What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,648

Δεν τον περίμενα αυτόν τον άσσο, η αλήθεια είναι.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,529
Πεθανε και ο Αλεφαντος, ποσο γκαντεμια πια;
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,538
Ο Ολυμπιακός φέτος θυμίζει κάτι κακομαθημένα που σπάνε κάποιο παιχνίδι που έχουν, βάζουν τα κλάμματα και τους λέει ο μπαμπάς μην κλαις θα σού πάρω άλλο (προπονητή και παίχτες).
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
609
Ο Καρμπονάρας θα βγάλει Οκτώβριο στο λιμάνι ή μπα;;
Έπρεπε να το παίξω στοίχημα αν και η απόδοση θα ήταν μικρή :p
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
ομολογω οτι στα χασομερια του αγωνος ειχα διχαστει.
προς στιγμην υποστηριξα οσφπ, σκεφτομενος οτι με χι ισως ο καρμποναρας γλυτωσει την απολυση, πραγμα που σημαινει οτι θα εμενε στην διακοπη κι οταν νομοτελειακα θα τον εδιωχναν, ωσπου να βρουν καινουριο και να τους κανει ομαδα θα ειχε πεταξει το πουλακι.

μετα συνηλθα και ξαναγινα το ορκ που ολοι αγαπαμε, και πανηγυρισα (συγκρατημενα) την νικη του αρεως.

ασε που απ οτι διαβασα μετα, θα τον εδιωχναν λεει οχι αν ερχοταν χι, αλλά ακομα κι αν νικουσε ο οσφπ.

ο ερμος ηταν και γκαντεμης. χτες απ ολα τα ματς που ηταν στον παγκο, ο οσφπ εκαμε την καλυτερη ή εστω λιγοτερο κακη εμφανιση. αλλά αυτα εχει το ποδοσφαιρο, αγαπημενε κορμπαλάν ή οπως αλλιως σε λενε.


εντιτ: αδιανοητη η πασα του κορεατη. προκειται ξεκαθαρα για την καλυτερη φετινη μεταγραφη τους.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,539
ομολογω οτι στα χασομερια του αγωνος ειχα διχαστει.
προς στιγμην υποστηριξα οσφπ, σκεφτομενος οτι με χι ισως ο καρμποναρας γλυτωσει την απολυση, πραγμα που σημαινει οτι θα εμενε στην διακοπη κι οταν νομοτελειακα θα τον εδιωχναν, ωσπου να βρουν καινουριο και να τους κανει ομαδα θα ειχε πεταξει το πουλακι.

μετα συνηλθα και ξαναγινα το ορκ που ολοι αγαπαμε, και πανηγυρισα (συγκρατημενα) την νικη του αρεως.

ασε που απ οτι διαβασα μετα, θα τον εδιωχναν λεει οχι αν ερχοταν χι, αλλά ακομα κι αν νικουσε ο οσφπ.

ο ερμος ηταν και γκαντεμης. χτες απ ολα τα ματς που ηταν στον παγκο, ο οσφπ εκαμε την καλυτερη ή εστω λιγοτερο κακη εμφανιση. αλλά αυτα εχει το ποδοσφαιρο, αγαπημενε κορμπαλάν ή οπως αλλιως σε λενε.


εντιτ: αδιανοητη η πασα του κορεατη. προκειται ξεκαθαρα για την καλυτερη φετινη μεταγραφη τους.
Έδειξαν χθες ότι υπάρχει ζωή. Για να γίνει κανονική όμως ομάδα και να μάθουν ο ένας τον άλλον... μετά το μουντιάλ. Η σαιζόν φέτος είναι χαμένη

Το γκολ ήταν ποίημα. Ο Κορεάτης δουλεύει καλύτερα στο κέντρο.

Ο Καρμπονάρ ή όπως αλλιώς τον λέγανε, ήταν έναν μήνα στην ομάδα και δεν έδειξε απολύτως τίποτα,
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
νταμπλποστ, γιατι ειναι σημαντικο.

αυτο το ειδατε??


