What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Girlfriend Quest I: So You Want To Be An Evil Ninja Mastermind

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Ε οχι και shitposting η ποστνομενκλατουρα του κουνελου. Εδω καταθετουμε την ψυχη μας.<br>Ειμαι ανθρωπος με υπομονη. Η προτελευταια γυναικα της <strike>ταλαιπωριας</strike> της ζωης μου, με αποκαλουσε κροκοδειλο. Μπορω να περιμενω χρονια να συμβει.<br>Τωρα περιμενω tl;dr απαντηση με 4Κ οθονες και καπου στο ενδιαμεσο, κατι για την γκομενα που δεν θα ειναι χαρουμενο.  με επιλογο την τιμη των επεξεργαστων και ερωτηση αν αντι για ballywood, παιζει να πατε στην καφετερια που ειναι διπλα στο σπιτι του αγγελιοδοχου.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Δεν αναφερομουν στο κουνέλι.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
<blockquote><br>Δεν αναφερομουν στο κουνέλι.<br></blockquote><br>Εδώ σε εμένα πιθανόν  :blush1:
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,411
Για πες μας CMPUNK ποσο χρονων ειναι η αδελφη σου και αν ειναι ελευθερη. Για να ξερω αν θα της κανω καμακι!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Για να σου λέει ότι δεν πάει στο φάσμα που λες μάλλον ανήλικο.<br><br>(Δεν θυμάμαι αν έλεγες από 20 μέχρι 35 η από 18 μέχρι τόσο)<br><br>Όπως και έχει φρόντισε να σε μαζεύουμε από κάνα τμήμα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Srenterwolf.<br>Αν κρινω απο την αρνηση του  CMPUNK να φτασει σε νομιμη ηλικια, δεν σε παιρνει.<br><br>Το σημαντικο της υποθεσης ειναι οτι δεν ρωτησες τον CMPUNK. Ειναι δειγμα ευγενειας και σεβασμου. <br>Εγω σαν κουνελος, πριν απλωσω πλοκαμι, το εχω κανει. Αν και επαιζε η φαση. Ρωτησα τον φιλο, γιατι σαν φιλος, εχει τον σεβασμο μου.<br>Δεν ειναι θεμα παλαιολιθικης ηθικης. Πρεπει να εισαι πολυ straight με μερικες φασεις.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,411
Κοιταχτε τι βρηκα τελικα υπαρχουν και τετοιες ξανθιες!!!  https://www.youtube.com/watch?v=ZS-Wh5qN2E8  Πρεπει να ερθει καποια σαν αυτην στη συναντηση!!!!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,234
Αποποινικοποιημενος τεντι μποης σκοτωσε την ομοφυλοφιλη συντροφο του. Ο λογος; 4κ και κατι γυαλια...<br><br>
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Οχι σρε, δεν θα εχει ξανθιες με γυαλια που εχουν καναλι στο youtube, με θεμα τους υπολογιστες.<br>Το θεμα ξεκινησε 6 Ιουλη 2016. Απο τοτε...<br>Εγινε ολοκληρωτικη αλλαγη στο forum;<br>Το θεμα εχει φτασει στις 70 σελιδες. Ουτε το θεμα με τα windows 10 δεν εχει τοσες σελιδες. Διαολε, ουτε το hearthstone δεν εχει 70 σελιδες.<br>Το θεμα εχει κανει ανανεωση με ενα ωραιο rename.<br>Αποτελεσμα<br>ΚΑ ΝΕ ΝΑ<br>Αφου λες τα ιδια και τα ιδια. Πριν πολυ καιρο, σου ειχα πει. Μαγκωσε το πληκτρολογιο και ασε τις γυναικες.  Παλι τα δικα σου κανεις.<br>Ουτε μπαινεις στον κοπο να διαβασεις. Περιμενεις την κληρωση με την προμοσακουλα που περιεχει ξανθια με γυαλια.<br><br>Διαολε, οταν ανοιξες το θεμα ημουν εργενης. Αλλαξα μερικα γκομενακια, παντρευτικα και δεν με βλεπω για πολυ χωρις απογονο.πιεζει η γυναικα.<br>Πληκτρολογιο και 4Κ σρε, ακου που σου λεω. Θα δουμε το θεμα σου αρθρο στο luben.<br><br>Τι τα γραφω; εσυ περιμενεις να σου φερουν γυναικα στο σπιτι, λες και περιμενεις να σου φερει hardware ο τεχνικος σου.<br><br>Πληκτρολογιο και 4Κ σρε, μια χαρα θα εισαι.
