What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,676
Αχ, αυτός ο καλός enterpreneur δεν έκανε ποτέ risk assessment/management και σίγουρα δεν έχει καταστρώσει/γράψει ένα business continuity plan. Καταραμένη Ελλάδα, διδάσκεις τα παιδιά σου με τον πιο άσχημο τρόπο.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Γιατί τους αποκαλεί "guests"; Χάζεψε από τη ζέστη;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Αχ, αυτός ο καλός enterpreneur δεν έκανε ποτέ risk assessment/management και σίγουρα δεν έχει καταστρώσει/γράψει ένα business continuity plan. Καταραμένη Ελλάδα, διδάσκεις τα παιδιά σου με τον πιο άσχημο τρόπο.

Δεν είναι enterpreneur... ετεπρενέρης είναι.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,312

wtf ρε φίλε.......ιδίως ο τελευταίος του βίντεο είναι για πολλές μπάτσες.

Ερώτηση. Δουλεύεις σε κάνα συνεργείο αυτοκινήτων ?
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,682
Όχι δεν δουλεύω σε συνεργείο. Έχω όμως αρκετή πείρα σε επισκευές. Μαζί με τον πατέρα μου έχω κάνει ολική επισκευή σε αρκετούς κινητήρες, σασμάν, διαφορικά απο αυτοκίνητα, τρακτέρ,μηχανάκια, ψεκαστικά κτλ. Η αυλή του σπιτιού πάντα είχε ένα σαραβαλάκι απο συγγενείς κυρίως για επισκευή.
Τώρα δεν ασχολούμαι όπως παλιά αλλά όταν βλέπω κάτι τέτοια βίντεο μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι απο την αδιαφορία και την βλακεία.
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
η κοινοτητα δεν ενημερωνεται σωστα. τι μισοπεθαμενοι χαρντκοραδες ειστε σεις, που πρεπει εγω να σας ανοιγω τα ματια??

χτες κοιτωντας αφηρημενα σε μια σταση λεωφορειου, ειδα μια διαφημιση που μ εκαμε να γκουγκλαρω σχεδον άμεσα (σημερα το πρωι. εμεις οι γεροντες μετραμε αλλιως τον χρονο) και ειμαι σε κατασταση σοκ. θα το μοιραστω, γιατι σεαρινγκ ιζ κεαρινγκ, κανάγιες.
σε σποιλερ, γιατι ΔΕΝ σας συνιστω να το ανοιξετε. η φαση ειναι γκριντζ και ξεκαθαρα 🤢🤮🤮. και κυριως ΜΗΝ δειτε το βιντεο. προειδοποιησα. επειδη ξερω ομως οτι ειστε ΤΕΤΟΙΟΙ και θα το πατησετε το ρημαδι το πλέι, να πω οτι η αγαπημενη μου στιγμη ειναι στο 28 με 30 δευτερολεπτο.
ιντζόι.

ρεμαλακαμου, αληθεια τωρα? υπαρχει σαιτ neolaia.gr ?? ποιος διαβαζει τετοια πραματα???
ασχετο. προχωράμε.

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
η κοινοτητα δεν ενημερωνεται σωστα. τι μισοπεθαμενοι χαρντκοραδες ειστε σεις, που πρεπει εγω να σας ανοιγω τα ματια??

χτες κοιτωντας αφηρημενα σε μια σταση λεωφορειου, ειδα μια διαφημιση που μ εκαμε να γκουγκλαρω σχεδον άμεσα (σημερα το πρωι. εμεις οι γεροντες μετραμε αλλιως τον χρονο) και ειμαι σε κατασταση σοκ. θα το μοιραστω, γιατι σεαρινγκ ιζ κεαρινγκ, κανάγιες.
σε σποιλερ, γιατι ΔΕΝ σας συνιστω να το ανοιξετε. η φαση ειναι γκριντζ και ξεκαθαρα 🤢🤮🤮. και κυριως ΜΗΝ δειτε το βιντεο. προειδοποιησα. επειδη ξερω ομως οτι ειστε ΤΕΤΟΙΟΙ και θα το πατησετε το ρημαδι το πλέι, να πω οτι η αγαπημενη μου στιγμη ειναι στο 28 με 30 δευτερολεπτο.
ιντζόι.

ρεμαλακαμου, αληθεια τωρα? υπαρχει σαιτ neolaia.gr ?? ποιος διαβαζει τετοια πραματα???
ασχετο. προχωράμε.


Υπάρχει ακόμα το Old Spice; :Ρ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,519
η κοινοτητα δεν ενημερωνεται σωστα. τι μισοπεθαμενοι χαρντκοραδες ειστε σεις, που πρεπει εγω να σας ανοιγω τα ματια??

χτες κοιτωντας αφηρημενα σε μια σταση λεωφορειου, ειδα μια διαφημιση που μ εκαμε να γκουγκλαρω σχεδον άμεσα (σημερα το πρωι. εμεις οι γεροντες μετραμε αλλιως τον χρονο) και ειμαι σε κατασταση σοκ. θα το μοιραστω, γιατι σεαρινγκ ιζ κεαρινγκ, κανάγιες.
σε σποιλερ, γιατι ΔΕΝ σας συνιστω να το ανοιξετε. η φαση ειναι γκριντζ και ξεκαθαρα 🤢🤮🤮. και κυριως ΜΗΝ δειτε το βιντεο. προειδοποιησα. επειδη ξερω ομως οτι ειστε ΤΕΤΟΙΟΙ και θα το πατησετε το ρημαδι το πλέι, να πω οτι η αγαπημενη μου στιγμη ειναι στο 28 με 30 δευτερολεπτο.
ιντζόι.

ρεμαλακαμου, αληθεια τωρα? υπαρχει σαιτ neolaia.gr ?? ποιος διαβαζει τετοια πραματα???
ασχετο. προχωράμε.

μυρωδάτα προϊόντα; λολ το γύρισε στο φαγητό το old spice?
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Νομίζω οτι μαζί με το Φαρενάιτ βαστάνε Θερμοπύλες.

Πω ρε, Fahrenheit!!! Τι μου θύμισες τώρα!!! Τα πρώτα ραντεβού του μποτακίου πριν από 2,5 αιώνες περίπου... Τρομερό άρωμα!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,820
Κάπως έτσι σκεφτόταν να έφτιαχνε χοροράκι ο Ταραντίνο.
 
Top Bottom