μιλαμε οτι θα ηταν ο χαβαλες της χρονιας, αν δεν ηταν τοσο τρομακτικο και γελοίο συνάμα.
που αποδεικνυεται, επισημως, με εξωδικο, οτι ο μεγαλομετοχος της παε ολυμπιακος οχι μονο διαβαζει τα διαφορα αρθρα και στελνει εξωδικα οταν δεν του αρεσουν (διαβασα το υπεροχο κειμενο. δεν διαψευδει οσα εγιναν, απλά λεει οτι ο δημοσιογραφος δεν ηταν παρων, αρα γιατι τα γραφει? 🙄🤔), αλλά και τα σχόλια απο κατω.
και εγκαλει καποιον "παραγκοπορθητή" δημοσιευοντας ολοκληρο το ποστ του που ειναι κολαφος για τον ιδιο...

τρικυμια εν κρανιω. δεν εχει δικηγορους ο κος μεγαλομετοχος (ειμαστε τωρα για να γραφουμε ονοματα?? δεν ειμαστε. ασε που ΠΡΟΦΑΝΩΣ διαβαζει και rq....) να του πουν οτι δεν επικαλεισαι σε εξωδικα ανωνυμους ουσιαστικα χρηστες? εκτος αν με καποιον τροπο εχει τα στοιχεια του ας πουμε (κατι σαν "νομιμη" επισυνδεση, μμμμμμμμμμμμ, με σιαχνει καπως ο ορος και χρησιμοποιειται συχνα τελευταια.....). αλλά και παλι πως αποδεικνυεις οτι ο κυριος αυτος ειναι Παναθηναικος και δεν υποστηριζει ξερωγω τον οσφπ και του αρεσει να τρολαρει??

γενικα ανοιγει πολυ ασχημη υποθεση που αφορα ξεκαθαρα την ελευθερια λογου και την λογοκρισια. ναι, ξερω, ο "παραγκοπορθητης" εγραψε καφενειακα επιχειρηματα και δεν τα απεδειξε. οκ, να ακυρωσουμε/κλεισουμε τοτε ολα τα σοσιαλ που ο καθενας μας χαλαρα γραφει την παπαρα του (καλα, δεν ειναι και ΤΟΣΟ ασχημη ιδεα αυτο..).
τελειωνουμε με μηνυμα συμπαραστασης στον ηρωικο χρηστη που ξαφνικα βρεθηκε διασημος και μπλεγμενος απ το πουθενα:

JE SUIS "ΠΑΡΑΓΚΟΠΟΡΘΗΤΗΣ". ☘️☘️
βενσερεμος ρε μπρο, μην μασας. ✊✌️



εντιτ: ναι βρε μαγκιμούζου, συμφωνω. αλλά σε οσα αρθρα εχω διαβασει σε εχμ, φιλοολυμπιακα σαιτς, ουτε σε ΕΝΑ δεν ριχνουν μια μικρη εστω ευθυνη στον μεγαλομετοχο. που εφερε αυτον τον προπονητη και που περιμενε μεσα σ εναν μηνα να κανει ομαδα καμμιά 40αρια παικτες που ηρθε και βρηκε στου ρεντη, χωρις να εχει διαλεξει κανεναν ο ιδιος. ΚΑΝΕΝΑΣ προπονητης στον κοσμο δεν εχει, (ουτε προκειται να), καταφερει κατι τετοιο, εβερ. ΜΟΝΟ ΕΓΩ στο μανατζερ, κι αυτο οχι παντα...
 
Last edited:

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,656
Αξιότιμε κε Μαρινάκη,

Ο ιστότοπος Ragequit.gr δεν φέρει καμία ευθύνη για τα γραφόμενα του παραπάνω, ούτε ακόμη και για τα δικά μας γραφόμενα. Προτιμούμε τα παπούτσια μας να μη φέρουν τσιμέντο, εκτιμούμε δε το φιλανθρωπικό και επιχειρηματικό σας έργο.

