What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,284
Καρυωτάκης δια χειρός Μαραβέγια. Ντράπηκε και η ντροπή.


Γενικά αυτή η σειρά είναι σάτιρα στις real life περσόνες τους.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,515
Εδω βριζουμε το εξοδο του ΚΤΕΟ αλλα δεν καταλαβαινουμε ποσο σημαντικο μπορει να γινει.

Καλο ειναι να μην γινονται αυτα τα πραγματα. Θα επαιζε πολλα videogames.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,515
Ηρθα για λιγο DIY δραση και βρεθηκα στον παραδεισο. Το βιντεο που δειχνει τον τυπο να ρυμουλκει σκαφος με το ηλεκτρικο οχημα-αναπηρικο καροτσακι, πρεπει να γινει ταινια.

EDIT
Μου εσκασε το απογευμα μηνυμα, να μην βγω εξω γιατι θα γινει της κακομοιρας. Ανοιγω την πορτα, κοιταζω εξω. Ουτε ενα συννεφο. Ουτε λιγο αερακι. πριν 30 λεπτα. Κοιταζω εξω και δεν παιζει ουτε ενα συννεφακι.
Κλεινω πορτα, κοιταζω ενα βιντεο απο το λινκ του Σκοτεινου αρχοντα, δηλαδη ουτε δεκα λεπτα.
Εξω ξεκινησε να ριχνει καρεκλες, τραπεζια και τους σερβιτορους μαζι. Εκλεισα το παραθυρο γιατι νομιζα πως θα κουφαθω.
Καιρικο φαινομενο αμαξοστοιχια, δεν εχω ξαναδει. Τα συννεφα δεν ηρθαν, καποιος τα αφησε πανω απο το κεφαλια μας.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,488
Ηρθα για λιγο DIY δραση και βρεθηκα στον παραδεισο. Το βιντεο που δειχνει τον τυπο να ρυμουλκει σκαφος με το ηλεκτρικο οχημα-αναπηρικο καροτσακι, πρεπει να γινει ταινια.

EDIT
Μου εσκασε το απογευμα μηνυμα, να μην βγω εξω γιατι θα γινει της κακομοιρας. Ανοιγω την πορτα, κοιταζω εξω. Ουτε ενα συννεφο. Ουτε λιγο αερακι. πριν 30 λεπτα. Κοιταζω εξω και δεν παιζει ουτε ενα συννεφακι.
Κλεινω πορτα, κοιταζω ενα βιντεο απο το λινκ του Σκοτεινου αρχοντα, δηλαδη ουτε δεκα λεπτα.
Εξω ξεκινησε να ριχνει καρεκλες, τραπεζια και τους σερβιτορους μαζι. Εκλεισα το παραθυρο γιατι νομιζα πως θα κουφαθω.
Καιρικο φαινομενο αμαξοστοιχια, δεν εχω ξαναδει. Τα συννεφα δεν ηρθαν, καποιος τα αφησε πανω απο το κεφαλια μας.
τα μνμ αυτά έρχονται τόσο συχνά και just in case που σε λίγο θα έρχονται για σοβαρό λόγο και θα τα αγνοούμε...
μας έστειλαν την Παρασκευή στην περιοχή μου, ίσα που έριξε λίγη βροχούλα, στέγνωσε κιόλας.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,515
Γιατι η πολιτεια νοιαζεται για σενα, τον απλο πολιτη. Οχι για την ζωη σου, αλλα επειδη εδω κοντα παιζει λεωφορος που δεν εχει φρεατια. οχι οτι ειναι καλυτερα σε δρομους που εχουν φρεατια. Οταν βρεχει αλλαζω σημειο πωλησης ειδων καπνιστου και εχω ψηλο αυτοκινητο. Παιζει δρομος οπου εχω δει το νερο να φτανει στις πορτες φορτηγου και δεν μπορεις να πας πισω, μονο ευθεια. Αυτο στην κλασσικη βροχη. Χθες μπορει και να πιγηκαν 5-6 εκει και να μην τους εχουν παρει χαμπαρι.
Αν πνιγεις και το μαθει ο κοσμος, θα μεταμορφθεις απο απλο πολιτη σε πολιτικο κοστος. Μην παρεις και καμια αξια ως ανθρωπινη υπαρξη.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,678
Ηρθα για λιγο DIY δραση και βρεθηκα στον παραδεισο. Το βιντεο που δειχνει τον τυπο να ρυμουλκει σκαφος με το ηλεκτρικο οχημα-αναπηρικο καροτσακι, πρεπει να γινει ταινια.
Στο ίδιο κανάλι είδα το αναπηρικό καροτσάκι να τραβάει kai τροχόσπιτο. Πολυεργαλείο το καροτσάκι με τέτοια ροπή που έχει.

