What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Flash Mini-Meetings

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,873
Αν μαζέψω αρκετές καρδούλες και λαηκς, ίσως σκάσω και εγώ.
Αν σκασει ο τονης και ευθυγραμμιστει η ουτως η αλλως προγραμματισμενη μου ανοδος του Απριλη ισως σας παρακολουθω με κυαλια απο το διπλανο τραπεζι
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,277
Αν γίνει αυτό, τότες θέλω και παρουσία ccwr για MORTAL KOMBAT.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,873
Αν περιορισει τις κουβεντες του στα της μουσικης με μενα, δε θα εχουμε κανενα προβλημα 🤣
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Θα ερθω με την γκομενα που περιμενει @shredder να τον παρει τηλεφωνο. Θα του πει οτι εχει εξεταστικη.
Μια μικρη-μεγαλη ιστορια που εχει σχεση με την τελευταια συναντηση.

Οταν ημουν στην Αφρικη, ειχα γνωρισει πολλους ανθρωπους που εγιναν φιλοι και γνωστοι. Οι περισσοτεροι πεθαναν, στην κυριολεξια. Εγω εφυγα μισοπεθαμενος και σπασμενος. Αποδειχτηκα δυνατοτερος.
Ηρθα στην Ελλαδα και μου ειχε απομεινει το 1/3 απο αυτο που ημουν. Μολις ηρθα βγηκε αποφαση για το ανταμωμα των RQ.
Αν και ημουν σε φαση, κανω δεκα βηματα και μου ερχεται λιποθυμια, αποφασισα να φερω τον σκελετο μου. Μονο νερο μπορουσα να πιω και αυτο νομιζα οτι δεν παει στο στομαχι μου αλλα καπου που δεν εχω σωθικα.
@Borracho Θα παμε στην Κυψελη.
Κουνελος. Φιλε, γινεται να το κανουμε καπου αλλου; παιζει θεμα με πολυ επικινδυνη γυναικα.

Καλα, αυτος νομιζε οτι κανω πλακα αλλα επαιζε κινδυνος Α. να μπει η τρελη με το αυτοκινητο μεσα στο μαγαζι και κινδυνος Β. να ερθει απο πισω μου και να μου χωσει λεπιδι στην σφαγιτιδα.

Τελικα εφαγα Κυψελη στην μαπα και που; λιγο πιο περα απο το σπιτι της γυναικας που δεν επρεπε να δω. Νομιζα οτι θα με κερασει τσιπουρο αυτος που εχει το μαγαζι.
@Northlander Πιες λιγο ουισκι που εφερα
Κουνελος. Δεν μπορω ρε μαν, θα το μετανοιωσω. Επεμενε με ευγενεια. λιγο ρε συ, ενα νυχακι. Κοντεψα να διπλωσω.
Αυτοι εδω εχουν βαλθει να με καταστρεψουν.

Τωρα ειμαι κομπλε, απο τα 60 κιλα τωρα παιζω στα 82-85. Αυτο που θα ζητησω δεν ειναι χαβαλες.
ΕΑΝ γινει συναντηση και ΕΑΝ με παιρνει θα ερθω αλλα...
Οχι Κυψελη (ειδικα εκει), Νεα Κηφισια, Δεξαμενη (Λυκαβηττος), Ν. Σμυρνη. επ' ουδενι Χαλανδρι (νοφακινγκγουει), Ν. Κοσμο.
Χλωμο να γινει προς τα εκει αλλα οχι Βουλιαγμενη. Οχι Βικτωρια και οχι Περιστερι.
Κορυδαλλος κ' Νικαια, συζητησιμο.
Και με αλλες πολεις δεν εχω θεμα πλην Θεσσαλονικης, Βολου, Πατρας και Καλαματας. Παιζουν και κρατη αλλα δεν ειναι επι του παροντος πχ Ζαμπια-Τσιπατα εκει ειναι η γυναικα μου.


tl;dr κανονιστε εσεις και θα δω πως θα κινηθω.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Μου φαίνεται πως μόλις αναβαθμίστηκε το μίνι σε μέιτζορ μήτινγκ, αλλά μάλλον δεν θα τα βρούμε στην τοποθεσία/πόλη.

Μήπως να μας καλέσει όλους ο @nitro912gr στο Αίγιο για μονοήμερη; Να μας κεράσει και κάνα μακαρόνι από το stash του; :Ρ
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,873
Αμα ειναι εκτος πρωτευουσας να γινει ειτε στην Πατρα, ειτε Ρεθυμνο ειτε Ξανθη για να δεθει με το καρναβαλι
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Αμα ειναι εκτος πρωτευουσας να γινει ειτε στην Πατρα, ειτε Ρεθυμνο ειτε Ξανθη για να δεθει με το καρναβαλι

Δηλαδή τι θες να μας πεις, Νοορσξυλιαναπείς; Ότι η Κοινότης του Ρεηκουί είναι για τα καρναβάλια; Αυτό θες να μας πεις;;; :giankos:
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,873
Ρε φιλε, ειπαμε οχι Πατρα.
Σκουζατε μι, γραφεις φοβερα, αλλα αναγκαζομαι να σκιμαρω τα κειμενα σου και μου ξεφυγε
Τωρα που ανεφερες την Κρητη, οχι Χανια.
Σιγουρα οχι Χανια καθως δε νιωθω ομορφα να σφαξω τα οζα για να σας ταισω, ειμαι κακος οικοδεσποτης. Ασχετα που, τα Χανια τον απριλη ειναι ονειρο

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Γιατί τέτοια οργή για τα Χανιά ωρέ Λέλο; Έχει φτάσει κι εκεί η χάρη σου;
Πρωτα να ζητησω συγνωμη απο τον @Norshgaath. Μιλησε ο συναισθηματισμος. Μαρτιο-Απριλιο, ειναι καταπληκτικο μερος για να βρεθει καποιος.
Με φιλοξενουσαν δυο γυναικες και μετα εφυγα ξημερωματα για να προλαβω το καραβι για Πειραια. Το προλαβα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Με φιλοξενουσαν δυο γυναικες και μετα εφυγα ξημερωματα για να προλαβω το καραβι για Πειραια. Το προλαβα.

Τι είναι αυτό τώρα; Μια πρόταση μόνο; Έτσι θα μας αφήσεις; Περιμένω σεντονάκι (ή έστω μαξιλαροθήκη).
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
τι Πάτρα και καρναβάλια ρε μλκς; είμαστε εμείς για καρναβάλια; να μας πεθάνετε θέλετε; :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Τι είναι αυτό τώρα; Μια πρόταση μόνο; Έτσι θα μας αφήσεις; Περιμένω σεντονάκι (ή έστω μαξιλαροθήκη).
δυο γυναικες, η μια κομμουνιστρια που αποφασισε οτι πρεπει να επιταχθω, Ουκρανια φαση. Αδιστακτη και με απειλες, σοβαρα. Δεν μπορω να πω αλλα.
Η αλλη ηταν No Flight Zone για το πουλακι μου.
 
Top Bottom