What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,661
Και οι Γάλλοι φέρονται να στέλνουν το αεροπλανοφόρο Σαρλ ντε Γκωλ, ναυαρχίδα του στόλου τους, στη θάλασσα βόρεια της Σύρτης.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Εκει που ελεγα δεν βλεπω δραση και οι τουρκοι θα παιξουν μπαλιτσα, ξεκινησε τουρνουα μακελειου. δεν σχολιαζα κανενα εκατομυριο.
Κανενα postal VR ρε αδερφε
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,661

Νομίζω εμένα το φύλλο πορείας μου με στέλνει κάπου στα ελληνοβουλγαρικά πάντως, θα πίνω καφέ με τον Σεργκέι και τον Όλεγκ ενώ εσείς σκοτώνεστε στο Καστελόριζο λολ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,462

Νομίζω εμένα το φύλλο πορείας μου με στέλνει κάπου στα ελληνοβουλγαρικά πάντως, θα πίνω καφέ με τον Σεργκέι και τον Όλεγκ ενώ εσείς σκοτώνεστε στο Καστελόριζο λολ.
θα μου φέρεις φτηνά ΝΙΚΕ από Βουλγαρία; :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Η θεωρια οτι η Αμερικη δεν θα αφησει να συμβει αυτος ο πολεμος, καταρρει. Βολευε τα ατομα καποιας ηλικιας. Ο Τραμπ ειναι απασχολημενος με IQ τεστ, που πολυ θα ηθελα να δω, και με την παρα-πεους-α' προεκλογικη του εκστρατεια.


Νομίζω εμένα το φύλλο πορείας μου με στέλνει κάπου στα ελληνοβουλγαρικά πάντως,
Αυτο που μου εδινε καποια ελπιδα, σε περιπτωση που πρεπει να ζωθουμε με φυσεκλικια. πρεπει να παω σε περιοχη της Αττικης.
Ειχα την εντυπωση οτι αυτο ειναι καλο αλλα τωρα που το σκεφτομαι, μηπως ειναι ο καταπελτης που θα με στειλει, οχι πρωτη γραμμη αλλα πισω απο τις εχθρικες γραμμες;
ανοιξτε τα συνορα ρε γμτ, ειμαι πολυ γερος για να πεθανω με λασπες και φουμα στη μουτρα μου. Στην ηλικια μου πεθαινουν με σιλικονες στη μουτρα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,462
εγώ εν το μεταξύ έλεγα οκ γιοτόμπαλο την γλίτωσα αλλά εδώ παραδίπλα είναι το εργοστάσιο της ΕΑΣ που φτιάχνει πυρομαχικά... πρώτοι θα πάμε στον πάτο του Κορινθιακού...

edit: Λέλο, μεγκούστα για τις σιλικόνες. Όσο για τον Τράμπ, θα ήθελα να πιάσω τα βόδια που είναι υποστηριχτές στου στην Ελλάδα να τους στείλω στην πρώτη γραμμή αν γίνει μλκία... η άτσαλη πολιτική του στην Μέση Ανατολή και στην Μεσόγειο, έχει δώσει όλο το θάρρος που έλλειπε στον σουλτάνο...
Ναι θα σε κάνω ντα, αλλά όχι πολύ ε; Είμαστε μπες μπάντιες; Ναι Ταγίπ; Μπράβο μανμου...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
εγώ εν το μεταξύ έλεγα οκ γιοτόμπαλο την γλίτωσα αλλά εδώ παραδίπλα είναι το εργοστάσιο της ΕΑΣ που φτιάχνει πυρομαχικά... πρώτοι θα πάμε στον πάτο του Κορινθιακού...