Μετά τιμής,
Εκ της διαχειρίσεως
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
εγω ξευρω, αρχίατρε, οτι αν καμει σερτς στο φορουμ (τι θελατε και το διορθωσατε το σερτς? καλα δεν ηταν πριν?) το ονομα του, γιατι ειναι και εγωπαθης, παναθεμα τον, θα βρει το ΔΙΚΟ ΣΟΥ ποστ, και οχι το δικο μου....
μουαχαχαχαχαχαχαααααα

:cool::devilish:🤘
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,648
Ο Μαριν🅰️κης διάβαζε ούτως ή άλλως RQ κάποτε ρε σεις, είχε φτιάξει και account με όνομα Ruud.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,539
νταμπλποστ, γιατι ειναι σημαντικο.

αυτο το ειδατε??


μιλαμε οτι θα ηταν ο χαβαλες της χρονιας, αν δεν ηταν τοσο τρομακτικο και γελοίο συνάμα.
που αποδεικνυεται, επισημως, με εξωδικο, οτι ο μεγαλομετοχος της παε ολυμπιακος οχι μονο διαβαζει τα διαφορα αρθρα και στελνει εξωδικα οταν δεν του αρεσουν (διαβασα το υπεροχο κειμενο. δεν διαψευδει οσα εγιναν, απλά λεει οτι ο δημοσιογραφος δεν ηταν παρων, αρα γιατι τα γραφει? 🙄🤔), αλλά και τα σχόλια απο κατω.
και εγκαλει καποιον "παραγκοπορθητή" δημοσιευοντας ολοκληρο το ποστ του που ειναι κολαφος για τον ιδιο...

τρικυμια εν κρανιω. δεν εχει δικηγορους ο κος μεγαλομετοχος (ειμαστε τωρα για να γραφουμε ονοματα?? δεν ειμαστε. ασε που ΠΡΟΦΑΝΩΣ διαβαζει και rq....) να του πουν οτι δεν επικαλεισαι σε εξωδικα ανωνυμους ουσιαστικα χρηστες? εκτος αν με καποιον τροπο εχει τα στοιχεια του ας πουμε (κατι σαν "νομιμη" επισυνδεση, μμμμμμμμμμμμ, με σιαχνει καπως ο ορος και χρησιμοποιειται συχνα τελευταια.....). αλλά και παλι πως αποδεικνυεις οτι ο κυριος αυτος ειναι Παναθηναικος και δεν υποστηριζει ξερωγω τον οσφπ και του αρεσει να τρολαρει??

γενικα ανοιγει πολυ ασχημη υποθεση που αφορα ξεκαθαρα την ελευθερια λογου και την λογοκρισια. ναι, ξερω, ο "παραγκοπορθητης" εγραψε καφενειακα επιχειρηματα και δεν τα απεδειξε. οκ, να ακυρωσουμε/κλεισουμε τοτε ολα τα σοσιαλ που ο καθενας μας χαλαρα γραφει την παπαρα του (καλα, δεν ειναι και ΤΟΣΟ ασχημη ιδεα αυτο..).
τελειωνουμε με μηνυμα συμπαραστασης στον ηρωικο χρηστη που ξαφνικα βρεθηκε διασημος και μπλεγμενος απ το πουθενα:

