What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Aγαλμα στους μπαρμπα Λινο και στον μπαρμπα Βουκιτσ που διδαξαν παλι μπαλα πρεπει να κανουν οι παραγοντες του ΠΑΟΚ,γιατι οταν εχεις τετοιες αλλαγες νιωθεις σιγουρια.Αυτος ο Αθανασιαδης σε πρωτο χρονο ποτε να κανει γκολ?
Ειδε ολος ο κοσμος οτι αυτος ο Βουκιτσ τρυπωνει μεσα στην αμυνα και δεν κατι περιπτερακι ομως παιζαμε μικροι στις αλανες.
 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Αλλους 22 βαθμους για την σωτηρια.Για το σημερινο αγωνα εχω να πω οτι ο Ατζαγκουν ξερει μπαλα το αγορι,πολυ μπαλα και μακαρι ο ΠΑΟ να τον κρατησει χρονια και να εξελιξει και αλλο και μπορει να φτασει να λεμε για εναν καινουργιο Μπορελη.Μαρινακης το παιδι θα παιξει μπαλα καποια μερα στο εξωτερικο,Πρανιτσ εχει πολλα ακομα να δωσει και μπορει να γινει καλυτερος,Μπεργκ τυφλα να εχει ο Τοτσε καλυτερος του Κωνσταντινου δεν ειναι αλλα οταν τον εβλεπα στο γηπεδο πηγαινε πανω κατω και στην θεση του ηταν λιγες φορες,παντως το ενστικο του κυνηγου δεν το εχει.Ο Αλγερινος μεγαλη απογοητευση μονο στο ενα δυο εκανε κατι σωστο,απο μεταβιβαση της μπαλας λιγα πραγματα.Ζεκα κανει για οτι αλλο εκτος απο αρχηγος,εδωσε μαχες αλλα παλι μετριος.Ο Νανο πρεπει να του μαθουν να κανει σεντρες,γιατι ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΒΥΝΤΡΑ απο τις 10 που εκανε 2 εβρισκαν στοχο,εδω μιλαμε οτι ολες οι σεντρες στο γαμο του καραγκιοζη πηγαιναν.Γενικα στο ΠΑΟ πρεπει να δουλεψουν τις σεντρες.

Το καθηκον με καλει.BYE!!!!!!!!!!!!!!!
 

grmadness

Death Knight
Approval of the Admiral
Joined
Apr 3, 2013
Messages
4,952
Τα νέα της Γ' Εθνικιάς.

<span class="bbcode_spoiler">AEKAΡΑ ΑΕΚΑΡΑ ΑΕΚΑΡΑ</span>

Αυτός ο Ράμα θα αφήσει εποχή, να μου το θυμηθείτε. Και ο Βαγγελάκης ο Πλατέλλας φωτιά και λαύρα το παλικάρι. Πείτε με τρελό, αλλά η Φραπαιά ουσία του εγκεφάλου μου λέει πως η ΑΕΚ πάει για τρία πρωταθλήματα κολλητά. Ανάκογλου σούπερ, Κορδέρο κεντάει σε αυτό το πρωτάθλημα (τονίζω το "σε αυτό" ),Τσουμάγκας όπως πρέπει, Ντακόλ οκ. Γεωργέας, έ, 'ντάξ', δεν έχει αλλάξει και τίποτα, μόνο η ηλικία του...

EDIT

Γκόλ στο 59 ο Πλατέλλας (2-0 στο ντέρμπι με την Θύελλα Ραφήνας) :trollface:
2-1 στο 74 (Ραμπαβίλας)
 

theonirvana

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,230


Grmadness wrote:
<span class="bbcode_spoiler">AEKAΡΑ ΑΕΚΑΡΑ ΑΕΚΑΡΑ</span>

Αυτός ο Ράμα θα αφήσει εποχή, να μου το θυμηθείτε. Και ο Βαγγελάκης ο Πλατέλλας φωτιά και λαύρα το παλικάρι. Πείτε με τρελό, αλλά η Φραπαιά ουσία του εγκεφάλου μου λέει πως η ΑΕΚ πάει για τρία πρωταθλήματα κολλητά. Ανάκογλου σούπερ, Κορδέρο κεντάει σε αυτό το πρωτάθλημα (τονίζω το "σε αυτό" ),Τσουμάγκας όπως πρέπει, Ντακόλ οκ. Γεωργέας, έ, 'ντάξ', δεν έχει αλλάξει και τίποτα, μόνο η ηλικία του...</blockquote>
καλα μην νομιζεις οτι θα παιζουν ετσι και στην πρωτη κατηγορια.στην 3η εθνικη με αυτους τους αντιπαλους ολοι παικταραδες φαινονται :spiteful: :spiteful:

