What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Girlfriend Quest I: So You Want To Be An Evil Ninja Mastermind

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Μόνο ο Αδάνιος με ένιωσε. ΤΙΠΟΤΕ δεν γίνεται τυχαία σε αυτό το φόρουμ, κύριοι.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
<blockquote><br>καλα, ασε το καμακι. εκει πανω κατω υποθετουμε τι παιχτηκε. ολα θα πηγαν καλα.<br>ομως κανενα καλαθι εβαλες? αυτος που κουναει το κεφαλι επαιξε καλα? τσακωθηκατε με κανεναν αντιπαλο? αυτα πες.<br></blockquote><br>Εβαλα ενα καλαθι. Και αλλο ενα εβαλε αυτος. Αλλα οι φιλοι του και χοντρος που δεν ειναι τρελος δεν εβαλαν ουτε ενα. Δεν ειχε κοριτσια εκει για να κανουμε καμακι.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
καταλαβα. χασατε στο μπασκετ, αλλα δεν πειραζει. κερδισατε στην αγαπη.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Και δεν σας ειπα οτι αφου εκανα καμακι στη χοντρη με τα γυαλια και μετα ενας απο τους φιλους του κονσολα αποφασισε να κανει και αυτος καμακι πηγε και μιλησε και αυτος ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ!!! Ενω του ειπαμε εμεις να παει σε αλλες αυτος πηγε στην ιδια χοντρη ! Αλλα μετα μιλησε και σε δυο αλλες ενω εγω μιηλσα παλι σε μια χοντρη με γυαλια.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
<blockquote><br>... ενω εγω μιηλσα παλι σε μια χοντρη με γυαλια.<br></blockquote><br><br>ρε συ, μην ησουνα ζαλισμενος απ τις ζεμπεκιές στο μπασκετ και μιλησες παλι στην ιδια?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,816
Για το Shredder υπάρχουν μόνο 2 τύποι γυναίκας: η Kate Moss και οι χοντρές (με γυαλιά).
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
Ο προηγούμενος τίτλος του ταίριαζε καλύτερα, αλλά δεν πειράζει.<br><br><br>Οδηγίες προς ναυτιλλόμενους ή αλλιώς τι να προσέχεις στο 1ο ραντεβού για να μην σου τύχει και εσένα:<br><br>http://www.gazzetta.gr/plus/article/1133635/frakare-sto-parathyro-tis-toyaletas-prospathontas-na-mazepsei-tis-akatharsies-tis
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Οι οδηγίες ποιές είναι ακριβώς; Να πηγαίνουμε τουαλέτα πριν βγούμε ραντεβού;
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
<blockquote><br>Οι οδηγίες ποιές είναι ακριβώς; Να πηγαίνουμε τουαλέτα πριν βγούμε ραντεβού;<br></blockquote><br><br><br>"Τουαλέτα"....Πφφφ Σιβουπλé, "WC" να λέγεται.... :silly:<br><br>Τα ευκόλως εννοούμενα θεωρητικά παραλείπονται, αλλά μια λίγο παραπάνω από στοιχειώδης υγιεινή βοηθά τον πλησίον και εσένα. Συν άμα βρεις γκόμενα/γκόμενο που πιάνει και πετάει τα σκατά από το παράθυρο γιατί φοβάται την ειλικρίνεια, καλύτερα να πας για άλλα...Έχει διπλή ανάγνωση η είδηση!  :lol:
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Καλά, στο tinder "βρέθηκαν", δεν το πήγαιναν και για σοβαρή σχέση.
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Προτρέχουμε. Το άρθρο απευθύνεται σε αυτούς που το έχουν φτάσει σε σημείο να την πάνε σπίτι
 

cercaphus

Mind-flayer
Joined
Feb 26, 2015
Messages
1,804
<blockquote><br>Προτρέχουμε. Το άρθρο απευθύνεται σε αυτούς που το έχουν φτάσει σε σημείο να την πάνε σπίτι<br></blockquote><br><br><br>Γαμώτο, είμαι οφτοπικ..... :rofl2:
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Λοιπον επαναλμβανω για να το δουν τα κοριτσια που ενδιαφερονται  ννα με γνωρισουν:<br>Eiμαι<br>29 χρονων<br>1,90 υψος<br>ο καλυτερος ninja αλλα ξερω και karate και taekwodo<br>Φοβερος και τρομερος<br>Οποια λοιπον ειναι απο 18 εως 37 χρονων και θελει εναν αντρακλα σαν εμενα για σχεση να ερθει αυριο απο τις 6 και μετα να με γνωρισει. Δεν πειραζει αν ειναι pc η console gamer η ακομα και αν ειναι τελειως ασχετη απο pc σαν την πρωην μου. Αρκει να ειναι σοβαρη και καλος ανθρωπος.<br>Το καταλαβατε κοριτσια?
 

devilride

Blackguard
Joined
Aug 4, 2013
Messages
1,326
που να τους πουμε να ερθουν??<br>στο γραφειο για συνεντευξη??
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
ναι αλλά τώρα την σήμερον ήμερα δέχεσαι άνδρες που νιώθουν γυναίκες? <br><br><br>στα σοβαρά 2 έχουμε όλο και όλο σρεντερ πασαμ. τι να σε κάνω στα λάθος λημέρια του νετ αραζεις.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,290
<blockquote><br><br></blockquote><br><br><br><br>https://youtu.be/_UJy2-TWKdI<br><br><br>Back to square one...  :pope:
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Τελικα με την κοντη ξανθια που ειναι 1,40 και φοραει γυαλια με μωβ σκελετο που μου γνωρισαν οι foot ninja πριν κατι εβδομαδες ακομα δεν εχει γινει κατι. Ομως αυτοι ψαχνουν συνεχεια να μου βρουν καποια. Ετσι σημερα μου γνωρισαν μια ψιλη 23 χρονων που ειναι πανω απο 1,80(σχεδον σαν εμενα που ειμαι 1,90) η οποια εχει σπουδασει πληροφορικη  προγραμματισμοκαι οπως μου ειπε καθεται στο pc μεχρι να της βγουν τα ματια. Θα δουμε αν γινει κατι με αυτην. Οταν της ειπα τι pc εχω επαθε σοκ και μου ειπε&#039;&#039;καλε εσυ εχεις τερας pc&#039;&#039;!!!. Αυτη εχει ενα turbo x που ουτε που θυμαται τα χαρακτηριστικα του. Με 1080p οθονη. Αλλα επαιξε το mafia 3 προσφατα αρα για να παιζει action παιχνιδια ανοιχτου κοσμου εστω σε low settings 1080p θα πρεπει να ειναι το πολυ pc του 2010. Ηταν και οι foot ninja μαζΙ μας αυτοι δηλαδη που τους εω αναθεσει να μου βρουν γυναικα. Θα ξανασυναντηθω και μαζι της συντομα. Θα το κανονισουν αυτοι. Αν μεχρι τις 2 Φεβρουαριου τα εχω καταφερει και εχω σχεση μαζι της τοτε θα την φερω στην κοπη πιτας.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,744
κοπελα που παιζει μαφια και αλλα παιχνιδια ανοικτου κοσμου?ιτζ ε τραπ!
 
Top Bottom