JE SUIS "ΠΑΡΑΓΚΟΠΟΡΘΗΤΗΣ". ☘️☘️
βενσερεμος ρε μπρο, μην μασας. ✊✌️



εντιτ: ναι βρε μαγκιμούζου, συμφωνω. αλλά σε οσα αρθρα εχω διαβασει σε εχμ, φιλοολυμπιακα σαιτς, ουτε σε ΕΝΑ δεν ριχνουν μια μικρη εστω ευθυνη στον μεγαλομετοχο. που εφερε αυτον τον προπονητη και που περιμενε μεσα σ εναν μηνα να κανει ομαδα καμμιά 40αρια παικτες που ηρθε και βρηκε στου ρεντη, χωρις να εχει διαλεξει κανεναν ο ιδιος. ΚΑΝΕΝΑΣ προπονητης στον κοσμο δεν εχει, (ουτε προκειται να), καταφερει κατι τετοιο, εβερ. ΜΟΝΟ ΕΓΩ στο μανατζερ, κι αυτο οχι παντα...
Δείχνει περίεργη κίνηση, δεν ξέρω και ποια είναι η νομοθεσία. Θυμίζω, πριν κάποιους μήνες είχε κάνει και ο Γιαννακοπουλος κάτι παρόμοιο, βασικά χειρότερο, είχε επικυρηξει έναν χρήστη του twitter. Δυστυχώς, δεν ζούμε σε μια ευνομούμενη και πολιτισμένη κοινωνία, νόμους έχουμε άλλα δεν ισχύουν για όλους. Γενικότερα, ζούμε σε μια σουρεαλ πραγματικότητα που νομίζουμε ότι υπάρχει ισονομια και δημοκρατία αλλά τελικά δεν είναι παρά μία ψευδαισθηση
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
δεν το βρισκω περιεργο αυτο που κανει. προφανως, ειναι μια επιδειξη εξουσιας και δυναμης και το μονο στο οποιο αποσκοπει ειναι να προκαλεσει φοβο. οχι μονο στους δημοσιογραφους, αλλά και στον απλο παπαρολόγο των σοσιαλ που εχει βρει βημα για να ξεμπουκωνει απ την αθλια καθημερινοτητα του.

θελω να πω, πανευκολα και με χιλιους τροπους μπορουσε να βρει τον παραγκοπορθητη (τι πρωθυπουργος θα ηταν αλλωστε αν δεν μπορουσε??) και να τον κανονισει οπως του καπνισει, χωρις να καταλαβει κανείς τιποτα.
ενω τωρα μας κανει την γνωστη χειρονομια: "μαλακες, σας ΒΛΕΠΩ....."

imageedit_3_2626254869.gif
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,826
νταμπλποστ, γιατι ειναι σημαντικο.

αυτο το ειδατε??


μιλαμε οτι θα ηταν ο χαβαλες της χρονιας, αν δεν ηταν τοσο τρομακτικο και γελοίο συνάμα.
που αποδεικνυεται, επισημως, με εξωδικο, οτι ο μεγαλομετοχος της παε ολυμπιακος οχι μονο διαβαζει τα διαφορα αρθρα και στελνει εξωδικα οταν δεν του αρεσουν (διαβασα το υπεροχο κειμενο. δεν διαψευδει οσα εγιναν, απλά λεει οτι ο δημοσιογραφος δεν ηταν παρων, αρα γιατι τα γραφει? 🙄🤔), αλλά και τα σχόλια απο κατω.
και εγκαλει καποιον "παραγκοπορθητή" δημοσιευοντας ολοκληρο το ποστ του που ειναι κολαφος για τον ιδιο...

τρικυμια εν κρανιω. δεν εχει δικηγορους ο κος μεγαλομετοχος (ειμαστε τωρα για να γραφουμε ονοματα?? δεν ειμαστε. ασε που ΠΡΟΦΑΝΩΣ διαβαζει και rq....) να του πουν οτι δεν επικαλεισαι σε εξωδικα ανωνυμους ουσιαστικα χρηστες? εκτος αν με καποιον τροπο εχει τα στοιχεια του ας πουμε (κατι σαν "νομιμη" επισυνδεση, μμμμμμμμμμμμ, με σιαχνει καπως ο ορος και χρησιμοποιειται συχνα τελευταια.....). αλλά και παλι πως αποδεικνυεις οτι ο κυριος αυτος ειναι Παναθηναικος και δεν υποστηριζει ξερωγω τον οσφπ και του αρεσει να τρολαρει??