 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Ισοπαλια ο Αστερας Μαγουλας 1-1 με την Παναχαικη στην Πατρα που θα μπορουσε να παρει και το διπλο εαν ο Εβερετ δεν επαιρνε την κοκκινη καρτα.Καλο ξεκινημα για την ομαδα,να δουμε εαν η συνεχεια θα ειναι αναλογη.
Manchester United αυτο δεν ειναι αμυνα ΕΙΝΑΙ ΑΕΡΑΜΥΝΑ.Δεν βλεπω το Μογιες να βγαζει την χρονια και πιθανολογω επιστροφη του Τσιχλα.Το πρωταθλημα τελος για φετος,6 παιχνιδια 3 ηττες απλα δεν πας πουθενα,αντε το πολυ να κανουμε πορεια στο κυπελλο και στο champion League.
 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991


Grmadness wrote:
Τα νέα της Γ' Εθνικιάς.

<span class="bbcode_spoiler">AEKAΡΑ ΑΕΚΑΡΑ ΑΕΚΑΡΑ</span>

Αυτός ο Ράμα θα αφήσει εποχή, να μου το θυμηθείτε. Και ο Βαγγελάκης ο Πλατέλλας φωτιά και λαύρα το παλικάρι. Πείτε με τρελό, αλλά η Φραπαιά ουσία του εγκεφάλου μου λέει πως η ΑΕΚ πάει για τρία πρωταθλήματα κολλητά. Ανάκογλου σούπερ, Κορδέρο κεντάει σε αυτό το πρωτάθλημα (τονίζω το "σε αυτό" ),Τσουμάγκας όπως πρέπει, Ντακόλ οκ. Γεωργέας, έ, 'ντάξ', δεν έχει αλλάξει και τίποτα, μόνο η ηλικία του...

EDIT

Γκόλ στο 59 ο Πλατέλλας (2-0 στο ντέρμπι με την Θύελλα Ραφήνας) :trollface:
2-1 στο 74 (Ραμπαβίλας)</blockquote>

Βασικά εμένα δε μου άρεσε ότι είδα σήμερα. Ο Ανάκογλου ακόμα πέφτει. Σε κάθε ακούμπημα έπεφτε 3 μέτρα πιο κει. Ο Τσουμάγκας 2 μέρες να βαρέι σέντρες κεφάλι δε θα βρει, καμιά σχέση με τον Τσουμάγκα της Α'. Ευτυχώς ο τερματοτύφλακας της Θύελλας έκανε έξοδο αλά Κοστάνσο και βάλαμε το γκολ. Να 'ναι καλά και ο Ρόβας με την μπαλιά που έβγαλε στον αντίπαλο και φάγαμε το γκολ ! Το παιδί πρέπει να είχε το μυαλό του στο playstation. Ευτυχώς δεν έπαιζε και στο πρώτο ματς... ΠΛατέλλας,Γεωργέας, Ράμα, Κορδέρο, άντε και Σταθάκης...

Και υποτίθεται είναι και πάιχτες Α' και Β΄ κατηγορίας. Με αυτήν την ομάδα στη Β' 3 γκολ θα τρώγαμε. Εγώ ήθελα να φάμε και δεύτερο γκολ, μπας και ξεφουσκώσει το μυαλό τους λίγο. Πού θα πάει όμως...

Μεγάλο κρίμα για τους φιλάθλους μας, που πάνε γήπεδο και αν έμπαιναν να παίξουν αυτοί θα έδιναν και την ψυχή τους, ενώ οι πριμαντόνες οι δικές μας βαριούνται...

