What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Football is life...

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
καλά ο άλλος πόσο κομπλεξ του έχει δημιουργήσει ο ολυμπιακός; Έκατσε και έκανε εντιτ τα ποστ μου και άλλαξε τα λινκ με άλλα άσχετα. Έκτος φυσικά από το προφανές οτι δλδ τέτοιες συμπεριφορές με δικαιώνουν απόλυτα στο οτι δεν δέχεστε αντίθετη γνώμη εδω στο φορουμ και όποιος έχει αντίθετη άποψη τον μπλοκαρετε

Που να δεις τι θα γινόταν άμα έμπαινες και έγραφες ότι το Mass Effect Andromeda στέκεται επάξια δίπλα στο πρώτο. Όλα αυτά θα μοιάζανε με παιδική χαρά.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Στην καταγγελία κατα του μαρινάκη δεν υπάρχει καμία απόδειξη κανένας μάρτυρας για αυτό που ισχυρίζεται οτι έγινε. Η μόνη απόδειξη είναι ο λόγος αυτού που έκανε την καταγγελία. ολολολ δλδ.
Τα έχεις μπερδέψει. Άλλο μια απλή καταγγελία και άλλο δικαστική δίωξη η οποία προκύπτει μετά από έρευνα της καταγγελίας και από την οποία έρευνα προκύπτουν στοιχεία, για να δικαιολογούν την δίωξη.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Τα έχεις μπερδέψει. Άλλο μια απλή καταγγελία και άλλο δικαστική δίωξη η οποία προκύπτει μετά από έρευνα της καταγγελίας και από την οποία έρευνα προκύπτουν στοιχεία, για να δικαιολογούν την δίωξη.
ναι τα λέει όμως η ζούγκλα που είναι του ιβαν άρα προπαγανδιζει. μόνο του μαρινακη τα media είναι καθαρά αντικειμενικα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
καλά ο άλλος πόσο κομπλεξ του έχει δημιουργήσει ο ολυμπιακός; Έκατσε και έκανε εντιτ τα ποστ μου και άλλαξε τα λινκ με άλλα άσχετα. Έκτος φυσικά από το προφανές οτι δλδ τέτοιες συμπεριφορές με δικαιώνουν απόλυτα στο οτι δεν δέχεστε αντίθετη γνώμη εδω στο φορουμ και όποιος έχει αντίθετη άποψη τον μπλοκαρετε δείχνει επίσης πόσο πόνο σας έχει προκαλέσει ο ολυμπιακός. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί σε κανένα φορουμ τέτοιο κομπλεξ πραγματικά πουθενά... get a life... :p

Μα δεν απάντησες σε τίποτα. Γιατί να σε πάρει κανείς στα σοβαρά; Είπες "δεν δέχεστε την αντίθετη άποψη" και σου είπα "οκ, έλα να συζητήσουμε". Σου παρουσίασα συγκεκριμένα στοιχεία με αγωνιστικό και οικονομικό κριτήριο, δεν απάντησες καθόλου και ήρθες μέρες μετά να ποστάρεις κάτι άσχετο πιστεύοντας... τι, αλήθεια; Ότι θα ξεχάσουμε ότι δεν απάντησες;

Αν θέλεις πραγματικά να συζητήσεις, σου απέδειξα ότι δεν θα σε εμποδίσει κανείς. Μπορείς όμως; Έχεις να πεις κάτι; Γιατί όλο το forum είδε ότι μπροστά σε συγκεκριμένα στοιχεία δεν κατάφερες να βρεις τίποτα να πεις.

Σου απάντησα φίλε μου οι πορείες τσ λινκ απο μόνες τους δεν λενε κάτι.

Γιατί; Ποιο είναι πιο ασφαλές κριτήριο από τις αγωνιστικές επιδόσεις σε βάθος εικοσαετίας;

Είναι κ άλλοι παράγοντες όπως το μπατζετ/μεταγραφές/λεφτα.