γενικα ανοιγει πολυ ασχημη υποθεση που αφορα ξεκαθαρα την ελευθερια λογου και την λογοκρισια. ναι, ξερω, ο "παραγκοπορθητης" εγραψε καφενειακα επιχειρηματα και δεν τα απεδειξε. οκ, να ακυρωσουμε/κλεισουμε τοτε ολα τα σοσιαλ που ο καθενας μας χαλαρα γραφει την παπαρα του (καλα, δεν ειναι και ΤΟΣΟ ασχημη ιδεα αυτο..).
τελειωνουμε με μηνυμα συμπαραστασης στον ηρωικο χρηστη που ξαφνικα βρεθηκε διασημος και μπλεγμενος απ το πουθενα:

JE SUIS "ΠΑΡΑΓΚΟΠΟΡΘΗΤΗΣ". ☘️☘️
βενσερεμος ρε μπρο, μην μασας. ✊✌️



εντιτ: ναι βρε μαγκιμούζου, συμφωνω. αλλά σε οσα αρθρα εχω διαβασει σε εχμ, φιλοολυμπιακα σαιτς, ουτε σε ΕΝΑ δεν ριχνουν μια μικρη εστω ευθυνη στον μεγαλομετοχο. που εφερε αυτον τον προπονητη και που περιμενε μεσα σ εναν μηνα να κανει ομαδα καμμιά 40αρια παικτες που ηρθε και βρηκε στου ρεντη, χωρις να εχει διαλεξει κανεναν ο ιδιος. ΚΑΝΕΝΑΣ προπονητης στον κοσμο δεν εχει, (ουτε προκειται να), καταφερει κατι τετοιο, εβερ. ΜΟΝΟ ΕΓΩ στο μανατζερ, κι αυτο οχι παντα...
Χάρη στον "ΠΑΡΑΓΚΟΠΟΡΘΗΤΗΣ¨, ξαναδιαβάσαμε και μερικά όμορφα γεγονότα του ελληνικού ποδοσφαίρου, έτσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι! Γεγονότα στα οποία δεν έχετε ανάμειξη κ. Μαρινακη αφού είτε ποτέ δεν κατηγορηθήκατε είτε αθωωθήκατε όπως αναφέρετε στο εξώδικο. Σας παρακαλώ μην στείλετε εξαιτίας μου εξώδικο στο RQ!

(και για να σας αποδείξω την καλή μου πρόθεση, σας συμβουλεύω να αναζητήσετε πιθανή συσχέτιση του ΠΑΡΑΓΚΟΠΟΡΘΗΤΗ με τον χρήστη @Admiral , ο οποίος έχεις δηλώσει πολλάκις ότι συμμετέχει σε συζητήσεις στο SDNA!) 😜


 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,543
κοιτα, νέιμλε ουά, δεν ειναι ωραιο αυτο που κανεις.
ενταξει, κι εγω εχω καποιες υποψιες, κι εγω εχω ακουσει τον συγκεκριμενο να αναφερεται με ΑΣΧΗΜΕΣ κουβεντες για τον ΚΥΡΙΟ Μεγαλομετοχο, αλλά δεν βγηκα να το ανακοινωσω... και για κατι καραβια εγραφε μια φορά, ρουν, νουρ, κατι τετοιο, αλλα νομιζα οτι μιλαει για τις διακοπες του στα νησια...

τι να πω? ας απολογ.... βγει να μιλησει ο ιδιος γι αυτες τις απρεπειες του. εμεις δεν εχωμε καμμία δουλεια. εμεις ειμεθα κυρ παντεληδες που κοιταμε το μεροκαματο, τι μας νοιαζουν εμας τα ποδοσφαιρικα???

εμενα ισα ισα που μου φαινεται Αρχονταθρωπος ο Κυριος Βαγγελης. με το μουσι του, με την μπάκα την τριδιπλη, με τη σοβαροτητα του....
δεν εχω να του προσαψω τ οτιδηποτες. να ειπωθουν αυτα, ψεμματα ειναι?
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ααααχ ruud θυμάσαι τι ωραία που περνούσαμε και πως ήμουν ο μόνος που σε υπερασπιζόταν απέναντι σε όλους τους πρασινοφρουρούς;

Ε θυμάσαι; Πες μου ότι το θυμάσαι.
 
Top Bottom