελ και όχι τον παλιό, τον σωστό, τον ορθόδοξο που ήταν στρειτ και μάσαγε κουμούνια για πασατέμπο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,122
245167516_10159568968536460_2805917420861922595_n.jpg
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,899

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δυσανασχετείτε!!!111!!! Κι ο Μπά(ρ)μπης δεν έχει ψυχή; Δεν έχει καρδιά να αγαπά; Γιατί τα ισοπεδώνετε όλα πια σε αυτό εδώ το φόρουμ; Είσθε ρατσισταί;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Καλά πάμε...

δυο λογια για αυτο
Ο 77χρονος κιθαρίστας κατέληξε λέγοντας «ελπίζω να μπορέσουμε να αναστήσουμε το 'μωρό' σε όλη του τη δόξα κάποια στιγμή στην πορεία».
πιστευω οτι εχουν σχεδια για συναυλιες μεχρι το 2045. Εγω νομιζα οτι σε αυτες τις ηλικιες, το στα @@ μου εχει γινει τροπος ζωης. Ποσα να ανεχτεις απο μια κοινωνια;

Περιμενω να δω και τον στρινγκο, κατω απο την μαγικη μπερτα του Dr Strange. Πουλαει πολυ το θεμα και περιμενω την στιγμη που καποιοι θα πουν οτι οι πωλησεις ειναι ρατσιστικες και τοτε θα γελασουμε.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,899
Περιμενω να δω και τον στρινγκο, κατω απο την μαγικη μπερτα του Dr Strange. Πουλαει πολυ το θεμα και περιμενω την στιγμη που καποιοι θα πουν οτι οι πωλησεις ειναι ρατσιστικες και τοτε θα γελασουμε.

Θα μοιράσουν δωρεάν στρινγκάκια στους πλεμπαίους και δεν θα ανοίξει ρουθούνι (ή οποιαδήποτε άλλη οπή... νομίζω).
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,899

ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΣΤΙΓΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ!!!111!!!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Πρεπει να παραδεχτω οτι ο λογος του ειναι πολυ straight. Απο αυτα που ειπε ανασυρθηκαν εικονες απο την μνημη μου. Πας να πιεις μια μπυρα και διπλα ματωνονται. Δεν εχω εμπειρια απο γκει μπαρ αλλα απο τεστοστερονη που βγαινει ακαυτη, πολλες.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,524
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Αν και ειναι για το flu, εδω ταιριαζει καλυτερα. Ειναι η αποδειξη οτι οσοι θελουν την "ελευθερια τους" διχως μασκες και εμβολιο θελουν να επιβαλλουν τα γουστα τους.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Και που να σφιξουν οι ζεστες, μια παλαιομοδιτικη εκφραση.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
Και που να σφιξουν οι ζεστες, μια παλαιομοδιτικη εκφραση.


και η τυπική Ελληνίδα μάνα "αστείο ήταν μωρέ, να παίξει ήθελε"...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239

Πως θα αυξηθουν οι πωλησεις αυτοκινητων για να τονωθει η αγορα; πως θα μαζεψουμε λεφτα απο σηματα και ασφαλειες;
Δωστε διπλωμα οδηγησης στα 12χρονα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
δεν νομίζω ότι θα αλλάξουν πολλά πράγματα, και οι ενήλικοι σαν 12χρονα οδηγούν.
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
179
Η οικογένεια του συγκεκριμένου με τη μούντζα έμενε (μένει?) στη γειτονιά που είναι το πατρικό μου στη Λάρισα. 16 αδέρφια (αν δεν εχω χάσει καμια γέννα) , 2 γονεις και 4 παππούδες ολοι μαζι σε ενα διαμέρισμα. Πρόκειται για ακραιφνείς παλαιοημερολογίτες με απόψεις για κάποια θέματα που μπροστά τους η μούντζα και ο αντιεμβολιασμός μοιάζουν πολύ light και normal.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,940
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, η κατάσταση που σκιαγραφείται στο παραπάνω post ή το θλιβερό correlation που υπαινίσσεται ο τίτλος του αναλόγως θλιβερού site.
 
Top Bottom