What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

GOTY 2018

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,889
-My "spear" is broken. I need Aphrodite's flowers to "reforge" it if you now what i mean..

-OK. I'll go gather the flowers for you and then you'll give me your spear.. I mean your sword..I mean...just wait here..



Kαι μετά μου λες για άλογα που κάνουν κακάκια τους και για ούγκανους που έγιναν χαζομπαμπάδες..
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,273
Τώρα εγώ να μιλήσω;
Το ΈΝΑ Το ΜΟΝΑΔΙΚΌ
Καλή χρόνια να χουμε
 

peisistratos

Hobgoblin Captain
Joined
Mar 4, 2014
Messages
319
[quote quote=508908]Θα με αναγκάσετε να στείλω από του χρόνου ΡΜ στο Codex στον τυπά που έκανε το ΑΤΟΜ μπας και μου δώσει κωδικό.

[/quote]

Το παιχνιδι βρωμαει fallout 1 κ 2 απο ολες τις παντες, εχει μικροπροβληματακια αλλα καθε φορα που παιζω ειμαι οριακα να αρχισω να δακρυζω απο το ποσο πολυ μου ελειψε αυτο το στυλ παιχνιδιου

εδιτ: εχει και αρκουδες (i dont know the joke, i know the reference)
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Και εκεί που είμαι στην φάση να μην ψηφίσω τίποτα για την ώρα μιας και δεν έχω παίξει τον καγκουραλέξη ήρθε το subnautica να με <span style="font-weight: 400">συγκλονίσει. Η χαρά της εξερεύνησης και της ατμόσφαιρας. Και όλα αυτά μαζί με καλό story που δεν θυμίζει πλοκή τσόντας , όπως σε άλλα survival παιχνίδια!!!</span>



 
Top Bottom