What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
από όσο κατάλαβα πέρα από τους φίλους του σρεντερ κανένας από το rq. βέβαια behind the scenes δεν ξέρω αν έχει κανονιστεί πττ.

@shredder χτύπα και ένα unboxing να ζηλέψουμε ρε μπαγάσα.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Γιεπ! αν το εχεις με τη καμερα μαν ψησου να κανεις κανα unboxing! :D
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Για unboxing αν ειμαι μονο με τους φιλους μου αποκλειεται αν ομως ερθει εστω κει ενας απο το rageuit. τοτε ναι για να ζηλεψετε! Υπομονη 4 μερεςακομα και τοτε θα αποφαισουμε που και ποτε θα παμε να την παρω!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Τωρα που ανοιξαν επιτελους καφετεριες και εστιατορια πρεπει να οργανωσουμε μια μεγαλη συναντηση να το γιορτασουμε. Συμφωνειτε?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Κάνουμε κορονοπαρτυ στα Σέρρας πάντως όσα θες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Σορυ φιλαρακι αλλα εγω δεν παω πουθενα. Οι καιροι, ειδικα τωρα, ειναι πολυ επικινδυνοι. Μολις χθες εκανα self test γιατι πλησιασα στα 2 μετρα μολυσμενο ατομο που εδειχνε/ενοιωθε υγιεστατος. Επειδη τηρησα δυο μετρα αποσταση και το τεστ ηταν αρνητικο, δεν ηρεμησα.
θα μεινω μεσα οπως εως τωρα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Ti θα γινει φτασαμε τελη 2021 και ακομα δεν εχουμε συναντηθει φετος! Τι λετε να κανονισουμε απο βδομαδα?

δεν μπορεσα να αντισταθω, σορυ.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Οταν ειδα νεο ποστ στο θεμα, σκεφτηκα οτι ειναι ο σρεντερ. Θα πηγαινε σε καποιο εμπορικο με τους φιλους του και θα ηθελε να περασει καποιος για να τους κερασει τις κοακολες. Ισως ο περαστικος να εφερνε και καποια ξανθια μαζι του.
Ετσι γινονται οι γιορτες, με απλα συστατικα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
μαρκ ον καλενταρ
 
Top Bottom