edit: Λέλο, μεγκούστα για τις σιλικόνες. Όσο για τον Τράμπ, θα ήθελα να πιάσω τα βόδια που είναι υποστηριχτές στου στην Ελλάδα να τους στείλω στην πρώτη γραμμή αν γίνει μλκία... η άτσαλη πολιτική του στην Μέση Ανατολή και στην Μεσόγειο, έχει δώσει όλο το θάρρος που έλλειπε στον σουλτάνο...
Ναι θα σε κάνω ντα, αλλά όχι πολύ ε; Είμαστε μπες μπάντιες; Ναι Ταγίπ; Μπράβο μανμου...
Oταν υπαρχει κατανοηση....
Την Πέμπτη γυρνάω Χίο. Λέτε να ξαναπιάσω G3;
Εξαρταται πως θα τσουλησει η φαση, Αν παρει κατηφορικη κλιση..... εχεις δει την ταινια "μυγα" με τον Jeff Goldblum?
Σε καποια στιγμη και για συγκεκριμενο λογο, εμφανιζεται η λεξη μυγομπραντλ. Τουλαχιστον ετσι εμφανιστηκε στους υποτιτλους απο τον Δημητρη Πλαγιανο.
Το JimmyG3 σου ταιριαζει καλυτερα, εχει μια μηχανικη μουσικοτητα.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,265
Επελεξα να μην ξαναπιάσω όπλο μετά την ΕΛΔΥΚ οπότε σαν τίμιος γιωτάς θα φυλάω τα γυναικόπαιδα, αν και λογικά θα μας επιστρατεύσουν τις φάμπρικες σε περίπτωση πολυήμερων ένδοξων μαχών.

Άραγες οι ματατζήδες που δέρνουν με τόσο σθένος ανυπερασπίστο κοσμοα θα δείξουν την ίδια προθυμία και για την πρώτη γραμμή;

Από την άλλη έχει και κάτι σπηλιές ο τόπος εδώ γύρω... .Με ένα κατσίκι και την παραγωγή που έσπειραν άλλοι στα κτήματα ζεις σαν βασιλιάς μέχρι να περάσει η αντάρα
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Πάντως τον μπαμπά λέγαμε γκαντεμη, αλλος εχει τη χάρη (ούτε τ' όνομά του δε λεω, φοβάμαι). Σε λίγο καιρό οι 7 πληγές του Φαραώ θα φαίνονται λίγες.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,661
_111835908_954176c6-5c0f-46e5-9bdc-6e30073588ef.jpg
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,256
Οι Τούρκοι θα πρέπει να τρέμουν! Έτοιμοι να πάρουμε την Αγία Σοφία
Ιδού το μυστικό μας όπλο
110288691_2667187663556199_5163587133229488289_n.jpg

Μπογδάνος εν δράση
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ασπρο μου ειχαν δωσει και με εξαπατησαν!!!

Μου ειχαν πει οτι θα ειμαι κρισιμο κρεας για τη μηχανη τους πιονι στη σκακιερα τους στελεχος των δυναμεων του πυροβολικου!


edit: Μολις παρατηρησα την υπογραφη μου :gap:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Αδικα ακυρωσα τις διακοπες μου. θα ζησουμε αλλο ενα βαρετο καλοκαιρι, αφου χαθηκε η ευκαιρια για λιγη δραση και αποτεφρωση.

Στις ωρες που ερχονται θα ακουσουμε το ευχαριστω στην γερμανικη κυβερνηση που μας στηριξε και δεν μας ξημερωσε πολεμος. Εχουμε δυνατους συμμαχους κτλ.
Απο το αρθρο, που μεταφερει το αρθρο της Bild, θα κρατησω αυτο

«Χθες το πρωί η Τουρκία έκανε γνωστό ότι θέλει να αναζητήσει αέριο νοτίως του μικρού ελληνικού νησιού Καστελλόριζο. Το νησί βρίσκεται μόνο τρία χιλιόμετρα από τις νότιες ακτές της Τουρκίας και τόσο η Άγκυρα όσο και η Αθήνα θεωρούν δική τους "Αποκλειστική Οικονομική Ζώνη" τα γύρω ύδατα και τον πιθανόν πλούσιο σε κοιτάσματα θαλάσσιο πυθμένα. Γι' αυτόν τον λόγο η Ελλάδα επιδιώκει να αποτρέψει με κάθε κόστος την Τουρκία από την εκμετάλλευση του ικού της" φυσικού αερίου στην περιοχή»
 
Top Bottom