What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Λοιπον προτεινω να κανονισουμε για Παρασκευη 19 Σεπτεμβριου το απογευμα κατα τις 7 η Σαββατο πρωι συναντηση για να παμε σε καποιο μαγαζι του θειου Σκρουτζ να παρω την RTX 3080. Και εμτα παμε για καφε η φαγητο. Το σε ποια περιοχη θα γινει ση συναντηση εξαρταται απο ποιο μαγαζι θα παμε για να παρψ την καρτα. Συμφωνειτε?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Άμα βγει η rtx σε giveaway έρχομαι. Αν όχι είναι πολλά τα έξοδα μετακίνησης για ένα καφέ
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Λοιπον προτεινω να κανονισουμε για Παρασκευη 19 Σεπτεμβριου το απογευμα κατα τις 7 η Σαββατο πρωι συναντηση για να παμε σε καποιο μαγαζι του θειου Σκρουτζ να παρω την RTX 3080. Και εμτα παμε για καφε η φαγητο. Το σε ποια περιοχη θα γινει ση συναντηση εξαρταται απο ποιο μαγαζι θα παμε για να παρψ την καρτα. Συμφωνειτε?
Κρίμα που δεν είμαι Αθήνα ρε σρεντερ. Πολύ ωραία η σκέψη σου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
εμενα με ψηνει να τραβηχτω με δικα μου εξοδα για να μου δειξεις τι αγορασες, αλλα εχω να παω σε μαθημα heavy metal yoga.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ε άμα δώσεις τόσα λεφτά για κάρτα θα ήταν μικρό εκ μέρους σου να μην μας κεράσεις ένα ποτάκι ή κι ένα καφεδάκι. Ή και πίτσα μήπως βρούμε τις χελώνες να ρίξουμε καμιά φαπα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Aν γινει οπως το λεει ο chrono, εγω θελω 3 πιτογυρα και μια σοκολατα. Η πιτσα καταστρεφει το στομαχι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
κολλησατε με την πιτσα ε? το ελεγε και ο Μπουκοφσκι που ειναι η μοναδικη αληθεια στον ψευτη τον ντουνια.
Πρεπει απλα να ξεφτορτωθουμε ολους αυτους τους φτωχους ανθρωπους που τρωνε πιτσα και πηγαινουν σε αγωνες μπειζμπολ *βλεπουν μπαλα*.
* Κουνελισια ποιητικη πινελια.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ο Μπουκόφσκι δεν πρέπει να έφαγε ποτέ καλή πίτσα στη ζωή του.

Σε ένα διαφορετικό timeline ίσως κατάφερνε να βγει για πίτσα με τον Σρέ και τους φίλους του, ώστε να αναθεωρήσει.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Random πιτσοπόστ, για να διαρρεύσει η πίτσα παντού.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
αντε μωρε με το ζυμοψωμοτυρι.


Ας το παρουμε και στατιστικα. τιτλοι με αποτυχημενες πιτσες στο youtube και με αποτυχημενο γυρο. ε; ε; ε; ε;
 
Top Bottom