Τα δεδομένα αποδεικνύουν ότι έπαιρνες λεφτά από τους υπόλοιπους χωρίς να τα δικαιούσαι και αγωνιστικά ήσουν πάλι κατώτερος. Έχεις κάτι να πεις επ' αυτού;
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
ruud said:
Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί σε κανένα φορουμ τέτοιο κομπλεξ πραγματικά πουθενά... get a life... :p

Μιας και το λες συνεχώς και γενικά σου αρέσει να ποστάρεις links, γιατί δε μας στέλνεις τα links από τα forums που έχεις ενεργή συμμετοχή και δεν έχουν κόμπλεξ σαν και εμάς εδώ; Να δούμε και εμείς πως σου συμπεριφέρονται οι άλλοι σε αυτά που γράφεις.
 

ruud

Βρίσκεται σε Πανικό
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΙΚΟΣ
Joined
May 11, 2020
Messages
14
Τρέφω σεβασμό για τον Ιβάν, αν και αντίπαλος.
 
Last edited by a moderator:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Τρέφω μεγάλη εκτίμηση για τον Ιβάν, δεν μπορώ να το κρύψω άλλο.

Χαίρομαι που το ακούω. Φυσικά κανείς δεν είναι αθώα περιστερά όμως συνέβαλε στο να πέσουν οι Γκιρτζήκηδες και να έρθουν ξένοι διαιτητές. Μπράβο ρε Ρουντ, ομολογώ δεν περίμενα τέτοια μεγαλοψυχία.
 

ruud

Βρίσκεται σε Πανικό
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΙΚΟΣ
Joined
May 11, 2020
Messages
14
Τόσο πολύ σας εξέπληξε που μου αρέσει ο Ιβάν; Αφού μ αρέσει δεν ξέρω αν συμφωνείτε.
 
Last edited by a moderator:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
άμα βάλεις συμφωνώ θα χαλάσεις τις παραδόσεις.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
1303-and-itsgone.jpg
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Οπαδικά και ουγκανισμοί σε ένα GAMING SITE...
Υπάρχει και το WebWar για τον rvlτέτοιο μας!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Το μυαλό του, ταραγμένο από το απύθμενο κόμπλεξ που κουβαλάει απέναντι σε καλύτερούς του, δεν είχε άλλα διεστραμμένα επιχειρήματα να κατεβάσει ως απαντήσεις οπότε άρχισε να κάνει edit τα ποστ του και να με βρίζει αναδρομικά αχαχαχαχαχ. Είμαι πλέον πεπεισμένος πως είναι πραγματικά 14 χρονώ μάξιμουμ, ή ο Καραπαπάς. Δεν ξέρω τι θα ήταν χειρότερο.

Κρίμα, το φόρουμ έχασε ένα λαμπρό μυαλό, έναν επιστήμονα πραγματικό. Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ θα είναι υπερήφανος που θα έχει τέτοια τσιράκια να του πηγαίνουν τσιγάρα στη φυλακή.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
όταν είσαι μπετοστοκος αυτά γίνονται. δεν θέλετε να ακούσετε την άλλη άποψη και 14 ποστς (του τελευταίου account) δεν λέει τπτ πάνω σε αυτά που προσπαθούν κάποιοι (ακομα) να συζητήσουν μαζί του. κασέτα ο ιβαν το ένα ο ιβαν το άλλο μαρινακη σωτήρα μας.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000


Απο τα σχολια του αφιερωματος της ΑΕΚ, για να δειτε ηθος που εχουμε ρε!

" Ο μόνος λόγος που είχα υποσχεθεί κάτι έξτρα για την ΑΕΚ ήταν διότι στα πρώτα βίντεο δεν υπήρξε ούτε ένας ΑΕΚτζής στα σχόλια που να έβριζε ή να συμπεριφερόταν σαν μπαμπουίνος με ευχές για θάνατο, AIDS και καρκίνο σε εμένα ή την οικογένεια μου διότι κατείχε την "κρυφή και σίγουρη πληροφορία" οτι είμαι ΠΑΟΚτσής σκουλήκι χανούμι γαύρος γριά και βάζελος (ταυτόχρονα). "
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Sampling bias. Οι ούγκανοι ΑΕΚτσήδες δεν μπορούν να χρησιμοποιήσουν smartphone και γιουτούμπ και για αυτό δεν μπορούν να αφήσουν τέτοια σχόλια, άρα δεν φαίνονται.

:trollface:
 
Top Bottom