What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Καλλιτεχνικές ανησυχίες!

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Έπιασα και έφτιαξα ένα playlist με 150 αγαπημένα italodance κομμάτια, ενός είδους που μεσουράνησε μεταξύ τέλη 90s - αρχές 00s και ήταν ένα πάντρεμα μεταξύ italodisco και eurodance. Enjoy!



Soon more tracks to be added😜
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
E να μην κάνουμε και Trance/Techno Playlist για την ίδια μαγική περίοδο? Κρίμα είναι.



Και σε αυτό θα μπουν δεκάδες κομματάρες σταδιακά

Γενικότερα έπεσε μεγάλο ρεκτιφιέ στο κανάλι στο Youtube

1686263584449.png
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Με την ξαφνική διάθεση που με έπιασε να οργανώνω το κανάλι μου στο youtube με τα playlists αποφάσισα να ανεβάσω επίσης ότι κομμάτια/ρεμίξ δικά μου είχα μόνο στο SoundCloud ή πουθενά. Και έκανα την αρχή χθες και βλέπω υπήρξε απήχηση. Many many more coming soon then😊


 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
New Playlist in progress



Μετά θα πάρει η σειρά και η Funky House και βλέπουμε
 

Attachments

  • 1687992240203.png
    1687992240203.png
    288.1 KB · Views: 3

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Επειδη δεν μου αρεσει το λογοτυπο της ΑΕ Μυκόνου που δημιουργήθηκε το 2020 από τη συγχώνευση ΑΟ Μυκόνου και ΑΣ Ανω Μεράς μιας και στα αγγλικα η ομαδα λεγεται AC Mykonos και έτσι έχω ονομάσει και την ομάδα μου στο FUT του Fifa 23, εκατσα και εφτιαξα λογοτυπα να θυμιζουν το σημα της AC Milan. To σήμα της ομάδας τώρα είναι αυτό 1691257403806.png
 

Attachments

  • AEM.jpg
    AEM.jpg
    130.4 KB · Views: 3
  • AEM NEW.jpg
    AEM NEW.jpg
    132.9 KB · Views: 3
  • AEM GR.jpg
    AEM GR.jpg
    130.1 KB · Views: 3
  • acmykonos logo GR.png
    acmykonos logo GR.png
    65.3 KB · Views: 3
  • acmykonos logo.png
    acmykonos logo.png
    76.4 KB · Views: 3
  • ACM.jpg
    740.3 KB · Views: 2
  • AEM NEW.png
    AEM NEW.png
    188.1 KB · Views: 1
  • oldaemup.png
    oldaemup.png
    151.6 KB · Views: 1
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Τον τελευταιο καιρο εχω κολλησει πολυ ασχημα με text to image φαση, μαμω τα ΑΙ. Κανω και καποιες διορθωσεις με το Gimp αλλα ναι, φτιαχνω ΑΙ εικονες με κουνελια και ο αριθμος των εικονων πολλαπλασιαζεται με ρυθμους κουνελικους.
Εχει γεμισει ο δισκος μου με κουνελια, δεν ξερω τι να τα κανω. Υπαρχει ενας ασταματητος ρυθμος με ιδεες. Δεν εχω καν πλησιασει στην περιοδο οπου μπορω να απλα σουλουπωσω καποια παλαιοτερη ιδεα. Το αλλο παλι, δεν μπορω να τα σβησω γιατι μου κανουν παπι αις. Ειναι και πραγματα που βγηκαν απο την κουνελοφαντασια μου. Δεν πετας ετσι απλα την απεικονιση των πραγματων που εχεις μεσα στην ενδοκρανιακη ντιβανοκασελα.

Θα πεταξω εδω οσα περισσοτερα μπορω, ετσι, για να γεμισει και εδω. μουχαχαχαχαχα (μανιακο γελιο ηταν αυτο).
Λενε για τα ασχημα και τα καλα της ΑΙ φασης αλλα κανενας δεν μιλαει για τον εθισμο που μπορει να προκαλεσει αυτο το πραγμα. Απαιτω να βγει επιστημονικη ονομασια απο το ονομα μου, επειδη ειμαι ο πρωτος που αγγιξε το προβλημα πχ ΚουνελΑΙ.

Ορεκτικο
swim.jpg



bunnyknight.jpg
bunnyknight2.jpg
bunnyknight3.jpg
glad1.jpg

glad2.jpg
greek.jpg

greek2.jpg

greek3.jpg
war1.jpg

war2.jpg

war4.jpg

war6.jpg
sw.jpg

sw2.jpg
mafia.jpg

mafiabw.jpg
russia2.jpg
bar.jpg

motorbike1.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
@Admiral @Dim Gian Bot
Θενξ φιλτατοι. Ηθελα να ξερω εαν αυτο που βλεπω εγω, το βλεπουν και οι αλλοι. Συμβαινει καμια φορα, ειδικα σε περιπτωσεις που σου λενε, ηθελα να στο πω.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
θα γουσταρα να παιξω γκειμ με αυτον τον χαρακτηρα

gamer.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Δεν μπορω να σταματησω την φαμπρικα των κουνελιων. Λεω θα καμνω ενα και καταληγω διοικητης κουνελισιας ταξιαρχιας. Ειμαι σε θεση να ξεκινησω πολεμο με ολους τους στρατους του κοσμου, ταυτοχρονα.

b01.jpg

b2.jpg
 
Top Bottom