:ROFLMAO:
Κάπου δείχνει ένα ποντίκι που είχε περάσε μέσα στα πίσω φώτα. Όποτε άναβε το πίσω φως για τα φρένα, φαινόταν το ποντίκι που έκοβε βόλτες μέσα στο φανάρι.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,515
Οι acrapovic εξατμισεις, εδωσαν μια πινελια ποιοτητας, σε αυτο το οχημα που θα μπορουσε να ειναι το καλοκαιρινο οχημα του Mr Bean.
Καλο αλλα μικρο, σε συγκριση με το smart που φοραει μοτερ απο Huyabusa, Αγια μπουσα για καποιους, οχι για μενα.
Τα DIY ειναι πραγματικα challenge και τζογος για το αν θα χωσει κλωτσια στο νευρικο συστημα ή αν θα δεις κατι καλο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,515
Οταν ειπε οτι βρηκαν μια γατα και εναν σκυλο, νομιζα οτι αστειευοταν για τον σκυλο. Το ρακουν θα εφυγε πριν φτασουν στο συνεργειο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,515
Διαβασα ενα αρθρο το οποιο δεν θα το προσθεσω. Θα τα εξηγησω εγω και ισως καλυτερα απο το αρθρο.
Ολη η Αμερικη ειναι σε αυτο αρθρο. Ενα ζευγαρι δασκαλων ξεκινησε ονλιφανς επειδη οι μισθοι τους δεν εφταναν για να βαλουν φαγητο στο τραπεζι. Το μεγαλο τους ατοπημα ηταν οτι μια μερα, που το σχολειο ηταν κλειστο, γυρισαν ενα βιντεο σε αιθουσα σχολικη.
Ενω ειχαν σαν φιλτρο να μην μπορει κανενας να δει το υλικο απο την πολιτεια που διαμενουν, οι μαθητες του σχολειου τους ανακαλυψαν. Εννοειται οτι οι μαθητες των δασκαλων βρηκαν το υλικο και τους εδωσαν στεγνα.
Οι γονεις εκνευριστηκαν με τον δασκαλο και την δασκαλα, επειδη τα παιδια εκτεθικαν στο υλικο τους.
Ενας αλλος παραπονεθηκε αμερικανικα. Ειμαι φορολογουμενος και δεν πληρωνω αυτους τους ανθρωπους να γυριζουν τετοια πραγματα.
Αυτο το αρθρο δεν εχει ουτε εναν εξυπνο ανθρωπο.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,279
Κάποτε είχαμε έναν μαέστρο στην Φιλαρμονική του χωριού με απίστευτο μεράκι που πραγματικά μας έμαθε μουσική. Ο σύλλογος της φιλαρμονικής ομως ήταν φτωχός οπότε ο μαέστρος έπρεπε να δουλέψει σε κάποιο μπαρ νυχτα για να τα βγάλει πέρα, αλλά και να έχει χρόνο να αφιερώσει σε εμάς τους μαθητές του.
Οι γονείς θορυβηθηκαν που ο δάσκαλος των παιδιων δουλεύει σε ξενυχτάδικο και όχι μόνο του αφαίρεσαν τον πενιχρό μισθό του, αλλά ζήτησαν να φύγει και από την φιλαρμονική.
good guys

Για την ιστορία, επειδή του αξίζει να παρει όσα περισσότερα εύσημα γίνεται, ο μαέστρος μας τοτε ήταν ο Χρήστος Στόϊκος. Καλή του ώρα όπου κι αν είναι, άλλαξε τις ζωές πολλών παιδιών προς το καλύτερο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,515
Οι βλαχοαμερικανοι ειναι μια κατηγορια απο μονοι τους. Εννοειται οτι υπαρχουν πολλες ομοιοτητες αλλα ας μην τα βαζουμε ολα μεσα στο ιδιο σακι.

 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Eντάξει εμείς δεν το έχουμε εξελίξει τόσο πολύ την βλαχιά μας για να την κάνουμε άθλημα, περιοριζόμαστε στα πανηγύρια που είναι all around
 
Top Bottom