 

grmadness

Death Knight
Approval of the Admiral
Joined
Apr 3, 2013
Messages
4,952


Alucard wrote:
Βασικά εμένα δε μου άρεσε ότι είδα σήμερα. Ο Ανάκογλου ακόμα πέφτει. Σε κάθε ακούμπημα έπεφτε 3 μέτρα πιο κει. Ο Τσουμάγκας 2 μέρες να βαρέι σέντρες κεφάλι δε θα βρει, καμιά σχέση με τον Τσουμάγκα της Α'. Ευτυχώς ο τερματοτύφλακας της Θύελλας έκανε έξοδο αλά Κοστάνσο και βάλαμε το γκολ. Να 'ναι καλά και ο Ρόβας με την μπαλιά που έβγαλε στον αντίπαλο και φάγαμε το γκολ ! Το παιδί πρέπει να είχε το μυαλό του στο playstation. Ευτυχώς δεν έπαιζε και στο πρώτο ματς... ΠΛατέλλας,Γεωργέας, Ράμα, Κορδέρο, άντε και Σταθάκης...

Και υποτίθεται είναι και πάιχτες Α' και Β΄ κατηγορίας. Με αυτήν την ομάδα στη Β' 3 γκολ θα τρώγαμε. Εγώ ήθελα να φάμε και δεύτερο γκολ, μπας και ξεφουσκώσει το μυαλό τους λίγο. Πού θα πάει όμως...

Μεγάλο κρίμα για τους φιλάθλους μας, που πάνε γήπεδο και αν έμπαιναν να παίξουν αυτοί θα έδιναν και την ψυχή τους, ενώ οι πριμαντόνες οι δικές μας βαριούνται...</blockquote>

Για αυτά φταίει η άλλη πριμαντόνα, ο Δέλλας.

 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Ίσως να έχεις δίκιο. Το είχε πει και ο χάνιμπαλ, αλλά είχα πει ότι είναι νωρίς. Ακόμα πιστεύω ότι είναι νωρίς και, θες για συναισθηματικούς/οπαδικούς λόγους, θα ήθελα να μη φταίει ο Δέλλας. Να φτιάξουμε ένα προπονητή από τα σπλάχνα μας και να τον έχουμε για χρόνια να το γουστάρουμε !
Αλλά μάλλον είναι όνειρο τρελό, όνειρο απατηλό...
 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Καποιος με φωναξε?Ο Δελλας εαν δεν παρουσιασει ενα συνολο σωστο στο τομεα της αποτελεσματικοτητας στο τελειωμα τον φασεων θα εχει μουρμουρα απο την εξεδρα γιατι το λεω μια ακομα φορα οτι σε αυτον τον ομιλο θα περασει by pass αλλα ετσι στην Β κατηγορια θα εχει δυσκολιες.Στον πεμπτο ομιλο ηρθε η Μυκονος στην Ελευσινα και τις πεταξαμε 4 γκολ.
Τωρα για τον ΠΑΟ 19 βαθμοι μεχρι την σωτηρια μας και μετα την σημερινη εμφανιση μην σας μπαινουν ιδεες για Ευρωπη και τιποτα αλλο γιατι στον επομενο αγωνα με τον ΠΑΟΚ ολα ειναι ανοικτα και οι πιθανοτητες υπερ του ΠΑΟΚ.
 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Κατι που δεν εγραψα χθες,βλεποντας τον Φιγκεροα μεσα απο το γηπεδο(κατοχος διαρκεις) και οχι απο την τηλεοραση γιατι η τηλεοραση δεν μπορει να σου δωσει να δεις την κινηση στο ελευθερο χωρο,ο ανθρωπος κανει κινησης περιφερειακου επιθετικου που εχει την δυνατοτητα να μπουκαρει στην περιοχη και να κανει φασεις.Η δυναμη πυρος του Μπεργκ ειναι μεσα στην περιοχη και το γκολ του ηταν δειγμα καλου επιθετικου με αισθηση του χωρου(Μαντζιος-Πετροπουλος-Τοτσε τρεις παικτες που ποτε δεν μπορεσε ο ΠΑΟ να παρει το 100% λογω συστηματος,μονο ο Κωνσταντινου το καταφερε που ολοι επαιζαν για αυτον ο πως και στομ Ηρακλη).
Τσιωλης τελος απο τον Αστερα και πιστευω οτι ο επομενος σταθμος του ειναι ο Αρης