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
Εγώ να πω τα δικά μου? Να τα πω τα δικά μου.<br>Σρέντερ σε βλέπω τόσο καιρό και αντιμετωπίζεις το θέμα γυναίκα σαν τους SSD. Τους κουνάς από δω, τους κουνάς από κει και περιμένεις να πέσει κάτι.<br><br>Σου δίνουμε καθημερινά συμβουλές γιατί κατά βάθος είσαι καλό παιδί και είναι κρίμα να χαντακώνεσαι από αυτήν την άτιμη κενωνία. Αλλά δεν ακούς. Κάνεις σαν τον Τσίπρα που μόλις έμαθε ότι πέθανε ο Πανούσης. <br>Κάνε ένα διάλειμμα από το γκομενοκυνηγητό. Να καθαρίσει το μυαλό σου, να βάλεις τα πράγματα σε μια τάξη.<br><br>Θες τη συμβουλή μου? Πάρε μια κιθάρα. Είναι η μόνη γυναίκα που δεν θα σε απογοητεύσει ποτέ.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
κι εχει και γαματες καμπυλες. αυτο που το πας??
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,411
Ελπιζω να ερθουν στην κοπη πιτας για να με γνωρισουν καποιες απο αυτες που διαβαζουν το ragequit αλλα δεν γραφουν.  Γι αυτο λοιπον επειδη μενουν μολις 6 μερες μεχρι την επομενη συναντηση του φορουμ να επαναλαβω για οσες διαβαζουν το thread οτι ειμαι 30  χρονων 1,90 υψος αδυνατος και ψαχνω καποια μεχρι 37 . Δεν με νοιαζει αν ασχολειται με pc η οχι(η πρωην μου ειναι τελειως ασχετη απο pc). Ουτε αν ειναι ψιλη η κοντη χοντρη η αδυνατη. Θα προτιμουσα να φοραει γυαλια και οσο ποιο μεγαλα γυαλια φοραει τοσο το καλυτερο αλλα και να μην φοραει δεν με πειραζει . Θα ειναι τιμη της για οποια επιλεξω στο τελος της συναντησης να ζητησω τηλεφωνο για να αρχισουμε να βγαινουμε. Ποια δεν θα θελε να εχει για φιλο της τον αρχοντα Σρεντερ? Σας περιμενω κοριτσια!
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Εγώ θα το ρωτήσω και ας το μετανιώσω μετά. <br>Αν είναι δεσμευμένες αυτές που που διαβάζουν το Rq αλλά δεν γράφουν, τι γίνεται;
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
<blockquote><br>Εγώ θα το ρωτήσω και ας το μετανιώσω μετά. <br>Αν είναι δεσμευμένες αυτές που που διαβάζουν το Rq αλλά δεν γράφουν, τι γίνεται;<br></blockquote><br>Ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει.<br><br>EDIT: Πριν καν δω το βιντεάκι του τσοζεν.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
<blockquote><br> Πάρε μια κιθάρα. Είναι η μόνη γυναίκα που δεν θα σε απογοητεύσει ποτέ.<br></blockquote><br><br>Και η μπάλα  :rlball:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
<blockquote><br><blockquote><br> Πάρε μια κιθάρα. Είναι η μόνη γυναίκα που δεν θα σε απογοητεύσει ποτέ.<br></blockquote><br><br>Και η μπάλα  :rlball:<br></blockquote><br><br>δεν θα το έλεγα. τόσα χρονια αριανος είδα τελικούς κυπέλλου χωρίς το κύπελλο. και 3 πτώσεις. μεγάλη χαρά.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Σρεντερφορ μηπως ακους Gojira?<br>Τους γουσταρεις πολυ; δηλαδη παιζει τρελα σαν αυτη με τον σρεντερ απο την γνωστη σειρα με τους υπονομοηρωες;
 
Top Bottom