Tsok για εσενα με αγαπη,Αγγελος+ΠΑΟΚ=L.F.E

http://www.onsports.gr/Podosfairo/Super-League/item/347359-Anastasiadis-Symperifora-gia-klotsies-o-Katse

Αγγελος Αναστασιαδης ενας προπονητης που αγαπηθηκε απο τον λαο του ΠΑΟ με τον ιδιο τροπο που αγαπηθηκε και ο αημνηστος Κυραστας.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Μεγάλος, τεράστιος Άγγελος!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pt2eOBfm_bU

Ο Χριστός και η Παναγιά μαζί σας...
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
τι ν αυτο ρε παιδια? δραματποιημενο ντοκιμαντερ? δουλευομαστε τωρα? ειναι δυνατον Ο αγγελος ν αφησει καμερα μεσα πριν τοσο σπουδαιο αγωνα?
και βεβαια οι υποψιες του μπαρμπα μπρους επαληθευτηκαν μολις ειδε τα στιγμιοτυπα. ο βρυζας κουρεμενος στρατιωτικα, ενω στην "ομιλια" ηταν χαιτάς τρελλός...
αισχοοοοοοοοοοοοοος!!!!!! μπουουουουου! τα λεφτα μας πισω ρε.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
καλα αυτές οι συνεχείς αναφορές του Αναστασιάδη στον Θεό και την Παναγία τον κάνανε πολύ κουραστικό... φήμες απο την χρυσή εποχή του κώστα γκόντζου λένε οτι περνούσε τα κολληματά του στα αποδυτήρια (δεν τα πήγαινε καλα με μουσουλμάνους κτλ, ήθελε νηστεία την σαρακοστή...) με αρνητικές συνέπειες συνήθως...
 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Kωστας Γκοντζος το αγαπημενο του fight club,η αγνη παναθηναικη φωνη.

http://www.youtube.com/watch?v=GePekmz1vso&hd=1
 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Na ο λογος που η Manchester United φετος εχει γινει πανυγηρι.Ο Μογιες εχει χασει καθε ελεγχο στα αποδυτηρια αλλα και στους παικτες του.

http://www.onsports.gr/Podosfairo/Eyrwph/Agglia/item/347625-Zaha-Den-koimamai-me-tin-kori-toy-Mogies-photos-video

Οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
:worship: :worship:

<span style="font-size:6">ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΜΕ</span>

http://www.youtube.com/watch?v=0HhA2OQaLt8
 

grmadness

Death Knight
Approval of the Admiral
Joined
Apr 3, 2013
Messages
4,952
Ρε τον Γαυρουά τι έκανε σήμερα (βασικά, ο Μήτρογλας)

Πάμε να δούμε λοιπόν τα στατιστικά του ΤΡΟλυμπιακού.
5 τελικές, 3 τεμάχια.
3 αμυντικοί με κάρτα από τα πρώτα λεπτά (και δεν το εκμεταλλεύτηκε η Άντερλεχτ)
Ανύπαρκτο passing game (3 πάσες δεν μπορούσαν να αλλάξουν, ασυγχώρητο σε αυτό το επίπεδο)
Μέχρι να γίνει το 0-3, έλεγα πως έπρεπε να είναι 5-0. Μετά (και λογικά), σκάσανε οι Αντερλέχτιοι.
Μαγική εικόνα, και εύχομαι ο Μίτσελ να αλλάξει πολλά πράγματα, διότι φίλε μου αναγνώστη, δεν πιστεύω να σε ικανοποίησε αυτό που είδες σήμερα (εχτός από το σκόρι, βεβαίως βεβαίως)
Ο Ρομπέρτο το έχει, ωραίος. 2 σούπερ επεμβάσεις (μπέναλντι, τέτ α τέτ) και έσπασε και αυτός την ψυχολογία του Σουάρεζ και του Μπρούνο.
 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Αυτοι πρεπει να μην ειχαν βαλει γκολ για πολλους αγωνες και πρεπει οι ανθρωποι να ειχαν απελπιστει.
ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΞΑΝΑ,στο live!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Όσο άτυχος ήταν με την παρί τόσο τυχερός ήταν ο γαυρουά σήμερα, μεγάλο διπλό πάντως
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Το πέμπτο στα πόσα χρόνια τσου λου...
 
Top Bottom